Автор Тема: Събитийни карти  (Прочетена 19415 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Събитийни карти
« Отговор #45 -: Октомври 17, 2017, 08:10:47 pm »
Ее, пък вие ми огорчихте радостта. Нищо, поне два часа се зарадвах. Картата е кофти ,аз преди делото, като я гледах  доста се разочаровах, днес се позарадвах, но ще видим в срока за обжалване кво ще стане, ще съобщя ,като дойде и това време, резултата .Рени имам тригон на Сатурн към Слънцето за тези, които приемат 8 градуса орбис . Акрукс, гледам себе си по 7ми ,защото съм плебея в случая, а общината и съда са важните влиятелни" персони " .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събитийни карти
« Отговор #46 -: Октомври 17, 2017, 08:20:20 pm »
Ребека, ти пак си се радвай, аз не казах, че ще или си загубила, но имаш очаквания за истина, а ще бъде произнесена справедлива присъда, а това са две различни неща.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Събитийни карти
« Отговор #47 -: Октомври 17, 2017, 08:53:43 pm »
За съжаление, ако завърши окончателно в моя полза, няма да е поради тържество на истината и правдата, а поради интерпретация и вратичка в текста. Това ме огорчава, а най- истинско удовлетворение бих изпитала, ако с двете си ръце тегля един тупаник на невзрачното полицайче ,такова право ще му раздам ,ако успея да му идентифицирам  измитото лице без полицейско костюмче. Правото и справедливостта отдавна не означават нищо в свят, в който всички знаят, че О* Джей Симпсън е убил жена си, а го освобождават, заради уж тенденциозно и расистко правораздаване в Америка. Всички представители на земните съдилища  са клон на черното братство-паднали ангели  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събитийни карти
« Отговор #48 -: Октомври 18, 2017, 10:40:19 am »
Принципно при квадратура на Сатурн към слънцето не може да се очаква благоволение на фигури с власт към натива. Но споменаваш съдийка, ако е жена може би това обяснява успеха. Дано второто дело да го насрочат след като Сатурн вече е излязъл от стрелец. То от административен съд ли трябва да се гледа?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Събитийни карти
« Отговор #49 -: Октомври 18, 2017, 11:52:30 am »
Не Тери, това е картата от второто дело на 11. 09. първото първото беше на 8. 06 и бях пуснала карта в темата" въпроси на начинаещи". Първата карта се оказа показателна, а тази доста недобра за мен, та ще видим дали е показателна или са бошлаф работа тези събитийни карти. На мен не ми е драма-гледам има ли хляб в тия карти. Иначе по времето на второто дело Юпитер е в куинконс, а Сатурн в каре към Слънцето. Не че е по темата ,но миналата седмица внезапно почина мой втори братовчед-млад мъж със Слънце в 25 градус Риби  :-X  Може да кача някъде карта без час на раждане лично аз не видях друго освен Сатурн .

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събитийни карти
« Отговор #50 -: Февруари 05, 2019, 07:40:25 pm »
Здравейте,

Възможно ли е да има съдружие и предложение за работа по тази карта?

Усетих доста странно и неочаквано добро отношение на Х. към мен...

