Автор Тема: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)  (Прочетена 37261 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #195 -: Февруари 20, 2017, 01:42:55 pm »
Имаш ли качена карта някъде?
Над силата е само умението да я владеем!

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #196 -: Февруари 20, 2017, 02:02:46 pm »
Бях качвала преди време, но май после я махнах. За удобство я прикачам, после ще я махна.
Нямам неподвижни знаци, за да работя самостоятелно. Подвижни и кардинални ми се струва недостатъчно. СВЛ в Близнаци, АЦ Дева си е все служител. 
« Последна редакция: Февруари 20, 2017, 02:04:53 pm от rodopis »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #197 -: Февруари 20, 2017, 02:28:02 pm »
Може би изгореният Меркурий - диспозитор на СЛВ и управител на два ъгъла - МС и АС дава това усещане.
Над силата е само умението да я владеем!

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #198 -: Февруари 20, 2017, 03:21:25 pm »
Приемаме ли, че Мерка е изгорен, като управлява Девата? Може би защото се намира в Рак, но все пак.
Иначе аз все си мислех, че това идва от опозицията на Нептун-СЛВ.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #199 -: Февруари 20, 2017, 03:28:56 pm »
Изгорен се определя от близостта до слънцето

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #200 -: Февруари 20, 2017, 03:51:19 pm »
В момента когато се почувствам в свои води, нещо се случва или фирмата фалира или нещо друго и аз сменям работата и пак започвам отначало. Това е ужасно изморително.

Същото се случва и при мен - възли в 10/4 дом :)
Non est ad astra mollis e terris via!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #201 -: Февруари 20, 2017, 04:09:04 pm »
В момента когато се почувствам в свои води, нещо се случва или фирмата фалира или нещо друго и аз сменям работата и пак започвам отначало. Това е ужасно изморително.

Същото се случва и при мен - възли в 10/4 дом :)
и при мен го има това, налага се да сменям посоката/пътечката често. аз го отдавам на У10(и на СЛВ) - Уран в 8д.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #202 -: Февруари 20, 2017, 04:16:25 pm »
Бях чела някъде, че това идва от мита за Пан. Понеже 10-ти дом е домът на Козирога, а при мен се управлява от Мерка, пак по митология говорим за Хермес. Пан бил коза, спасен от Хермес и винаги носел със себе си флейта. Когато искал да уплаши някой, засвирвал с нея, но и пак с нея увличал и радвал. Идеята за СЛВ в 10-ти дом и непрекъснатото повтаряне отначало, според този мит идва точно от Пан- щом застанеш на върха, Пан засвирва с флейтата и внася смут, промяна и си принуден всичко от начало да започнеш. От Пан идва и думата паника.
За Мерка аз не съм си го усещала изгорен  ::) Винаги съм боравила добре със словото, имам слонска памет, винаги са ме слагали мен за говорител, защото умея да говоря пред публика и т.н. Може би въпросното изгаряне е по-това, че не се чувствам на мястото си. Но Мерка не е ретро, защото това все пак е вътрешното ми усещане, а то е доста прикрито. Отстрани със сигурност не изглежда така.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #203 -: Февруари 20, 2017, 04:19:04 pm »

и при мен го има това, налага се да сменям посоката/пътечката често. аз го отдавам на У10(и на СЛВ) - Уран в 8д.
Ти в сферата на новите технологии ли работиш? Или в голям колектив? А Сатурн къде е?

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #204 -: Февруари 20, 2017, 04:20:45 pm »

и при мен го има това, налага се да сменям посоката/пътечката често. аз го отдавам на У10(и на СЛВ) - Уран в 8д.
Аз всъщност и местоживеенето си сменям често - през 7 години  :012:
Non est ad astra mollis e terris via!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3358
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #205 -: Февруари 20, 2017, 04:29:51 pm »
Това със смяната на местоживеенето е нещо свързано с четвърти дом. Аз съм сменяла често жилища като дете и като по-млада, имам уран в четвърти.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #206 -: Февруари 20, 2017, 04:33:09 pm »
За местоживеене- да, това ми е 4-то жилище. Но имам голяма мъка за първото ми жилище и често го сънувам и рева насън. Когато имам някакъв проблем го сънувам, винаги ходя там и винаги ми е много тежко. Аз трудно преживях първото местене и оттогава нито един дом не чувствам като свой.
Arania, а при теб кои са знаците на 10-4 дом?
« Последна редакция: Февруари 20, 2017, 04:40:30 pm от rodopis »

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #207 -: Февруари 20, 2017, 04:38:13 pm »
Алена, аз се замислих за твоя СВЛ, нали той е в 8-ми дом? 8-ми дом ти защо реши, че сама трябва да си изкарваш прехраната? Не е ли точно обратното, като е в 8-ми дом? 8-ми дом е партньорски, не личен.  ::)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #208 -: Февруари 20, 2017, 05:19:00 pm »
Ти в сферата на новите технологии ли работиш? Или в голям колектив? А Сатурн къде е?
не, с изкуство се занимавам. //по Уран искам да е (р)еволюционно, по 8-ми - болезнено дълбоко и транформиращо:Д
Сатурн е диспозитор на стелиума ми (Уран-Мерк-Нептун-Сатурн-Слънце; у10-у1,2,5-у11-у9-у4) на върха на 9д.

ти защо мислиш, че нямаш показатели да работиш сама? с Нептун(у7) на ЮЛВ аз по-скоро бих помислила, че се съобразяваш с другите/партньор/etc. вероятно и стелиумът в 10 изкарва много неща на показ, което отново води до известна "съобразителност"? което е излишно според мен. какво реално искаш да правиш?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #209 -: Февруари 20, 2017, 05:35:58 pm »
То зависи какво се разбира под смяна на местоживеене
Сменяла съм над 13 апартамента, но само в два града