Автор Тема: Новолуние 22 дек. 2014г  (Прочетена 20730 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #75 -: Декември 24, 2014, 10:07:41 am »
Съболезнования, Яя и Ема. Душите им да почиват в мир. :(


strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #76 -: Декември 24, 2014, 10:40:32 am »
Новолунието ми беше в 3д, до купсидата, а днес баба почина. Уран вчера обърна посоката и днес У4 се прояви - в сходящ полусекстил с Венера - У8 и У12. Сатурн ми е в разходящ тригон със Слънцето. Допълнително помага и Хирон, който в момента прави секстил отново с Венерата ми.
Тази жена ме отгледа... беше ми като майка, а аз не намерих време да мина да я видя последните 2 месеца... тя нямаше да разбере, но все пак... :'(

Съболезнования Yaya,Бог да я прости баба ти  :(

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #77 -: Декември 24, 2014, 10:45:24 am »
Това новолуние беше с голямо събитие за мен. На вътрешно и външно ниво.
Очаквах го, знаех за него.
В 11 дом, в сходящ квадрат с Меркурий, съпр на 4 дом и упр на 8 дом. На 7 градуса преди Юлв и к12.

Даде свобода на един дух, който беше прикован в тялото си. Даде освобождение на мен - от всичко дълго трупано негативно. И ме изпълни с едно опрощение, вселенска любов и разбиране. Звучи странно.

Подкрепящите аспекти - тр. Сатурн в разходящ съвпад с Мц. Тр. Слв в разходящ съвпад със Слънце - все по един градус орбис.
Квадратурата на Уран и Плутон аспектират Венерата ми, управител на 4 дом, 3 дом  съупр на 8 дом, отново градус след точния аспект(Уран опозира, Плутон квадратира).
Почина майка ми.
За любопитните - в часа на точната й смърт тр Асц е в точен съвпад с Дсц ми. Тр Луна е в точен съвпад с к12, Юлв и Лилит, 2 градуса преди квадрат с натална Венера, у4. Транзитен Меркурий на к12, той е съуправител на натален 4 дом, упр на 8 дом.

Плутон и Уран ме морят от много време. Убиваха ме и ме възраждаха. Последните дни бяха раздиращи. Видях, разбрах, обикнах, помирих себе си и майка ми, научих се да прощавам и да се изпълвам с огромна любов и топлина, когато е имало толкова изпитания във взаимоотношенията с друг човек - майката.

Много е кармично... Намерихме покой. И двете. И сякаш този възел между нас се разплете, освободи ни. И двете...
В такива мигове човек трябва да скърби. А моята душа лети, тази окова, която ни свързваше се пръсна. И душата на мама лети освободена, помирена. Не мога да опиша усещането. Мъчно ми е чисто човешки. Но в мен и нея има невероятен покой и смирение, облекчение.
Тези уроци и свобода дойдоха с невероятна агония, болка, силни емоции. И беше дълго. Психически беше трудно. Много трудно.  :(

Емма, съболезнования, Бог да прости майка ти и нека душата й да намери покой,такъв,какъвто не е имала тук в земното си превъплъщение
имаш ново летоброене преди и след....край- начало.... живота продължава....
« Последна редакция: Декември 24, 2014, 10:50:53 am от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #78 -: Декември 24, 2014, 03:16:49 pm »
не го приемай лично, само защото си риби, в случая съм написала Нептун У7, а не въобще Нептун

Акрукс, това че съм Слънчеви Риби не ме прави лична до Нептун. Коментарът ми не е отправен лично към някой коментар, но въобще същият, неговата природа създават тази илюзия. Защо е така, е посоката, за който я търси. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #79 -: Декември 25, 2014, 10:00:07 am »
Ема, Яя, съболезнования за загубата ви. Но те със сигурност са на едно по-хубаво място. Нека душите им бъдат свободни и да ви пазят отгоре.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #80 -: Декември 25, 2014, 10:14:05 am »
Ема, моите съболезнования!

ЯЯ, съболезнования баба ти!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #81 -: Декември 25, 2014, 05:08:07 pm »
Благодаря ви, момичета и момчета.  :38:

Гаури, поклон.  :-* Понякога две думи са достатъчни, за да внесат покой сред живите.  :58:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #82 -: Декември 25, 2014, 05:22:55 pm »
Смърт по време на Новолуние е много благоприятно за натива.. Тогава т. нар. Лунен път (пътя на предците) е затворен и като алтернатива остава само Слънчевия (пътя на Боговете). Понякога човек го хваща, но поради една или друга причина не успява да стигне до предназначението си, затова се налага да се върне и се ражда по време на Новолуние. Това е обяснението защо има родени по време на Новолуние, при условие, че  Лунната порта тогава е  захлопнаъта и  душите не могат да минат през нея. Става дума, за онези, които не са издържали изпитанията по Слънчевата пътека.
 По принцип смърт на Новолуние е голям шанс за душата да излезе от кръговрата на преражданията. В случая,на 22.12 тази година имаме и съвпадение със Зимното слъцестоене, така че - напред към Светлината!... Обикновено, когато някой се отправят към по добра планета или направо към Абсолют, аблизките усещат вътре в душата си някаква необяснима радост и ликуване. Спомням си едно интервю с дъщерята на Петър Димков...  Тя разказваше, че в нощта, когато починал баща й се събудила  с усещане за някаква неописуема радост, светлина и вътрешно ликуване. Димков, както знаем беше не само лечител и знахар, но и свети човек, комуто бяха открити много от тайните на Вечното знание и Божественото.

Гаури, баба ми имаше доста тежък живот тук, но не се оплака нито веднъж. Стискаше зъби, мълчеше и търпеше. Единственото, което й пожелах, беше следващия път да е щастлива! Това, което си написала е прекрасно.

Рептиле - да, много жътва е имало.
И още нещо - докато отивах към село вчера видях 4 наскоро сгазени котки друг път рядко виждам...

А аз съм отново болна!!!! :91:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #83 -: Декември 26, 2014, 10:29:19 am »
Новолунието Козирог в моя 4 дом съвпад Меркурий У1,10  и секстил към нат.Сатурн в 6 -ми донесе - коледни бонуси и отнесе счупен зъб/лакомия,ако постех,кокълчето нямаше да ме катапултира фасмажорно на зъболекарският стол и вадене с упойка,от отчупената част,изграждане и след празниците коронясване с металокерамика- еми очаквах нещо такова тр.Марс е в 6 на квинконс от Асц/Марс- У8-критичните ситуации-зъболекарката ми беше приключила с практиката за тази година та чак до Иванов ден на 8/01 -в почивка,но дойде само заради мен на 23/12 - вечерта,Господ здраве да й дава,че ме хващаше ток само като натиснех с езика зъба,камо ли да ям по празниците,хак да ми е  :lol_hitting:
та тр.Марс Водолей в моя 6 дом на квинконс от Асц/Марс- ситуацията се повтаря за втори път чупя зъб от кокълче и те са на едно и също място  и страна-горен и долен,само,че миналият път не реагирах скорстно и се наложи да ми го извадят зъбчето и вместо коронка - напрах мост,сега ще се размине само с коронясване,научила съм си урока- тр.Марс съвпад Сатурн 6 Водолей- асп.за чупене на кости,зъби, не се качвам на ски,само ги гледам- Сатурн У5- децата ми за сефте си купиха ски обурудване и сега се учат да карат :clap

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #84 -: Декември 26, 2014, 02:35:24 pm »
Сатурн У5- децата ми за сефте си купиха ски обурудване и сега се учат да карат :clap
  :13: :13: :13:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #85 -: Януари 09, 2015, 08:22:45 pm »
Новолуние в края на 4ти дом, много близко (под 3*) до к5, съвпад с Нептун У7,8. Диспозитора на новолунието тр. Сатурн е в съвпад с нат. Меркурий на ИЦ,  У1,2,10.

Трябваше да бъда по-внимателна. Не ми излязоха 30 лв от служебната каса. Сигурно съм дала на някой клиент повече.  ???
не си виновна ти в случая, че са те измамили- намесен е Нептун У7, У8
Тея пари излязоха , голям майтап  :)  Излиза, че не съм се излъгала ами заблудила  :012: На последния ми раб. ден , като подреждах едни документи и ми излезе грешката. :)
« Последна редакция: Януари 09, 2015, 08:24:49 pm от ini »

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #86 -: Януари 20, 2015, 11:24:12 am »
!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #87 -: Януари 20, 2015, 12:09:39 pm »
И мен ме метнаха онзи ден с 30 лева.  ??? Добре, че една колежка можа да ми даде пари назаем, защото нямах никакви свои останали. Като ни платят, ще ѝ ги върна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #88 -: Януари 20, 2015, 05:38:23 pm »
И мен ме метнаха онзи ден с 30 лева.  Добре, че една колежка можа да ми даде пари назаем, защото нямах никакви свои останали. Като ни платят, ще ѝ ги върна.
Дано да излязат по-късно както се получи при Ини

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #89 -: Януари 20, 2015, 08:49:50 pm »
Не,не излязоха за съжаление,но пък получих заплатата с 20 повече,така че...