Автор Тема: Human design  (Прочетена 42397 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Human design
« Отговор #45 -: Август 22, 2014, 07:26:20 pm »
Даже писах веднъж статия за едно списание "Ясновидството не е събуждане".

Ти ли си това?
http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=14345

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Human design
« Отговор #46 -: Август 22, 2014, 08:19:04 pm »

Ми няма такава връзка. Може центъра на главата да е бял (недефиниран) и пак човек да ясновижда. Но пък ясновидството не е интуиция :) Даже писах веднъж статия за едно списание "Ясновидството не е събуждане".

А пък гадаенето е различно от ясновиждането.

Всяко нещо си има предимствата

Да, това винаги съм си го мислела, че днешните ясновидци са доста как да го кажа по-меко (нещо не ми се отдава тактичността, сори  :012:) някак тъпички и отявлено непросветени в езотериката.

Преди две години ходих с една комшийка на врачка. В някакво забито село в добруджата, а самата врачка е копанарка. Преди да влезем при нея си направих хиляда защити, защото изобщо не зная "кой и говори" и най-вероятно енергийно ще ме зарази с нещо, а не ми се щеше толкова далеч от къщи да се налага да повръщам, както става винаги, защото съм попивателна на чуждите негативи. Е, бога ми като влязохме и видях над лявото и рамо един джин  :-\ :-\ :-\... Разплете чорапите на комшийката, а на мен каза само: брей, ти имаш голяма сила! Дрън, дрън, дрън... Иначе простичка женица и дори езика трудно оправя, но ми стана ясно кой и говори  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Human design
« Отговор #47 -: Август 22, 2014, 08:23:57 pm »
Къв е тоя джин :)
Ама много анимация гледаш, ей

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Human design
« Отговор #48 -: Август 22, 2014, 08:33:28 pm »
Бе не съм гледала анимация от години бре  :012:.

Ами енергийно същество и има визията на дърт мъж, арабин - с чалма на главата и дълга, черна брада и с техните "рокли" там. Не особено приятно същество. Излъчва някакъв негативизъм... Имам позната от фейса - ясновидка и като и го описах, та тя ми каза, че е джин и, че много малко хора са виждали джинове принципно, защото се криели. Па аз го видях гадината  :043: :043: :043:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Human design
« Отговор #49 -: Август 22, 2014, 11:45:53 pm »
Само да кажа, че този хюман дизайн го поразнищих. Не си губете времето с глупости. Цялата работа е за едни лицензи, които струват няколко хиляди в долари. От там нататък е модерен тюрлю гювеч. Информацията, която дава е малко и не много надеждна. Евентуално става за потвърждение при вече направен астро анализ.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #50 -: Август 22, 2014, 11:46:30 pm »
Благодаря ти, Божо! Извинявай, че некоректно поставих въпроса. Невежество, не съм запозната със системата.

Няма некоректни въпроси. Все някакси трябва да се подходи. Всяко нещо си има смисъл

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #51 -: Август 22, 2014, 11:50:45 pm »
Само да кажа, че този хюман дизайн го поразнищих. Не си губете времето с глупости. Цялата работа е за едни лицензи, които струват няколко хиляди в долари. От там нататък е модерен тюрлю гювеч. Информацията, която дава е малко и не много надеждна. Евентуално става за потвърждение при вече направен астро анализ.

Бре, конспиратор :)

Хюман Дизайн за разлика от астрологията ползва две дати. Едната е датата на раждането - тя дава съзнваните характеристики. Другата е датата три месеца преди раждането - дават се несъзнаваните характеристики и генетично наследство. Двете дават цялостния човек, носят качествено нова информация чрез съпоставянето си.

Не знам за какви лицензи говориш?! Никой ползвател на анализите на ХД не плаща лицензи. Информацията е много и на всички нива: лично, професионално, бизнес, духовно, сексуално, любовно и т.н. Мога да ти направя анализ и на духовния път :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Human design
« Отговор #52 -: Август 22, 2014, 11:55:02 pm »
Какви лицензи, какви 5 лева - програмата им за карти си има свободна версия - естествено, че пълната има повече информация. Книгата на български - 13 лева, ако не се лъжа. Другото е като астрото - време човек да си раздвижи мозъка, да си концентрира познанията от други сфери и да си ги систематизира и да види дали може да достигне до нови изводи. Лично на мен малкото, което съм научила от Хюман Дизайн - и е малко, защото сериозно не съм се занимавала, си е доста полезно.  ;)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Human design
« Отговор #53 -: Август 22, 2014, 11:56:40 pm »
Бре, конспиратор :)

Хюман Дизайн за разлика от астрологията ползва две дати. Едната е датата на раждането - тя дава съзнваните характеристики. Другата е датата три месеца преди раждането - дават се несъзнаваните характеристики и генетично наследство. Двете дават цялостния човек, носят качествено нова информация чрез съпоставянето си.

