Автор Тема: Женски истории.  (Прочетена 29576 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Женска история
« Отговор #60 -: Декември 01, 2014, 09:10:39 pm »
Защо трябва да се налива мозък някому, при все че темата е "Архетипи".?!?  Защо не се опитате да разтълкувате отношението, споделеното на всеки тук, дистанцирано ? Защо съответния човек дава такава заявка за модел,архетип , какво казва същото за него ? Не е ли(в) това астрологичния замисъл?

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #61 -: Декември 01, 2014, 09:10:46 pm »
даа, чистете
жалко

ма що не си направите женска тема, че да продължим да й наливаме мозък на дракониада, иначе ще има да го търси тоя идеалния, с договора..:)
[/quo
  :P :P Намери ми пиницилин с Мерк/Луна/Нептун в съвпад и да има нужда от майчица.  :043: :043: и мъж в къщата.  :043: Най-добре с натоварен 12Д и да е особено привлечен от отвъдното и невидимото.


Изтрих от спама ми,а там пишеше,че нищо не търся. ;) Но си търся "резерви на скамейката".  :57:

Правилно ли разбирам, че търсиш резервна скамейка на Марс с достойнства?  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #62 -: Декември 01, 2014, 09:12:49 pm »
Защо трябва да се налива мозък някому, при все че темата е "Архетипи".?!?  Защо не се опитате да разтълкувате отношението, споделеното на всеки тук, дистанцирано ? Защо съответния човек дава такава заявка за модел,архетип , какво казва същото за него ? Не е ли(в) това астрологичния замисъл?

Рени, има мъже, които биват повреждани от подобно повение и след това си го изкарват на читави женски архетипи.
Аз съм загрижена и за двата- имам и  дъщеря, и син.  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #63 -: Декември 01, 2014, 09:15:35 pm »
Най-правилно си ме разбрала,че търся резервни Марсове с достойнства,на този който обичам.Нищо не е вечно-той може да реши по всяко време друга жена да ползва за инкубатор както съм се запекла за деца.Той също не е имал деца......
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #64 -: Декември 01, 2014, 09:28:55 pm »
Последният ми пост го няма. Е, не е загуба.  :012: :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Женска история
« Отговор #65 -: Декември 01, 2014, 09:30:29 pm »
Последният ми пост го няма. Е, не е загуба.  :012: :012:

премести си го сама, в старата тема е
онзи можеш да го изтриеш

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Женска история
« Отговор #66 -: Декември 01, 2014, 09:36:35 pm »
Мъжете се "повреждат" още в родителския дом, наблюдавайки отношенията между бащата и майката, а също така това може да се случи под влияние на майката, ако е била доминираща или единствен родител. Оттам нататък, вече в по-зряла възраст, започват да привличат съответния модел отношения и женски архетип/и. Междувременно може да се случи да си го изкарат и на читав женски архетип, ако случайно попанат на такъв сред плявата, която привличат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Женска история
« Отговор #67 -: Декември 01, 2014, 09:49:36 pm »
Не знам кой как е повреден, но мъжете ги раждат жени, поне към днешна дата, но типично като за женска история, "повредата не е в нашия телевизор".
Papy,  защо не направи заглавието на темата по-ураново, като например " Мъжка история с жени"?!?  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #68 -: Декември 01, 2014, 09:52:57 pm »
Мъжете се "повреждат" още в родителския дом, наблюдавайки отношенията между бащата и майката, а също така това може да се случи под влияние на майката, ако е била доминираща или единствен родител. Оттам нататък, вече в по-зряла възраст, започват да привличат съответния модел отношения и женски архетип/и. Междувременно може да се случи да си го изкарат и на читав женски архетип, ако случайно попанат на такъв сред плявата, която привличат.

И е така Лили, и не е така.

п.п. Бях написала един ферман- с житейски пример, но го изтрих.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Женска история
« Отговор #69 -: Декември 01, 2014, 09:54:18 pm »
И е така Лили, и не е така.

п.п. Бях написала един ферман- с житейски пример, но го изтрих.

точно тука му е мястото
щото народът като гледам е доста объркан
много принципи, много идеали, далеч от истинския живот

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #70 -: Декември 01, 2014, 09:55:30 pm »
точно тука му е мястото
щото народът като гледам е доста объркан
много принципи, много идеали, далеч от истинския живот
Леко клюкарски звучеше и не ми хареса. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Женска история
« Отговор #71 -: Декември 01, 2014, 10:00:49 pm »
Не знам кой как е повреден, но мъжете ги раждат жени, поне към днешна дата, но типично като за женска история, "повредата не е в нашия телевизор".
Papy,  защо не направи заглавието на темата по-ураново, като например " Мъжка история с жени"?!?  :012:

Щото тука мъжката гледна точка я няма
Отивам в дискотека/бар - и какво виждам: 220 накикиморени мацки с къси поли на -3 градуа, с потници, ярко червило и направени прически
Аз ако бях мъж - мне, не и не
Бр мъже в помещението - клонящо към 3 - единия 1.50, втория - дебел и потен, третия - застаряващ, с влажен поглед
влиза баровска компания - с мацките, черните палта до пода и бодигардовете - и чалгата започва по тяхна поръчка
еми - изродено е всичко и народа се скрива в блянове

едните искат принцове, другите - принцеси, ама нито първите се държат като принцеси, нито вторите - като принцове

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Женска история
« Отговор #72 -: Декември 01, 2014, 10:01:20 pm »
И е така Лили, и не е така.

Не че няма и такива случаи, но много по-рядко един читав мъж ще се "повреди" след връзка с "неподходяща" жена. Разбира се има и жени, които буквално могат да ти "разкажат играта", но те се броят на пръсти като цяло, срещат се повече по филмите. Според мен изначално нещо трябва да не му е тамън на мъжа и това много често извира от родителския дом, от ранната среда и възпитанието. Изключение правят идиотите.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Женска история
« Отговор #73 -: Декември 01, 2014, 10:04:11 pm »
да, като цяло жените са по-виновни за това положение, те възпитават децата
макар че мен в едно са ме възпитавали, пък аз в какво се превърнах  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #74 -: Декември 01, 2014, 10:06:16 pm »
Щото тука мъжката гледна точка я няма
Отивам в дискотека/бар - и какво виждам: 220 накикиморени мацки с къси поли на -3 градуа, с потници, ярко червило и направени прически
Аз ако бях мъж - мне, не и не
Бр мъже в помещението - клонящо към 3 - единия 1.50, втория - дебел и потен, третия - застаряващ, с влажен поглед
влиза баровска компания - с мацките, черните палта до пода и бодигардовете - и чалгата започва по тяхна поръчка
еми - изродено е всичко и народа се скрива в блянове

едните искат принцове, другите - принцеси, ама нито първите се държат като принцеси, нито вторите - като принцове
Има и обратни примери. "Алфа- мъжкар" лиже подметките на някоя жена, чиито качества са видими единствено за него. :012: