Автор Тема: Сблъсъци.Победител-победен.  (Прочетена 32864 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #105 -: Септември 24, 2015, 07:53:40 pm »
Защо не можеш да пишеш в чрд?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #106 -: Септември 24, 2015, 09:28:23 pm »
Мда, при дисциплинарни уволнения не само няма компенсации, ми и обезщетения за безработица не дават  :012:

Ай кротни се, докато ти се смени дашата и транзитите, не ти е време за кариерни революции :-)
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #107 -: Септември 24, 2015, 09:31:51 pm »
Освен ако не осъдиш работодателя за неправомерно уволнение и неправомерно наложено наказание. Ама иди доказвай.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #108 -: Септември 24, 2015, 09:34:51 pm »
Освен ако не осъдиш работодателя за неправомерно уволнение и неправомерно наложено наказание. Ама иди доказвай.
Точно проучвам как мога да го докажа
Мда, при дисциплинарни уволнения не само няма компенсации, ми и обезщетения за безработица не дават  :012:

Ай кротни се, докато ти се смени дашата и транзитите, не ти е време за кариерни революции :-)
Да,кротнах се за сега,докато проуча още малко нещата.Във ведическата пише,че съм в период ЮпитерУ10 и единият възел,ако не бъркам Северен.Трябва да е хубав период. :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #109 -: Септември 24, 2015, 09:37:13 pm »
Точно проучвам как мога да го докажа

В държавна структура много трудно става, все едно да осъдиш държавата. Срещу частник може, стига да си намериш добър адвокат. Аз съм печелила такъв трудов спор, тогава бях на 22. По някаква ирония на съдбата това беше първият ми работодател.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
« Последна редакция: Декември 13, 2015, 08:42:58 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #111 -: Декември 05, 2015, 04:32:58 pm »
Добре,в картата на Фюри няма нищо,което да ми говори за приза.
Марс в Овен с квадрати от Венера(Хирон) и Нептун(къде е бокса в това тао?Да не би Марс да се вдига до този ринг с квинконцията от тронов Плутон?  :017:
Слабо аспектиран,заточен Юпитер.Трябва да преброим за секстил знаковия му секстил с Марс,защото в противен случай ми е бедна фантазията.
Слънце/Меркурий в Лъв,без аспект от Марс.
Часовете на раждане и на двамата не са известни

Ситуацията я проумявам само със стратегическа загуба на Кличко,не и по друг начин.Нямаме нокаут.
« Последна редакция: Декември 05, 2015, 05:25:03 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #112 -: Декември 05, 2015, 04:52:31 pm »
Добре,в картата на Фюри няма нищо,което да ми говори за приза.
Марс в Овен с квадрати от Венера(Хирон) и Нептун(къде е бокса в това тао?Да не би Марс да вдига до този ринг квинконцията от тронов Плутон?  :017:
Слабо аспектиран,заточен Юпитер.
Слънце/Меркурий в Лъв,без аспект от Марс.

Ситуацията я проумявам само със стратегическа загуба на Кличко,не и по друг начин.Нямаме нокаут.
Има прогресивно Новолуние- пр Луна съвпад натално Слънце, ингрес на прогр.  и дир Венера в лъв; Пълнолунието му беше в съвпад с Юпитер когато взе приза и го е взел с труд, а не даром, макар да спечели по точки- все пак е с 12г по-млад от Кличко- това също е от значение.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #113 -: Декември 05, 2015, 04:59:31 pm »
Има прогресивно Новолуние- пр Луна съвпад натално Слънце, ингрес на прогр.  и дир Венера в лъв; Пълнолунието му беше в съвпад с Юпитер когато взе приза и го е взел с труд, а не даром, макар да спечели по точки- все пак е с 12г по-млад от Кличко- това също е от значение.
Прекрасен е,харесва ми(когато не говори  :043: ),но в натала му не виждам достатъчно причини.Остава да действа знаковият тригон Марс/Слънце.Пълнолуние върху Юпитер-той е Новолунен,но е чудесно,че е една причина.
О,много съм пристрастна към Кличко и може би това е причина да съм сляпа за картата и достойнствата на Фюри.
П.П:Покрай картата на Фюри ще си преразгледам отношението към знаковите аспекти,които не са в допустимите орбиси.Иначе не може да ми се върже тази победа.
Във Ведическата няма орбиси.  :017:
Така може да се появи Марс с квадрат от Сатурн и ще се напасне (в главата ми).  ;D
« Последна редакция: Декември 05, 2015, 05:15:09 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #114 -: Декември 05, 2015, 07:31:54 pm »
Тази година в картата на Кличко има две затъмнения в точен аспект към планети:
СЗ съвпад Меркурий, тригон Сатурн  и  тр.Сатурн стационарен с тригон към тях
ЛЗ съвпад Слънце квадрат Марс с тр. Марс опозиция към тях
Слънце/Юпитер в 3 * Дева към Слънце/Марс
Пр. Луна към Слънце /Марс

Той има Венера квадрат Нептун- не му е много печеливша тактиката, а в периода Юпитер в Дева е затворил тао-то, явно някой (не) доброжелател е бил  слаб в анализа. Има хубав тригон Меркурий- Сатурн, което  му позволява да взема правилни решения. Взаимната рецепция и аспект между Марс-Юпитер може да го е "подвела". Интересно Сатурн е тригон към Слънце, но Юпитер куинконкс... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #115 -: Май 14, 2016, 11:22:57 pm »
Май на някакво ниво се чувствам много сломена,щом сондирах чак за час на раждане на опонента си, и му построих натал.  :D
  Нещата са стресиращи  :043: :043:
Имаме асцеденти на съседни градуси,както и МЦта,а също и куспиди на домове.
Луни в 10Д,но неговата съвпада с ЛФ и прави съвпад с моите Слънце/Венера.
Негов Марс е върху моя Нептун в 5Д,без стресиращи аспекти към него,дори са само хармонични,но негова планета стресира моите Марс/Юпитер.
 Слънце Козирог съвпад с мой СЛВ  :012:
Негов Юпитер опозиция на моята Луна.
Венерата му е в моя 8Д
Като гледам синастрията повече ми прилича на любовни отношения и сигурно трябва да сменя военните действия с по-венерина тактика.  :012:
     Какво мисля за него-трябва да си свърша работата,а с него не ми се получава и това ме яде.Иначе Огнен дивак с голям тригон,който като го "свърша" повишението ми е гарантирано,сигурно защото ми тригонира от МЦ до Луна вкл с неговите планети всичко в 10Д.  :29:
   


 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #116 -: Май 15, 2016, 09:58:54 pm »
Какво мисля за него-трябва да си свърша работата,а с него не ми се получава и това ме яде.Иначе Огнен дивак с голям тригон,който като го "свърша" повишението ми е гарантирано,сигурно защото ми тригонира от МЦ до Луна вкл с неговите планети всичко в 10Д.  :29:

Днес се чувствам като мравката,позинала да сдави слон.  :043: Но от няколко месеца съм в инерцията с него и изобщо не се бях замисляла колко ми е недосегаем.  :043: :043:
Ретро Марс прави възврат в картата му,а на мен(както писах) тригон към МЦ.Не мога да си го избия от главата,а ми писна от протокола,защото в случая не е ефективен.
   
П.П:Открих,че неговият У1,освен че е в съвпад с ЛФ,е много добре защитен от натални аспекти и едва ли ще си загуби репутацията заради квадрат на трз Плутон към него, с който няма отношения.
« Последна редакция: Май 15, 2016, 10:14:40 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #117 -: Май 15, 2016, 10:23:24 pm »
Нито казваш какъв е проблемът, нито карта каквато и да е виждаме, с една дума-използваш ни като "мило дневниче, днес..."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #118 -: Май 15, 2016, 10:34:19 pm »
Добре че от една година не ходя на работа, щях да ви спамя и аз с дневничета  ;D :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #119 -: Май 15, 2016, 11:14:15 pm »
Използвана и изнасилена за слушател/читател ли се чувстваш или оспамена/омерзена,на фона на целия спам във форума?

Не бе, очевидно има затормозяване, а няма дефиниция, как да дам решение? Аз обичам бързо да си решавам проблемите и после спокойно да се смея на другите как не могат  :D
Та...дефинирай:
-къде е сблъсъкът
-какво целим
-кой е врагът
-с какви оръжия разполагаме
Може в друг ред