Не знам за какви лицензи говориш?! Никой ползвател на анализите на ХД не плаща лицензи. Информацията е много и на всички нива: лично, професионално, бизнес, духовно, сексуално, любовно и т.н. Мога да ти направя анализ и на духовния път :)

Щом съм започнала темата вероятно знам какво представлява системата. Почети повече, потърси из руски сайтове, из сайтове на английски, интересувай се кой е създал системата и кога, как стои въпросът с правоспособността, кои учения комбинира хюман дизайн и как - сглоби цялата картина и тогава отново ми сподели мнението си. Ще се радвам да го прочета.

Какво ти можеш е съвсем отделна тема, различна от обсъжданата.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #54 -: Август 22, 2014, 11:58:41 pm »
Щом съм започнала темата вероятно знам какво представлява системата. Почети повече, потърси из руски сайтове, из сайтове на английски, интересувай се кой е създал системата и кога, как стои въпросът с правоспособността, кои учения комбинира хюман дизайн и как - сглоби цялата картина и тогава отново ми сподели мнението си. Ще се радвам да го прочета.

Какво ти можеш е съвсем отделна тема, различна от обсъжданата.

Хе, че аз от четири години се занимавам с това и съм сертифициран анализатор. Май се опитваш краставици да ми продаваш ;) Така и не видях тови конструктивни съображения :) Не бе, лошо няма. Все някой трябва да протестива. Портал 40 - те това не работи :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Human design
« Отговор #55 -: Август 22, 2014, 11:59:16 pm »
Какви лицензи, какви 5 лева - програмата им за карти си има свободна версия - естествено, че пълната има повече информация. Книгата на български - 13 лева, ако не се лъжа. Другото е като астрото - време човек да си раздвижи мозъка, да си концентрира познанията от други сфери и да си ги систематизира и да види дали може да достигне до нови изводи. Лично на мен малкото, което съм научила от Хюман Дизайн - и е малко, защото сериозно не съм се занимавала, си е доста полезно.  ;)

А не е ли и доста обтекаемо, доста общо, доста разтеглив психо-анализ? Класическата астрология не ти ли дава информация по същите теми, но доста по-конкретна?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Human design
« Отговор #56 -: Август 23, 2014, 12:01:33 am »
Хе, че аз от четири години се занимавам с това и съм сертифициран анализатор. Май се опитваш краставици да ми продаваш ;)

Ти си свободен да се занимаваш с всичко, което пожелаеш. Аз съм свободна да не се уповавам за смисъла на живота си на комерсиални продукти от 80-те. Нали?

П.П. Странно как докато не знаеше за сертифицирането изведнъж стана сертифициран. Все едно. Не ме интересува.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #57 -: Август 23, 2014, 12:03:37 am »
А не е ли и доста обтекаемо, доста общо, доста разтеглив психо-анализ? Класическата астрология не ти ли дава информация по същите теми, но доста по-конкретна?

Извинявам се . че се намесвам в диалога ви, но ХД ползва две дати. Датата на раждане - съзнавани характеристики и дата три месеца преди раждане - несъзнавани характеристики и генетично наследство. Двете комбинирани дават нещо качествено ново. Представете си, че воек съзнавно има способността да изгражда умения. А несъзнавано има възможността да посстига дълбочина. Така постига дълбочина в уменията чрез експерименти и вариации.

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #58 -: Август 23, 2014, 12:05:53 am »
Ти си свободен да се занимаваш с всичко, което пожелаеш. Аз съм свободна да не се уповавам за смисъла на живота си на комерсиални продукти от 80-те. Нали?

П.П. Странно как докато не знаеше за сертифицирането изведнъж стана сертифициран. Все едно. Не ме интересува.

Ами пиша ти основно, защото твърдиш, че след като си започнала темата, знаеш за какво говориш. Нали сама знаеш какво означава това твърдение :) Лошо няма. Ако ти върщи работа, си е перфектно за теб :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Human design
« Отговор #59 -: Август 23, 2014, 12:08:48 am »
Извинявам се . че се намесвам в диалога ви, но ХД ползва две дати. Датата на раждане - съзнавани характеристики и дата три месеца преди раждане - несъзнавани характеристики и генетично наследство. Двете комбинирани дават нещо качествено ново. Представете си, че воек съзнавно има способността да изгражда умения. А несъзнавано има възможността да посстига дълбочина. Така постига дълбочина в уменията чрез експерименти и вариации.

Това вече го прочетохме на първа страница от темата. Пробвахме го. Не че информацията е невярна. Ама същото ще ти кажа и след 5 контролни въпроса, определящи психо профила. А освен как се построява картата успя ли да научиш кои учения комбинира? Сега бързичко прочети и защо се ползва датата точно 3 месеца преди раждането. От коя система е взаимствано това с датата и защо?...а да забравих - чукча е писател, не е читател.

Повтаряйки едно и също не го правиш по-убедително.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.