Благодаря!
« Последна редакция: Февруари 05, 2019, 07:43:46 pm от romantica »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събитийни карти
« Отговор #51 -: Февруари 05, 2019, 08:42:36 pm »
Романтика,  пълен 7-ми дом, дава индикация за акцент върху тип свързване, сътрудничество, но сякаш е още рано за нещо конкретно или тепърва предстои. Луната не се вижда, Меркурий изгорен. Сякаш желанието, възбудата превъзхождат възможностите. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събитийни карти
« Отговор #52 -: Май 14, 2021, 02:48:52 pm »
Картата на момента, когато се връщах от работа с колелото и едни хора ме бяха причакали и ме заплашваха. Часът не е абсолютно точен до минута, тъй като за него седя по чата с един приятел, с който веднага споделих за случилото се.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събитийни карти
« Отговор #53 -: Май 15, 2021, 06:14:19 pm »
Някой може ли да каже нещо по картата или поне според него какво би се случило за в бъдеще?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Събитийни карти
« Отговор #54 -: Май 16, 2021, 09:05:00 am »
Луната у8 във втори дом съвпад Юпитер,освен,че страховете ти се разширяват критично/истерично,друго няма да се случи.Ще вземеш заплата.
Я по-добре направи карта на Лунното затъмнение в темата там,щом си отпуска.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събитийни карти
« Отговор #55 -: Май 16, 2021, 10:10:50 am »
Луната у8 във втори дом съвпад Юпитер,освен,че страховете ти се разширяват критично/истерично,друго няма да се случи.Ще вземеш заплата.
Я по-добре направи карта на Лунното затъмнение в темата там,щом си отпуска.
Благодаря,  Сафо! Мен Лунното затъмнение не ме притеснява, а слънчевото затъмнение през юни, защото попада в моя четвърти дом в съвпад със Северния лунен възел и в опозиция с Меркурий У4 и Юпитер у10.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събитийни карти
« Отговор #56 -: Юни 06, 2021, 09:05:17 pm »
Случайно пак случих на същите хора и се опитваха да ме заплашват, но имах смелостта да спра и да разговарям с тях. Въпреки че съм сигурен, че те самите знаят, че обвиненията им са абсурдни и че на никого нищо не съм направил, пак се опитваха да ме заплашват и казаха, че дори и да е така  лесно можели да намерят някое дете, което да каже, че съм му направил нещо, за да ме вкарат в затвора евентуално...
Този път ги запомних по лице и дори вече разбрах имената на някои от тях. Единият от тях съм сигурен, че преди години ми отмъкна една кутия цигари, когато работех на Лафка. Грабна ми я от ръцете, докато уж се опитваше да я плати.
« Последна редакция: Юни 06, 2021, 09:06:58 pm от Veselin »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1188
Re: Събитийни карти
« Отговор #57 -: Юни 19, 2021, 11:31:48 am »
Тегаво ми е, аз се вълнувам от такива събития, но вдъхновена от подобен въпрос, който дискутирахме с приятелка, се престрашавам да погледна и май съм доволна.
По това събитие и двамата с мъжа ми сме на важни изпити, различни, всеки за себе си, но датата и часът съвпаднаха по някаква причина.
Ако може да се гледа по този начин, май последен аспект на Луната е с диспозитора тронов Меркурий. Това трябва да е добре. Май ще се набляга на количеството, пълнеж да има, не толкова кратка конкретна информация. Може би всички ще отидем с големи претенции без покритие. Ние имаме уран в опозиция с луната, да очакваме факсове, непредвидимо начало? Би трябвало някрая всички да сме доволни, а комисията да си затвори очите, някаква мъгла, побутване? Накрая всички да сменим статуса?
Вие как мислите? Можете ли да кажете дали темите ще бъдат по-техничарски и конкретни или ще дават мегдан за локумчене? Може ли да се определи направлението? То е мениджмънт и управление, както е показано, но по-точно? Машини, хора, пари, процеси, вид индустрия?
Благодаря. Ако някой реши да пробва, със сигурност ще дам ов.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Събитийни карти
« Отговор #58 -: Юни 19, 2021, 06:59:39 pm »
Люба,разбирам,че става въпрос за изпит.Кой кой е ,тук не ми е ясно.Изпити по 3/9ти домове+Меркурий.Луната има сходящи аспекти,като последен с Нептун-квадрат.
Меркурий на трон ,близнаци,11 дом.По близнаци -комуникации,пътища,транспорт,обучение,училища,пътища,инфраструктора,търговия.Меркурий е в квадрат с Нептун.Да изключим морски транспорт,парфюмерийна индустрия,нефт,газ,обувна промишленост,морски дарове,мидени ферми,алкохол и опиати,аптекарски принадлежности,лекарства,добавки,билки.Залагам като изпит теми ,свързани с управление на малки търговски фирми и дружества -сухоземен транспорт,пътна инфраструктура,училища и висши институти,медии,реклама,телефонна техника и комуникация,кратки пътувания-екскурзии.

Марс и Венера са управители на 3ти домове от 1/2.Не всички ще вземат изпита.Възможно ли е това?Някои няма да се явят-уран на к10/к4 в напрегнат аспект с Марс/Венера .Сатурн квадрат Уран и опозиция Марс/Венера.
Изпитите предполагам са различни за теб и мъжа ти.От  Марс и Венера,кой се чувства по-добре в лъв?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1188
Re: Събитийни карти
« Отговор #59 -: Юни 19, 2021, 07:23:25 pm »
Еха...
Сафо...
Моят изпит е свързан с логистика и малки фирми. Как добре си го разбрала!
Да помислим ли за последен аспект на Луната съвпад Меркурий?
Изпитите ни са различни, да, макар да могат да се намерят допирателни.
Венера в Лъв иска да блесне, Марс да не го занимават излишно, да не се препотява и дейността да бъде отчетена прилично  :-*