Автор Тема: мнения за астролози  (Прочетена 53878 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: мнения за астролози
« Отговор #60 -: Май 10, 2017, 03:59:40 pm »
При мен имаше следната ситуация преди време. Правих консултация  по хорарен въпрос.  Каза, че до година време има много силни индикации за забременяване. И че не знае дали ще съм с този, с когото бях към момента, може би не, но ще се развият така нещата, че да има до мен партньор, с когото да се реализира това майчинство. Аз наистина много исках това тогава, но не бях в хармонични отношения с човека до мен и нито за миг не съм си представяла да имам дете от него. Времето мина, не само година, много повече, а до такова майчинство, макар и желано от мен, не се стигна. Така и ми остана неяснотата след като има нужните аспекти, видяни от един доказано добър астролог, има и желание от моя страна, защо нещата не се реализират.
Е, то ако натано ти е заложено да няма бебе, хорарната карта няма как да го даде, колкото и да е с добри аспекти. И когато си задала въпроса си питала за бебе от конкретен мъж, картата е отразила това, няма как да с егадае за бъдещ партньор по тази карта и ала бала

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: мнения за астролози
« Отговор #61 -: Май 10, 2017, 04:43:59 pm »
Е, то ако натано ти е заложено да няма бебе, хорарната карта няма как да го даде, колкото и да е с добри аспекти. И когато си задала въпроса си питала за бебе от конкретен мъж, картата е отразила това, няма как да с егадае за бъдещ партньор по тази карта и ала бала

O, не, не, изобщо не е такъв случаят. Първо, натално имам заложени деца, няма проблем с това. Второ, хорарът не беше свързан с бебета, мъже и т.н. При разглеждането на хорарната карта Гали реши освен нея да погледне и какви ще са ми приоритетите за година напред и затова засегна темата за майчинството.
« Последна редакция: Май 10, 2017, 04:46:53 pm от Bobolina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #62 -: Май 10, 2017, 04:48:17 pm »
Точно пък от Гали не бих очаквала свободни съчинения, на нея доста колежки могат само да ѝ дишат прахта от обувките.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: мнения за астролози
« Отговор #63 -: Май 10, 2017, 07:21:39 pm »
Точно пък от Гали не бих очаквала свободни съчинения, на нея доста колежки могат само да ѝ дишат прахта от обувките.
Ще ѝ дишат прахта, които са зад нея, а които си кротуват и чоплят своя натал няма опасност да се напрашат  :)
Досега каквото съм чела от нея ми е допадало, друго не мога да кажа, защото не съм ползвала услугите нито на нея, нито на друг.
Това , което написах за вотей не  е само на база едната ми позната, а на три отделни случая. Съжалявам, ако сте близки и те засяга мнението на моите познати, аз такова нямам, защото както писах по-горе не съм позлвала досега платени астрологични услуги от никого. Преди много години се излъгах да дам 30лв за годишен нумерологичен хороскоп, с по няколко изречения за месец, което можеше да прочета и в сайта на госпожата, и повече не повторих да си давам парите за подобни глупости. По-добре да си купя книги за тези пари или отработя подобаващо някой аспект по Венера У2, У9  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #64 -: Май 10, 2017, 07:32:43 pm »
Докато човек не нагази в дълбоките води на професионалното консултиране, няма как да знае какво е, дали и доколко им е лесен и сладък хлябът. Като странични наблюдатели можем само да предполагаме, да изразяваме одобрение или неодобрение. Как бихме консултирали ние някой особено труден случай или глуповата особа, която не вдява елементарни неща и прехвърля цялата отговорност върху плещите на астролога, не се знае.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: мнения за астролози
« Отговор #65 -: Май 10, 2017, 08:28:16 pm »
Точно пък от Гали не бих очаквала свободни съчинения, на нея доста колежки могат само да ѝ дишат прахта от обувките.
Гали я препоръчвам с две ръце, бях поръчала общ хороскоп на близък преди 8 години. Успя да        " види " всичко важно и наболелите теми в хороскопа му и да очертае тенденциите в близките години.
Голям труд за 30 или 50 лв., не си спомням точната цифра. Бях много навита за ректификация, но ме спираше фактът, че нямам кой знае колко важни събития в живота си .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #66 -: Май 10, 2017, 08:59:11 pm »
Личното впечатление за човека се оцветява от редица субективни фактори и възприятия. С по-голяма точност съм разпознавала личността на човека по наталната му карта, преди да позволя представата ми да бъде (до)изградена от по-нататъшни лични впечатления и пристрастия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #67 -: Май 10, 2017, 09:42:41 pm »
Принципно е вярно, но ако говорим на избор на астролог, там няма как да му знаеш постъпките в живота, светогледа, ценностите. А привидно много неща могат да се демонстрират, в наблюдаването на умели театрални постановки натрупах богат житейски опит. Ако говорим за астрология, старая се да разграничавам личността на астролога от чисто астрологичните му качества, умения и опит. Сред астролозите у нас рядко има праведници, даже по мои наблюдения доста чернилка се е концентрирала именно в тези среди.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: мнения за астролози
« Отговор #68 -: Май 10, 2017, 10:33:34 pm »
На първо място си изграждам за някой мнение на база постъпките, афинитетите, разсъжденията и мирогледа който показва чрез тях. Гали не я познавам, но имам нюх за качеството.

Ти при кои астролози си била?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: мнения за астролози
« Отговор #69 -: Май 10, 2017, 10:35:52 pm »
Това е адресът

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: мнения за астролози
« Отговор #70 -: Май 11, 2017, 08:30:30 am »
Личното впечатление за човека се оцветява от редица субективни фактори и възприятия. С по-голяма точност съм разпознавала личността на човека по наталната му карта, преди да позволя представата ми да бъде (до)изградена от по-нататъшни лични впечатления и пристрастия.

Да, забелязала съм го това :D Само ми е интересно с какво образът на Алена например ти се е доизградил?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: мнения за астролози
« Отговор #71 -: Май 11, 2017, 08:48:59 am »
При себе си. :d030:
Това не ми пречи да съм изградила мнение за качеството на астрологичния багаж, който показват тези от астролозите, които пишат по нета.

Но ти пречи да знаеш как консултират
Човек може да получи различен вид задоволителни отговори или просто успокоение

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #72 -: Май 11, 2017, 11:05:51 am »
Да, забелязала съм го това :D Само ми е интересно с какво образът на Алена например ти се е доизградил?

На Тилкова или на нашата? А тя какво общо има?

Днес вече бях удостоена с два вица на деня, преди малко ми се обадиха едни и чух втория.  :57:
« Последна редакция: Май 11, 2017, 11:21:55 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #73 -: Май 11, 2017, 11:52:44 am »
Гали дали би точила локуми с малко есенция като консултира ? Съмнявам се.  :)

Сещам се как с няколко семпли думи беше характеризирала цялата есенция на живота и ценностна система на моя близка. Успя да я вбеси, защото истината поражда най–силна фрустрация, забелязвам го при хората.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: мнения за астролози
« Отговор #74 -: Май 11, 2017, 12:29:36 pm »
Нашата, извинете не уточних. Онази не я броя за с*** :012:

Общото е, че като ти се затвърди една представа от натала може въобще да не прецениш обективно човека.
Frankly, my dear, I don't give a damn.