Автор Тема: Пълнолуние в Близнаци 6 декември  (Прочетена 12408 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #30 -: Декември 04, 2014, 12:23:19 am »
Твоят случай е много специален:Луна У8,съвпад със Сатурн.Днес не мога да преценя.Ще опитам утре вечер.  :bedtime2:  :-* :) :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #31 -: Декември 04, 2014, 08:44:04 pm »
като прибавим,че на 5.12.2014г. тр.Марс ингресира във Водолей и ще квадратира  точката на Сл.затъмнение от 23.10 в 00,25 Скорпи,ще отключи теми активирани от него в първият градус на фиксираният кръст

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #32 -: Декември 07, 2014, 03:10:51 pm »
При мен ще е в 4 дом, почти в съвпад със СЛВ и в опозиция с Меркурий У4.
Възможно ли е това пълнолуние да е показало това, че кученцето си отиде?  ???

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #33 -: Декември 07, 2014, 03:42:29 pm »
Рептил , значи не съм само аз със Сатурнов възврат :) на мен в понеделник сутринта ми беше точния съвпад с наталния сатурн

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #34 -: Декември 07, 2014, 03:52:51 pm »
Давам ти да гледаш-Светило /СЛВ съвпад с Хирон , в противоположен на твоя дом-ти кажи дали имам семейни и професионални деформации и дали Луната ми действа ? ;)
Заточен Сатурн в съвпад с Венера(У11,У6) и Луна(У8) и Слънце,Хирон,СЛВ съвпад.Дори У8 мисля,че Луната не се влияе,особено в Овен.И другия съвпад го броя твърдо в Овен,въпреки градуса на Слънцето.Така че Луната не действа или много рядко и то при особени транзити.

Пише,че които имаме Венера,Луна във Кзр,10Д,съвпад със Сатурн и/или добри мажорни аспекти с него към женските ни планети,остаряваме много по-бавно,младоликост.Ти как смяташ?  :) Аз от скоро започнах да виждам бръчици и изпадам в паника и ужас.Изпитвам голям вътрешен бунт към това-не съм очаквала и не бях мислила,че е естествено да се повяхва.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #35 -: Декември 07, 2014, 04:19:35 pm »
Заточен Сатурн в съвпад с Венера(У11,У6) и Луна(У8) и Слънце,Хирон,СЛВ съвпад.Дори У8 мисля,че Луната не се влияе,особено в Овен.И другия съвпад го броя твърдо в Овен,въпреки градуса на Слънцето.Така че Луната не действа или много рядко и то при особени транзити.

Пише,че които имаме Венера,Луна във Кзр,10Д,съвпад със Сатурн и/или добри мажорни аспекти с него към женските ни планети,остаряваме много по-бавно,младоликост.Ти как смяташ?  :) Аз от скоро започнах да виждам бръчици и изпадам в паника и ужас.Изпитвам голям вътрешен бунт към това-не съм очаквала и не бях мислила,че е естествено да се повяхва.

Силно зависима от Лунното влияние, спецификата е в последните няколко години, защото Уран и Плутон са в квадратура в кардинални знаци.
Относно това дали съм младолика- не изглеждам по-млада за годините си, но да в посока бръчки, побеляване в косите и еластичност на кожата съм съхранена. Да, Сатурн "консервира", стига да има какво. Сатурн в 1-ви дом също дава такива индикации. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #36 -: Декември 07, 2014, 04:50:52 pm »
Силно зависима от Лунното влияние, спецификата е в последните няколко години, защото Уран и Плутон са в квадратура в кардинални знаци.
Относно това дали съм младолика- не изглеждам по-млада за годините си, но да в посока бръчки, побеляване в косите и еластичност на кожата съм съхранена. Да, Сатурн "консервира", стига да има какво. Сатурн в 1-ви дом също дава такива индикации. ;)
От фазите на Луната не смятам да се влияеш особено и когато те попадат върху важни натални точки.Сатурн би трябвало и при теб да е "замразил" прекалената чувствителност и събитийност.В 5Д,но под неговата стагнация не може да се преекспонира Лунна емоция.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #37 -: Декември 07, 2014, 05:28:00 pm »
Ето току-що научи нещо ново-свръхчувствителна съм към всички лунни фази, транзити и тялом, и духом.
Там където попада Сатурн слага печат "Важен", което пък веднага насочва цялото ти внимание върху същия този печати съответно налагаш друг печат "Контрол", което пък те прави свръхчувствителен към всичко и всички,иначе как ще поддържаш защитата на печатите ?!? Затова всички, които имаме Сатурн върху лични планети под различна форма, приемаме нещата твърде лично, както и онези,с огнени Луни. При мен е двоен ефекта, в това е спецификата. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #38 -: Декември 07, 2014, 07:50:44 pm »
Много интересно. А това ме кара да мисля,че съм мумия.
Ето току-що научи нещо ново-свръхчувствителна съм към всички лунни фази, транзити и тялом, и духом.
Там където попада Сатурн слага печат "Важен", което пък веднага насочва цялото ти внимание върху същия този печати съответно налагаш друг печат "Контрол", което пък те прави свръхчувствителен към всичко и всички,иначе как ще поддържаш защитата на печатите ?!? Затова всички, които имаме Сатурн върху лични планети под различна форма, приемаме нещата твърде лично, както и онези,с огнени Луни. При мен е двоен ефекта, в това е спецификата. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #39 -: Декември 08, 2014, 01:00:19 pm »
Предстоят ми леки промени в работата. Пълнолунието е в 10-ти дом   :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #40 -: Декември 08, 2014, 01:51:28 pm »
ОВ по пълнолунието при мен - в 8д с У Венера, полусекстил с Венера - покупка на бижута  :d030:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #41 -: Декември 08, 2014, 06:58:52 pm »
Имаше активност по пълнолуние.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #42 -: Декември 08, 2014, 08:40:46 pm »
Как ти се отрази, Уран?

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #43 -: Декември 10, 2014, 08:51:56 am »
При мен пък е в точен съвпад с К12  ???

това, което ми се случва, хич не пасва на този 12 дом. Дотук 3 дни са минали, а аз нито една вечер не съм си вкъщи (усамотена), предстои ново пътуване за купон след 2 дни, после служебно пътуване. Вчера се "изрепчих" на шефа и той сега се опитва да си възвърне "горната" позиция ..... а така се бях настроила на някакви водно-оздравителни процедури ... Но пък каквито и да са събитията, ми е едно такова криво, начумерено, нямам си огънче. Даже снощи преди гостито си поревах за 1-2минути. Не ми харесва такова разминаване на усещане и случки - натоварващо е. Нали казват, че можем да планираме действия, които ни хармонират и така да преминем през съответните енергии по-ползотворно и приятно. При мен до този момент не се получава. А ме чака новолуние в 6-ти и още едно пълнолуние в този 12  :'( - точно по празниците ... :(
« Последна редакция: Декември 10, 2014, 08:55:04 am от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #44 -: Декември 10, 2014, 09:44:31 am »
това, което ми се случва, хич не пасва на този 12 дом. Дотук 3 дни са минали, а аз нито една вечер не съм си вкъщи (усамотена), предстои ново пътуване за купон след 2 дни, после служебно пътуване. Вчера се "изрепчих" на шефа и той сега се опитва да си възвърне "горната" позиция ..... а така се бях настроила на някакви водно-оздравителни процедури ... Но пък каквито и да са събитията, ми е едно такова криво, начумерено, нямам си огънче. Даже снощи преди гостито си поревах за 1-2минути. Не ми харесва такова разминаване на усещане и случки - натоварващо е. Нали казват, че можем да планираме действия, които ни хармонират и така да преминем през съответните енергии по-ползотворно и приятно. При мен до този момент не се получава. А ме чака новолуние в 6-ти и още едно пълнолуние в този 12  :'( - точно по празниците ... :(
Пълнолунието е в твоя 11д, на малко повече от градус от К12, не знам защо си очаквала събития по 12д, като трябва да са по 11д, както и се случват... в хармоничен аспект е с Меркурий У3, с Марс У5, а тягостното чувство може да е от квадрата с Плутон У5 в 3д. Пълнолунието дава информация за кулминацията или завършека на нещата, започнали с Новолунието, което при теб е било в 5д, в секстил със Слънцето- шефа ти, който се опитва да си върне "горната" позиция  :29: