Автор Тема: Женски истории.  (Прочетена 40783 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #90 -: Декември 02, 2014, 12:35:00 am »
не мога да ги виждам идеалистично, това не ми пречи да си ги обичам
но и знам и кътните зъбки :)
"Идеалът" е напълно реален в Слънцето и Марс във всеки женски натал,защото това е видяно чрез пример първо от бащата при положение,че е добър пример.Ако бащата е лош пример се бяга в неговата противоположност.Чисто астрологично дори, при мен Слънцето-баща е в 10Д,съвпада с Венера(Луна),с добри мажорни аспект от Сатурн,Юпитер(Марс),Нептун и няма как да не оставя в мен такива впечатления.Ако домът беше 12 да идеализирам,но той е най-реалния 10Д.Някой ден като се омъжа,съпругът ми ще е на същото място.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Женска история
« Отговор #91 -: Декември 02, 2014, 08:10:08 am »
Моето слънце е в пети, в рехав голям тригон с марс и плутон, и гледам по-леко на нещата :)
Ние преди всичко сме индивиди, после жени и мъже

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Женска история
« Отговор #92 -: Декември 02, 2014, 09:05:06 am »
Eто ви моето мнение:



 :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #93 -: Декември 02, 2014, 02:08:36 pm »
Моето слънце е в пети, в рехав голям тригон с марс и плутон, и гледам по-леко на нещата :)
Ние преди всичко сме индивиди, после жени и мъже
Така или иначе положението на Слънцето са бащите,съпрузите и ние,самите.Така че няма причини за тревоги.Слънце в 5Д с Плутон от 1Д си Е.Какво като е "рехав"-работят си. :)

 А баща ти?Какво мислиш за него?Имам приятелка с Плутон/Сатурн квадрат,баща Скорпион.Много остри отношения в детството.Сега го избягва на 100%. При тебащата трябва да е оставил чувство за хармонична сила,ако съдя само по този аспект(другите не са ми ясни)?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Женска история
« Отговор #94 -: Декември 02, 2014, 05:07:27 pm »
Ако ви пусна синастрията с моя баща ще се застреляте  :012: Няма ни един хармоничен аспект  :lol_hitting:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #95 -: Декември 02, 2014, 05:45:14 pm »
Синастрията си е взаимодействието.Но твоето Слънце/Сатурн как са аспектирани-това може би е твоето мнение за баща ти,въпреки синастрията.  ;) С моя баща имаме негов Плутон(в мой 2Д) опоз мой Марс и Юпитер и докато ме озапти във възрастта на  бунтовете бая зор видяхме един от друг.Имаме и негов Марс/Сатурн квадрат мой Сатурн(+опоз към мой Мерк) и трудностите пак бяха тогава поради различните възприятия за стойности,които се изравниха приблизително по времето на моя сатурнов възврат и "войната свърши".  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Женска история
« Отговор #96 -: Декември 02, 2014, 05:46:35 pm »
Имаме тема "Женска история", а отделна тема за "женска истерия", няма ли да има?  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #97 -: Декември 02, 2014, 05:50:31 pm »
Имаме тема "Женска история", а отделна тема за "женска истерия", няма ли да има?  :29:
Веднага промених заглавието на темата и тя вече вече се нарича Женска истЕрия-заповядай.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска истерия
« Отговор #98 -: Декември 02, 2014, 06:20:27 pm »
 :d030: Добре!Изобщо не ми харесва заглавието на тази тема!Последната седмица си мислех за нова тема,но не можех да я формулирам като заглавие и не я пуснах. Идеята ми беше мозъчни сърбели на астротеми,за които теория има,но на практика нещата не са точно така.Или въобще всякакви теоретични астросърбели.  :d030:
П.П:темата тук не е астросърбел от тези,които имах предвид
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска истерия
« Отговор #99 -: Декември 02, 2014, 06:34:06 pm »
Аз имам сложни отношения с баща си. Обичам го, но трудно виреем един до друг. Най- силните ми и най- слаби страни са все от него. Нямам и грам от практицизма на майка ми.
Той е Марс в моята карта.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска истерия
« Отговор #100 -: Декември 02, 2014, 06:49:57 pm »
Ще излезе,че от всички във форума само аз съм с комплекс на Електра.  ;) :012:

"...в ортодоксалната психоанализа индивидите, които се фиксират на едипово равнище...разкриват това чрез избирането на своите сексуални партньори, които са видими заместители на родителите им..." ;)
« Последна редакция: Декември 02, 2014, 06:52:27 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска истерия
« Отговор #101 -: Декември 02, 2014, 07:05:49 pm »
Ще излезе,че от всички във форума само аз съм с комплекс на Електра.  ;) :012:

"...в ортодоксалната психоанализа индивидите, които се фиксират на едипово равнище...разкриват това чрез избирането на своите сексуални партньори, които са видими заместители на родителите им..." ;)

Нищо общо с баща ми. Ако съм искала да приличат по нещо на него, то е честност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Женска история
« Отговор #102 -: Декември 02, 2014, 07:35:14 pm »
Веднага промених заглавието на темата и тя вече вече се нарича Женска истЕрия-заповядай.

 :012: Благодаря, много мил жест, почувствах се специална  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Женска истерия
« Отговор #103 -: Декември 02, 2014, 07:53:51 pm »
Споменаването на баща ми в едно или съседно изречение с думата "секс" може трайно да понижи либидото ми за неопределен период от време  ;D

Да не си помислите нещо - баща ми е бил и още е много хубав мъж. Висок, синеок, като от корица. Но никак, никак не ми се иска мъжете около мен да приличат на него.

Дракониада, ти си само  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #104 -: Декември 02, 2014, 08:55:58 pm »
:012: Благодаря, много мил жест, почувствах се специална  ;D
Исках да те зарадвам до колкото мога-новият змиярник те държи непрекъснато на нокти!Рару се надявам да ми прости малкия подарък за теб.  :D :-* :D :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: