Автор Тема: Пълнолуние 7 ноември 2014  (Прочетена 15285 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #15 -: Ноември 06, 2014, 09:26:00 pm »
Я ми дайте акъл. Това пълнолуние сега е с точен секстил/тригон към К5/11. А Слънцето на пълнолунието е на около 4 гр. от моя Юпитер в 3 дом. Големшък орбис ми идва. Каня се да си пратя документите по интернет за работа в образованието. Да се напъвам ли тая вечер преди точното пълнолуние или няма значение, когато и да пратя, все става?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #16 -: Ноември 06, 2014, 09:29:42 pm »
Ами при теб Юпитер е преди Слънцето, и да чакаш точния час, аспектът Юпитер—Слънце само ще става по-разходящ. Малко фифти-фифти ми изглежда.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #17 -: Ноември 06, 2014, 09:44:50 pm »
Яя, по Юпитер/У5 не върви ли нещо либовно? Ей го там на, скоро транзитният ще ти налази Марс, може да изскочи заек отнякъде.

То, ако изскочи заради него, може да се окаже и заради Нептуна, който ми се мотка върху У11. Бъ ли го....  :91: Ей, тва Венерата е кофти планета, да знаете  :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #18 -: Ноември 06, 2014, 09:49:04 pm »
А защо да приключва, може просто да излезе наяве развитието на нещо, свързано с 4/11д, както и с дома, където попада Луната от Пълнолунието.
Благодаря за картата- напреди беше редовна по отношение на лунациите, покрай теб се заинтригувах от книгата на Ръшман и си я купих  :58:
Пълнолунието попада при мен в 9д, в тригон с Плутон У3 и опозиция на Марс У3/ Нептун У7 в 3д
Малката дъщеря, която е по 7д, приключва с настоящата си работа след две седмици и ще започва друга работа.

Да! Възможно е в рамките на тези две седмици, квартиранта да замине. Ето че се случва внезапно по урански.
По този начин, следствие на това негово заминаване от друга страна, започва развитието по тригона на тр плутон през 6ти дом нат венера У4 и 11ти. Промяна в ежедневието,нови отговорности,промяна в бита ми,нарастване на задълженията ми. Може би аспектите започват лека полека да напомнят за предстоящата нова промяна в живота ми.Усещам,че наближава нещо различно..... :017:
Той казва,че може да го няма два месеца и после ще се върне.Но му казах,че ние семейство нямаме,нищо по различно няма да се случи като се върне,няма обич,уважение.......
Дано това негово заминаване,бъде ключа към бъдещата ни окончателна раздяла и да стане кротко,а не с нерви.......моля се ???

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #19 -: Ноември 06, 2014, 09:53:56 pm »
Ами при теб Юпитер е преди Слънцето, и да чакаш точния час, аспектът Юпитер—Слънце само ще става по-разходящ. Малко фифти-фифти ми изглежда.
В такъв случай няма да си давам зор. Аз документите съм ги попълнила отдавна, кога точно ще ги пратя... даже по-добре на намаляваща Луна, като за приключване на етап. Мерси, Рептил!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #20 -: Ноември 06, 2014, 10:33:17 pm »
Я ми дайте акъл. Това пълнолуние сега е с точен секстил/тригон към К5/11. А Слънцето на пълнолунието е на около 4 гр. от моя Юпитер в 3 дом. Големшък орбис ми идва. Каня се да си пратя документите по интернет за работа в образованието. Да се напъвам ли тая вечер преди точното пълнолуние или няма значение, когато и да пратя, все става?
При лунациите се взема под внимание Луната, а не Слънцето, затова се казва Пълнолуние и Новолуние...
При теб това Пълнолуние попада в 9д е в опозиция с Юпитер в 3д, но не казваш Юпитер кой дом управлява и У3 как се вписва в общата картина. Все пак ти си взела това решение и си попълнила документите преди Пълнолунието, така че може да избързаш и да ги изпратиш преди то да настъпи.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #21 -: Ноември 06, 2014, 10:38:13 pm »
Ако Луната прави аспект, и ще Слънцето прави, защо да се игнорира? Говоря конкретно за ново-/пълно-лунията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #22 -: Ноември 06, 2014, 10:45:57 pm »
Ако Луната прави аспект, и ще Слънцето прави, защо да се игнорира? Говоря конкретно за ново-/пълно-лунията.
Защото такива са правилата за лунация и затъмнения, гледа се Луната къде попада и какви аспекти има

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #23 -: Ноември 06, 2014, 11:01:00 pm »
По принцип това го знам, че се има предвид Луната. Но ми беше по-лесно да напиша съвпад Слънце, отколкото опозоция Луна. Но не е коректно, така е. Ами май е голям орбисът, и У3 не играе, но пък Юпитер е У7 и У4. Ще видим. Вътрешното ми чувство ми казва да не бързам тази вечер с пращането и мисля да го послушам. Благодаря, Акрукс! :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #24 -: Ноември 07, 2014, 08:23:38 am »
Уф, отново Венерините теми при мен... Платих си магистратурата и олекнах със сериозна сума. Приключи процесът по кандидатстване и записване. И отново Венера ми засегна парите!
Що ли не спра да се надявам поне веднъж да е любовен тригер??? Щото скапаният ми любовен тригер е Марс!!!!! :91:

„Не е ли достатъчно да  видиш, че една градина е красива, без да се налага да вярваш, че в нея живеят феи?” Д.   :38:
 
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2014, 11:23:44 am »
„Не е ли достатъчно да  видиш, че една градина е красива, без да се налага да вярваш, че в нея живеят феи?” Д.   :38:

 :85: Ако си тръгнал да търсиш феи, нищо не ти пречи да забележиш красивата градинка, докато виждаш, че ги няма точно в тази там. Проблемът идва, когато знаеш, че не можеш да смениш градинката.
Всъщност, не искам да се оплаквам от живота си, той е прекрасен! Само едно липсва да е перфектен!  :-*

Би трябвало подобна тема вече да витае във въздуха, да ти намеква по някакъв начин от известно време за себе си. За да случи подобно нещо трябва да се създадат подходящи условия и предпоставки, посредством които се увеличават възможностите в тази насока.  Магистратурата ти "повлича крак" за нови социални отношения, от които е възможно да изскочи някой заек. Стига главните насоки за периода да го подкрепят.


starinthenightsky, мерси! Не витае, а и в магистратурата повечето са студентчета на по 25г  :85: Там надежди не възлагам. И да, чакам да ми падне от небето - поне да се спъна в него на тротоара. От заобикалящите ме няма вероятности. Само дето бившият се опитва да ми играе номера, но там връщане назад няма.
« Последна редакция: Ноември 07, 2014, 11:41:16 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #26 -: Ноември 07, 2014, 01:24:14 pm »
Съвпад с МЦ-декември месец майка ми приключва с работата си. :'(

Освен това,взех и болнични,заради разболяването на детето ми.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #27 -: Ноември 07, 2014, 04:32:59 pm »
На мен баш по пълнолуние в Скорпион/Телец ми пуснаха новия трудов договор. Да видим дали ще е драматичен престоят ми тук  ;D :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #28 -: Ноември 07, 2014, 04:35:02 pm »
Пълнолунието ми попада в 12 дом, в съвпад е с Венера (У6) и Хирон. Новолунието беше в 6 дом, в секстил с Марс, Юпитер и СЛВ. Получи се малко "Внимавай какво си пожелаваш." Исках да имам малко повечко работа, за да се чувствам пълноценна, на ти сега яко работа, не мога да си вдигна главата по цял ден. Две седмици само с чужденци се занимавам. Затова и нямам време за форума напоследък. Но да, доволна съм, макар и малко изморена.  ;)
Serve, love, give

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Пълнолуние 7 ноември 2014
« Отговор #29 -: Ноември 07, 2014, 07:06:28 pm »
 Накарахте ме да хвърля едно око на транзитите.
Пълнолунието ми е по оста 5-11 дом и имам разочарования по тези теми. Синковецът се е представил не добре на състезание по математика. Бясна съм.