Автор Тема: Пак за работата  (Прочетена 20554 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Пак за работата
« Отговор #15 -: Март 11, 2015, 08:46:07 pm »
Впечатление ми прави Венера-в крайни градуси,анаретна,К.Ръшман казва човек се занимава с делата на такива планети-допълнителен промисор за призвание,У 10д,най-издигната,най-близо до МЦ,Гокленова зона,понеже има секстил с Юпитер,У5д призвание с актърски талант/сцена лъв 1д,нептун в 1д кино,ми се струва е била популярна/Луна съвпад Юпитер в 7Д,У8 в 1д,вероятно самоубийство с Нептнови раноти,много ми прилича на М.Монро.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пак за работата
« Отговор #16 -: Март 11, 2015, 08:50:19 pm »
Това не съм го срещала досега, но се радвам ако е така- моята тронова Венера у2 във 2д нали е на 9гр от Слънцето във 2д, фламбе  :012:
Във този форум го прочетох,Диана го е вадила от някъде.Пусках линк дори,но тази вечер нямам време да търся къде е. :)
  Иначе няма(ло):
изгорена Венера във Везни/Телец,Изгорен Сатурн в Кзр/Водолей,Изгорен Марс Скорпион/Овен:08:,Изгорен Юпитер Риби/Стрелец,Изгорена Луна рак,Меркурий Дева/Близнак.
Изгорени планети в Овен и Лъв.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пак за работата
« Отговор #17 -: Март 11, 2015, 08:52:11 pm »
Впечатление ми прави Венера-в крайни градуси,анаретна,К.Ръшман казва човек се занимава с делата на такива планети-допълнителен промисор за призвание,У 10д,най-издигната,най-близо до МЦ,Гокленова зона,понеже има секстил с Юпитер,У5д призвание с актърски талант/сцена лъв 1д,нептун в 1д кино,ми се струва е била популярна/Луна съвпад Юпитер в 7Д,У8 в 1д,вероятно самоубийство с Нептнови раноти,много ми прилича на М.Монро.
М.Монро беше Близнаци.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Пак за работата
« Отговор #18 -: Март 11, 2015, 08:53:24 pm »
Във този форум го прочетох,Диана го е вадила от някъде.Пусках линк дори,но тази вечер нямам време да търся къде е. :)
  Иначе няма(ло):
изгорена Венера във Везни/Телец,Изгорен Сатурн в Кзр/Водолей,Изгорен Марс Скорпион/Овен:08:,Изгорен Юпитер Риби/Стрелец,Изгорена Луна рак,Меркурий Дева/Близнак.
Изгорени планети в Овен и Лъв.

това означава ли, че обратния вариант вече са съвсем изпепелени? Имам предвид тези в падение/заточение.
А ако съвпада е във везни и водолей, дали има силата да ги изгори?

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Пак за работата
« Отговор #19 -: Март 11, 2015, 08:59:33 pm »
Знам,че е близнаци,но казвам ПРИЛИЧА,тук акцента е по-вече за певица,при Монро е обратното .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пак за работата
« Отговор #20 -: Март 11, 2015, 09:09:02 pm »
това означава ли, че обратния вариант вече са съвсем изпепелени? Имам предвид тези в падение/заточение.
А ако съвпада е във везни и водолей, дали има силата да ги изгори?
Ако във Везни е Венера(може би и Сатурн) по това правило не би трябвало.Във Вод и Кзр Сатурн и Марс в Кзр трябва да са силни в съвпад със Слънце,нищо,че то е заточено във Вод.Освен това троновата(екзлт) планета,в който и да е знак по моята логика трябва да е протектор и за останалите,ако има стелиум.Но нека кажат тези,които имат такъв случай.
Аз не чувствам изгаряне на заточената Венера.
« Последна редакция: Март 11, 2015, 09:13:32 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Пак за работата
« Отговор #21 -: Март 11, 2015, 10:09:17 pm »
Мерелин Минро е

Всичко е добре, но май никой не каза как е с парите...?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пак за работата
« Отговор #22 -: Март 11, 2015, 10:33:05 pm »
Мерелин Минро е

Всичко е добре, но май никой не каза как е с парите...?
че тя била дърта, аз си мислех, че е към 40ти набор и съм запомнила, че е с Луна дева (помня и аз като...)  :012: За парите съм споменала в моя коментар:

Слънцето У1 изгаря Мерка у2 в 10д, по знак са в тригон с Юпитер У5, съу8 и с Луната у12, в секстил с Венера у3, у10 в 9д- може да печели от творческа/сценична работа пред публика или да е журналист, писателка по-малко вероятно, защото не си стои много у дома

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пак за работата
« Отговор #23 -: Март 12, 2015, 07:58:52 am »
Мерелин Минро е

Всичко е добре, но май никой не каза как е с парите...?
Меркурий като У2 с квадрат от Юпитер-финансите трябва да са с голяма амплитуда много имане и много нямане.Нестабилност.Нямам никакъв афинитет към нея и не съм наясно с изявите и биографията и,освен с последната част.
 Трябва някой ден пак да погледнем Уитни Хюстън.Въпреки звездната си кариера,се спрягаше,че е умряла със седем цифрени дългове заради наркотиците.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пак за работата
« Отговор #24 -: Март 12, 2015, 08:32:57 am »
Вашите пари от къде идват? ;)
Моят У2 Слънце 10Д,но не съм шеф-сигурно защото съм много млада.  :012: А това е Сатурнов дом.Но моите пари идват от Марс/Юпитер дейност в 8ми,а не 7Д.
Позицията и знакът на У2 рисува качествата на ръководителя на структурата,в която съм както и нейни особености.
« Последна редакция: Март 12, 2015, 08:37:07 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пак за работата
« Отговор #25 -: Март 12, 2015, 09:22:05 am »
Моят У2 е Юпитер и се намира в 7 дом, в предпоследния градус на Телец, но е неаспектиран. Парите ми никога не са идвали по партньорска линия и чрез съдружия. По Сатурн си изкарвам парите. 2 дом е зает и от Козирог, но куспидата не е в последните градуси на Стрелец, за да се брои Сатурн като действащ управител.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Пак за работата
« Отговор #26 -: Март 12, 2015, 12:21:32 pm »
Юпитер не е ли с квадрат марс?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пак за работата
« Отговор #27 -: Март 12, 2015, 12:27:50 pm »
28 гр. Телец и 6 гр. Риби? Не мисля, че е действащ - орбисът е голям, аспектът е разходящ и в знаци, които мунданно не са в квадрат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Пак за работата
« Отговор #28 -: Март 12, 2015, 01:34:18 pm »
Я,познал съм :) За парите.които изкарва У2д Меркурий на трон,съвпад Слънце на к11 ,знаков тригон със съвпада Юпитер/Луна са били от приятели популярни ,,царе,,-Д.Кенеди например ,пари от професия също не са малко-Венера у10 секстил Юпитер,в крайни градуси .Проблемите са били според мен по-вече от водния тригон на малефици в 4,8,12 домове,СЛВ съвпад Плутон в рак К12 ,скрити кризи,плюс у8 в 1д евентуално самоубийство,

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Пак за работата
« Отговор #29 -: Март 12, 2015, 01:42:49 pm »
Лила,Юпитер като у2д в краен градус е акцент,който определя работа като преводач,в 7 дом-в областта на посредничеството,бизнеса .Юпитер в кр.градус дава много,но внимание -в телец-възможни кризи там .