Автор Тема: Женски истории.  (Прочетена 29522 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Женска история
« Отговор #45 -: Декември 01, 2014, 04:15:00 pm »
Нека да не изместваме темата в посока брак и съвместно съжителство.В годините попадаме във всеки един от архетиповете, така ние изразяваме себе си и продължаваме напред- в един момент може да сме повече Меркурий, в друг Венера, в трети Юпитер и така докато изживеем всичките, но без да губим модела (си)  на поведение.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #46 -: Декември 01, 2014, 04:52:23 pm »
Жените на истинските мъже са точно това от самосебе си-спокойствие,женственост,естетика и уют,защото не им се налага да бъдат мъже.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женска история
« Отговор #47 -: Декември 01, 2014, 05:05:12 pm »
Зависи .Приказките също учат на архитипи- в приказката за златната рибка,дядото изпълнил косвено желанията на жена си,обаче имало обратен ефект .Когато летвата е високо най-често си остава така/архитипно/ ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Женска история
« Отговор #48 -: Декември 01, 2014, 05:15:27 pm »
Драки, значи  баба ти и дядо ти-' Закуска на тревата'-джиджи биджи, пикник в гробищния парк. Ейй размечтах се тъй след време кът са гътна, вдовеца ми да идва с по една дамаджанка всяка неделя. :012: ;D

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Женска история
« Отговор #49 -: Декември 01, 2014, 05:22:36 pm »
Ребека пак с две думи обобщи есенцията на темата. Каквото и с когото и да правим - все до гробищния парк се стига. Обаче някои там си стоят без пикник ;D
Ние искаме да сме от тези с пикника:))
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женска история
« Отговор #50 -: Декември 01, 2014, 05:42:25 pm »
Крайностите носят проблеми,много красива,много секси като видя вече бягам-имал съм такива приятелки,е не мога постоянно да съм им бодигард,не че ми е проблем да ям бой,натоварващо е -прекалено много внимание искат,то му писва на човек все да ги варди .Тия които уважавам умеят,когато е необходимо да са красиви,когато трябва-секси,когато трябва интелигентни ,а когато не трябва-не ,могат да се адаптират във всяка ситуация-другите ,които са ,,много,,са едностранчиви,неадаптабилни .Засега най-голямата ми любов,като я видях за пръв път въобще не я забелязах,наистина на нищо не приличаше,обаче после като разцъфна,като реши да ми прави впечатление го направи блестящо .Много красивите,наконтените им липсва възможност да покажат,че някой е по-специален,че го правят специално .Красиви са за всички,което ги прави блудкави .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #51 -: Декември 01, 2014, 05:52:52 pm »

Може да поеме някое дребно женско задължение. Но решенията ще ги вземе по начин, който ще ме накара вътрешно да повярвам, че е най-правилното. Не е цвете за мирисане, има си много кусури.
Падал е от много високо, фалирал е, имал е всякакви проблеми. ....Защото съм виждала как се изправя и продължава напред.
Виж един човек какво прави, когато е паднал. Виж какво е отношението му към околните и тези, които са на по-високо ниво от него. Виж какво е отношението му, когато е на върха. Така се вижда кой колко струва.

Марс на баща ми е в Скорпион, в 12 дом. Съвпад с Нептун, каре с Уран, точен секстил с Юпитер, Плутон и Венера. Чевръст, разсеян, работлив. Но трябва да има винаги някой до него, за да го контролира.

......Днес има рожден ден дори.  ;D

Съгласна съм с твоето мнение!  :08:
Да е жив и здрав баща ти!  :party0036:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #52 -: Декември 01, 2014, 06:14:44 pm »
т.е. ще ти се наложи известно "самотно майчнство" или- малко повече екшън, които не приемаш разчитайки на добра ръка. :)

п.п. За щерка ми- баща й е идеалният мъж (многократно е заявявано). Аз, обаче, имам забележки и то- много сериозни. ;) (това е по повод друг твой пост) Със сигурност и майката ти има друго мнение по въпроса ако и да не ти го споделя.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #53 -: Декември 01, 2014, 06:25:02 pm »
Попътен вятър, Драко. :)
Впрочем, той как приема тези изисквания? (п.п.не жаля мъже, на които им го начукват по този начин. ДГД! Заслужават си го  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #54 -: Декември 01, 2014, 06:36:04 pm »
Ще замълча. :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Женска история
« Отговор #55 -: Декември 01, 2014, 06:38:13 pm »
Как може да го приема-фучи наум като парен локомотив тронов Марс съвпад със Сатурн  :012: .Но предприема методични и последователни действия да ме убеждава,че страховете ми са тотално неоснователни за сега неуспешно-3 години.  :012: :043: А аз го чакам да остарее достатъчно,за да се "пенсионира" след 100 години и да си родим дечица.  :043: :043: :043: :043: :043:

А бе вие хубаво ще си ги родите, ама след сто години някой друг трябва да участва в правенето им...  :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #56 -: Декември 01, 2014, 06:42:16 pm »
Момичета,аз поразчиствам спама,че се поразбърборихме.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Женска история
« Отговор #57 -: Декември 01, 2014, 08:33:25 pm »
даа, чистете
жалко

ма що не си направите женска тема, че да продължим да й наливаме мозък на дракониада, иначе ще има да го търси тоя идеалния, с договора..:)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #58 -: Декември 01, 2014, 09:03:18 pm »
даа, чистете
жалко

ма що не си направите женска тема, че да продължим да й наливаме мозък на дракониада, иначе ще има да го търси тоя идеалния, с договора..:)
[/quo
  :P :P Намери ми пиницилин с Мерк/Луна/Нептун в съвпад и да има нужда от майчица.  :043: :043: и мъж в къщата.  :043: Най-добре с натоварен 12Д и да е особено привлечен от отвъдното и невидимото.


Изтрих от спама ми,а там пишеше,че нищо не търся. ;) Но си търся "резерви на скамейката".  :57:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Женска история
« Отговор #59 -: Декември 01, 2014, 09:08:05 pm »
Разбирам, че е много важно човек да се запознае с бащата на проекто-булката — за да види на кого трябва да (не) прилича във всичко. Хората хубаво са измислили сглядата с родата, ама сега нещо не е на мода :012: