Автор Тема: Може ли да има категорични указания за безбрачие?  (Прочетена 24314 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Целта не е само да си поговорим какво в картата показва безбрачие, а да видим има ли категорични указания за това. Едно е в някоя карта бракът да е под въпрос, но е съвсем друго по един, два-пет фактора ясно да се вижда, че сватба няма да има.
Липсата на достатъчно показатели за брак понякога се тълкува като условие за безбрачие. Обаче какви са абсолютните условия за безбрачие? Могат ли да бъдат определени?

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2014, 10:36:25 pm »
А омъжена ли си?  ;D ;D ;D

Давай да ги видим.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2014, 10:37:20 pm »
слагам само карти с рейтинг АА

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2014, 10:39:13 pm »
Все разни прояви на Сатурн виждам и в 3-те карти.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2014, 10:45:21 pm »
този се е оженил на 62 за 1-ви път

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2014, 10:46:12 pm »
Темата не е по-различна от тази с аспекти за брак, защо  е необходима ?

Бракът е измислен с цел, поради причини известни на всички тук. Същите тези древни първо са посочили брака като такъв и след това аспектите за неговото съществуване или липсата му -къде тук е тайната, мистиката и търсенето на нещо от типа на "кафе без кофеин" ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2014, 10:48:25 pm »
У7 в 12,8Д бил фактор за безбрачие.Познавам много хора с У7(главно Сатурн Близнаци и Рак) в 12Д,които са имали поне по 1 законен брак.
Само аз не съм имала брак със същата позиция.Всичките те имат Марс в 7Д,а моят е в съвпад с  8ми.

Изгорена Венера У4,Г7.Нито една изгорена Венера по тази логика ли няма да се омъжи?  ;)

В 4Д Плутон(У5) и Уран(У8)-"малефици".Има Уран/Плутон в 4Д омъжени.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2014, 10:48:44 pm »
Първата карта е най-буквална. Сатурн в пети, и то в Дева! И с тази уж чувствителна пък независима и дива Луна в съвпад с Уран, ранена от всички тежки планети. Венера е изгорена, управител на интерсептиран дом. Човекът и не иска, и не може, и не знае как.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #8 -: Ноември 18, 2014, 10:55:47 pm »
На първо четене е като по учебник: възлите по оста АЦ-ДЦ, Уран в седми и Сатурн в четвърти.

Възлите ги наблюдавам и в други карти. Но със СЛВ в първи и ЮЛВ в седми. Мислех си, че в този вариант са по-категоричния фактор за безбрачие. Докато СЛВ в седми с подкрепящи конфигурации дори бих го тълкувала като предпоставка за повече от един брак.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #9 -: Ноември 18, 2014, 10:58:31 pm »


Бракът е измислен с цел, поради причини известни на всички тук. Същите тези древни първо са посочили брака като такъв и след това аспектите за неговото съществуване или липсата му -къде тук е тайната, мистиката и търсенето на нещо от типа на "кафе без кофеин" ?!?  :)
Бракът сме го измислили ние,по-сатурновите.  :d030: :38:
Разбирам те защо мислиш толкова отрицателно за законния брак с този Близнак на К7.Е,и моят У7 е в близнаци,но е Сатурн все пак и при него няма лабаво от традицията.Авантюрките са си авантюрки,но Сатурн,Луна,Плутон подхождат много сериозно по въпроса с брака,съпруга и децата. Аз съм много натоварена от към изисквания-У8 в 4Д,У1(Луна) в 10(Сатурнов дом).У5(деца Скорпион) в 4Д.И никак не мога да съм лекомислена в това отношение.Трябва да се търси тотално добър материал,тотално надежден и стабилен партньор,тотално безопасни и сигурни  условия за децата.....
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #10 -: Ноември 18, 2014, 10:59:58 pm »
Според мен Уран не дава безбрачие, а развод. Не говоря за картата на witch, а по принцип. Става на въпорс за зле аспектиран Уран, имащ отношение към 7 дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #11 -: Ноември 18, 2014, 11:05:53 pm »
Дракониада, аз нямам изразено отношение към брака, нито негативно, нито позитивно- приемам, че съществува като такъв. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #12 -: Ноември 18, 2014, 11:11:20 pm »
Уран дава стремеж към независимост  :P
Да и затова се жени, утре се развежда, а след една седмица ще се ожени за друг партньор.  :012: При Уран винаги нещо ще се случи, дори и негативно да е пак ще има нещо, а при Сатурн няма нищо - празна и ужасна сивота.  :012:
тъй мисля аз и никой не карам да мисли като мен.  :012: ;)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #13 -: Ноември 18, 2014, 11:22:42 pm »
Добре че Уран ми прави квадрат на ДСЦ и ме пази от нискоинтелигентната паплач,която е искала да ме върже.  ;D забелязала съм,че Уран е много полезен в ъглов дом в това отношение.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #14 -: Ноември 18, 2014, 11:34:59 pm »
Добре че Уран ми прави квадрат на ДСЦ и ме пази от нискоинтелигентната паплач,която е искала да ме върже.  ;D забелязала съм,че Уран е много полезен в ъглов дом в това отношение.
Мен ми е в ъглов 10-ти дом и ме прави черна овца за всичко.  :012: Прекалено се откроявам и приказвам неща дето не осъзнавам как ме превръщат прекалено отличаващ.  :-X