Автор Тема: Сатурн & Нептун  (Прочетена 13751 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Сатурн & Нептун
« -: Декември 23, 2014, 09:34:39 am »
 :)
« Последна редакция: Август 13, 2017, 05:06:31 am от starinthenightsky »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #1 -: Декември 23, 2014, 10:17:12 pm »
Съвсем скоро транзитен сатурн ще съвпадне с нептун в 5тия ми дом.
Сатурн е управител на 6,7 и 8ми дом,а нептун на 9ти.
Какви мечти ще сбъдне?? :017:

Някъде из дебелите книги четох,че при този съвпад човек се разболява от тежка болест ??? ???

Вие чели ли сте го?
« Последна редакция: Декември 23, 2014, 10:21:26 pm от Babyblue »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #2 -: Декември 25, 2014, 06:48:52 pm »

Някъде из дебелите книги четох,че при този съвпад човек се разболява от тежка болест ??? ???


може и безработица да донесе,инвалидизиране,пенсиониране по болест, а и зависи кои дом.упр. и кой ще засегне

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #3 -: Декември 25, 2014, 07:41:37 pm »
на мен натално Нептун ми е управител 10 , а вси4кото отгоре е квадрат марс и венера управители 6/11 и 5/12. Освен да ми дава заблуди и проблеми и неясности в живота, нищо до сега. В солара за тази година , имах Меркурии и Нептун съвпад в 10 ти дом, Меркурий управител на соларен и натален асцедент, видяхте вси4ки колко ''успях'' да си намеря работа и пътя в живота...

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #4 -: Декември 25, 2014, 09:26:46 pm »
може и безработица да донесе,инвалидизиране,пенсиониране по болест, а и зависи кои дом.упр. и кой ще засегне

Аз съм написала кои домове управлява...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #5 -: Декември 25, 2014, 09:44:41 pm »
бейби , това не е ли всъщност развода ти? при мен като настъпи върху плутон управител 5 ти загубих ,човек , когото много оби4ах , плюс работата си, Моето мнение е 4е ти окон4ателно ще се разведеш , няма да станеш инвалид , няма страшно

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #6 -: Декември 25, 2014, 09:51:34 pm »
Ха благодаря ти Грегчо :)
Няма развод засега,но да се надяваме тази година да настъпи.Т.е раздяла,защото не сме женени.
Да, като управител на 7 и 8ми домове като стар управител,сатурн би могъл да донесе дългоочаквана радяла.Но като е в свпад с нептун в 5ти, какво общо има? ??? Аз този човек никога не съм го обичала.... ??? чудно ми е,не знам как да разтълкувам този съвпад.
От друга страна имам дете,5ти дом е детето...какво би могло да се случи?
« Последна редакция: Декември 25, 2014, 09:54:12 pm от Babyblue »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #7 -: Декември 25, 2014, 09:56:43 pm »
Също се сещам,че през последните седем години и аз см имала тр на сатурн съвпад плутон управител на 5ти.
Транзита беше през 3ти дом.
Ако не се лъжа,тогава почина баба ми.....да...не се лъжа...тъжно

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #8 -: Декември 25, 2014, 10:24:55 pm »
бейби , почти сам на 100% сигурен ще го оставиш , сатурн откъдето мине , няма завръщане... Бейби , в кой знак и на колко градуса ти е плутона?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #9 -: Декември 25, 2014, 10:31:07 pm »
Аз съм го оставила,но той живее все още в дома ми.Беше за 1 месец в чужбина и се върна.Сега има надежда средата на януари да замине отново и се надявам повече да не се върне.Казах му ако се връща,то да си "отседне" в някоя квартирка.

За мен няма Коледа,Нова Година и празници от 5-6 години насам.За мен няма щастие.Казвам си го тук,защото няма на кой.Спотаила съм се пред компютъра и чета във фейса, колко са щастливи хората,задружни и весели по празниците.При мен не е така,нямам си сродна душа,а човек който ме унижава ежедневно.....моля се 2015та да остана сама. Сама с детето си.Искам семейство,уют ,любов,задружност,а получавам злоба,обиди,подигравки. 

Плутон ми е на 0.45гр в в везни Грег.
Благодаря ти,че се включваш :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #10 -: Декември 25, 2014, 10:42:06 pm »
разбирам те Бейби и аз съм минал през подобни кошмари. както виждаш и аз съм тук, значи и аз съм самотен :( 

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #11 -: Декември 25, 2014, 10:59:43 pm »
 Бейби , в началото поне влюбени ли бяхте, имаш ли обяснение защо се получи така между вас?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6492
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #12 -: Декември 26, 2014, 09:56:52 am »
бейби , това не е ли всъщност развода ти? при мен като настъпи върху плутон управител 5 ти загубих ,човек , когото много оби4ах , плюс работата си, Моето мнение е 4е ти окон4ателно ще се разведеш , няма да станеш инвалид , няма страшно
Лично мое мнение е, че не Плутон, а Сатурн носи подобни събития. Особено пък ако става дума и за смърт. Сатурн ти отнема, без да пита, рядко дава, ако дава, то е предимно депресии и страхове.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #13 -: Декември 26, 2014, 10:11:12 am »
Аз съм написала кои домове управлява...
при теб щом сатурн е свързан със 7 дом- партньора,а нептун -9- филосовкото осмисляне на житейски истини,пък последният ти е диспозитор на слънцето- партньора,а тр.сатурн стрелец от друга страна ще квадратира слънцето в риби- сатурнова криза и засегнатия 5 дом от съвпада- значи в темите - любов,партньорство, деца,нещата ,които получаваме наготово,защото не можем да си купим -като щастието ,удоволствието, да обичаш и да бъдеш обичан- там ще изгубиш илюзийте,в който сама си се вкарвала или са те вкарвали,болезнен процес на отрезвяване,изкристализиране относно заблуди,който са ти носили само и единственно -разочарование,поради завишени очаквания,надежди от твоя страна,любовта ,щастието е вътре в нас, не извън- сатурн-земя,нептун е водата,може като ги забъркаш да направиш кал,от която са градили къщи,градината,напоена ражда плодове,важна е дозата от едното и другото,изпадането в крайности на водата - носят унищожение или да се подхлъзнеш и да паднеш лошо в калта или да те отнесе пороят,всичко опира до разумното управляване на двете стихии,сатурн въплътява мечтите на нептун когато са свързани с фотография, творчество, музика , поезия,плуване,риболов,ветроходство, рафтинг,медитация, благотворителност, жертвоготовност и името на общото,сатурн е по градежите на стойностни и полезни неща,който ще останат във времето,детето е едно от тях,насочи усилията си там да усвои нови умения по нептун :08:в партньорството обичай без да очакваш  :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #14 -: Декември 26, 2014, 10:18:36 am »
Благодаря Стреличке,
много хубаво си го написала.Сега осъзнавам наистина какви мечти,желания,надежди съм имала свързани с дом ,семейство,семеен живот.
Нека всичко това да рухне и да мога да се изправя на крака ,с нови ценности и пречистена...но сама.
Да разчитам на човек, който тези неща не го интересуват е равно на простотия.

Дано рухне всичко това и да се освободя от бремето си,което продлжава много дълго вече и нямам сили и надежди.

Хората по тези празници се молят за здраве,щастие,успехи...........а аз ще отида до църквата, да се помоля това да е последната Коледа и Нова Година, в които ще бъда нещастна. Защото когато аз см щастлива и детето ще е. То горкото не осъзнава колко е нещастно,въпреки че всичко усеща и страда. Молете се и вие с мен това да е последната ми нещастна година ::)