Автор Тема: Женски истории.  (Прочетена 29581 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женски истории.
« Отговор #180 -: Декември 30, 2015, 07:12:41 pm »
Ти си Овница - ще им смогнеш. И за 101-вия ще имаш енергия даже. :cheer:
Трябва да ми повярваш,че преди да извърша и тази глупост,последното нещо,което ми е липсвало е секс или внимание от мъжете.Просто мисля колко съм безпомощна пред тази комбинация.А и този Юпитер-той не е сексуална планета,дори на К5 в синастрията,но Скорпион може да направи и Мерк сексуално активен.Моят Юпитер е до К8 с тригон от Плутон и от стар У8. ;)
 "Някой" ми вкарва Козирози и ме изкушават.  :012:  Отработвам си осмодомния солар с тях. ;)  Бих предпочела служебни "почести".  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Женски истории.
« Отговор #181 -: Декември 30, 2015, 07:14:18 pm »
Соларите трябва да се отработват. И аз харесвам хора с изявени Сатурн и Марс. Сигурно защото са в съвпад при мен (в 8-ми дом заедно с Плутон).

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Женски истории.
« Отговор #182 -: Декември 30, 2015, 07:34:59 pm »
От всичкотО анализ за овните, което прочетох в темата си давам сметка, че слънцето ми е в някакво друго овнешко измерение.  :012: Или силните венера и луна го бъгват, както и нептунясалия марс.  :012:

Нито обичам директни "мъжки лафове " в стил просташки, нито ще изпращам мъже до тях, камо ли да им нося ракии.  :012: Обаче ако мъж ми подари  червено вино и мартини, няма да направи грашен ход.  :012: Отварянето на врати, изпращането и тн го считам за кавалерство, което определено за мен не е dead ( все още). А това , че не ме е страх да се прибера сама, че държа да си платя сметките и мога да си позволя лукса да се самоиздържам е друг въпрос.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #183 -: Декември 30, 2015, 07:50:49 pm »
Емма ,мерси че напомни за мунданния транзит на Меркурий,в козирог квадрат Марс във везни-това обяснява защо беше отплесването ми марсоеи прояви при дамите-тр.Меркурий ми е в 11д/форума/квадрат- към тр.Марс в мой 7д .По едно време и аз се зачудих откъде тръгнах,къде стигнах,а то винаги си има причина,иначе-рибешка му работа на АСЦ. ми :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женски истории.
« Отговор #184 -: Декември 30, 2015, 08:36:33 pm »
Ако тръгна да изпращам мъж,значи се страхувам за него и със сигурност нямам креватни намерения.Само приятел и нищо друго.Не съм изобщо агресивна когато харесвам някой(и още не се е случвало нищо).Нито пък ще го водя в моята къща.
 Опозит беше прав като писа за подправките и пропорциите.Проблемът се оказа,че като се вяснат любимите подправки ми е все едно в какви пропорции са.Толкова ми стана интересно,че "след това" тайно му претърсих документите,за да видя данните и се заковах от Слънцето.
 
 Поздрав:Марсова жена.  :012:  Жени сме си,но сме "предназначени" за други дейности.Не че не се занимаваме и с битовизми. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женски истории.
« Отговор #185 -: Декември 30, 2015, 08:47:51 pm »
Опозит,аз пък мисля,че Марс на ДСЦ е показателен за това,което търсиш.Но нали знаеш,че ако този Марс има кофти аспекти те чака развод,ако се ожениш за такъв акцент.Не се сещам да познавам някой с Марс в 7Д и да не се е развел поне веднъж,включително и един Марс Водолей без лоши аспекти,с тригони от Плутон и Сатурн. . :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женски истории.
« Отговор #186 -: Декември 30, 2015, 09:31:59 pm »
Дракониада,знам :) Евентуален развод е три пъти указан-Венера секстил Уран,Марс на Дсц,който учавства в стелиум с участието на Плутон,Юпитер,уран .Юпитер дебилитиран-слаб за неутрализиране .Подвижен знак/дева/на к7,интерсептирани везни в 7д .Обаче почти всичко,да не казвам всичко може да се отработи има си начини .На няколко пъти аха да стане бракуването и се случват някакви мистериозни събития,които го отменят .Не се оплаквам де ,не съм умрял да се бракувам . :) :)
    Местя ти коментара тук.  ;)
Девата (на ДСЦ) не я виждам много по разводите.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #187 -: Декември 30, 2015, 09:38:47 pm »
Девата като подвижен знак е фактор за подвижност,нестабилност на връзките/и брака като връзка/Има и други фактори при мен в тая посока,но е дълго .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женски истории.
« Отговор #188 -: Декември 30, 2015, 09:41:24 pm »
Девата като подвижен знак е фактор за подвижност,нестабилност на връзките/и брака като връзка/Има и други фактори при мен в тая посока,но е дълго .
В астрологията прецедентите са често срещани,може да не.се разведеш.  :58: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #189 -: Декември 30, 2015, 09:47:57 pm »
При индийците има добре разработена методика за отработване,мисля съм хванал основната идея,това е важното,а иначе -не ми дреме :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женски истории.
« Отговор #190 -: Декември 30, 2015, 09:51:10 pm »
При индийците има добре разработена методика за отработване,мисля съм хванал основната идея,това е важното,а иначе -не ми дреме :)
Май не съм запозната с тази методика.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #191 -: Декември 30, 2015, 09:55:45 pm »
Дракониада,това е тн ,,ремедиа,, ,принципът е да се говори с подсъзнанието със символи като ритуали,да се препрограмира ,като се знае принципът другото е -творчество  :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #192 -: Декември 30, 2015, 10:02:12 pm »
Например показателите ми за развод ,които ги има и по ведическа се неутрализират с повторно официално бракуване като ,,редедиа,,-така се отработва указанието в картата за ,,по-вече от един бракове,,  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Женски истории.
« Отговор #193 -: Декември 31, 2015, 12:41:02 am »
Хм, добре, като какви типажи се самоопределяте?

На мен ми е трудно да си сложа етикет от една планета? По квадрата Луна - Венера - може би трябва да съм Лъв-Скорпион (като женска история), вярно, че Венерата ми е доста заточена, но пък е в съвпад със СЛВ и напира отвътре  ;D Към тях добавям хамелеонското от асцендента. Марсът ми - макар и ретро на надир - беше силна доминанта в миналото и доста агресивен. Но се научих да го владея. Остана в сила светкавичното взимане на решения :) Винаги казвам, че ще обмисля добре, но каквото съм решила на момента - това остава :)

Една рекапитулация - Лъв и Венера с добавка Нептун/Юпитер и малко Марс :)  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женски истории.
« Отговор #194 -: Декември 31, 2015, 05:58:27 pm »
Как твоят съпруг У7 е описан в картата ти,след като е Овен?Като Марс на К4?
Ако гледам само старите управители ще съм Марс/Сатурн.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: