Автор Тема: Любов  (Прочетена 38870 пъти)

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Любов
« Отговор #15 -: Май 08, 2015, 09:20:40 pm »
Хирон важен астероид ли е за взаимоотношенията ? Тъй като ме удря нон-стоп и е свързано с един определен човек...Много е неприятно.
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любов
« Отговор #16 -: Май 08, 2015, 09:24:41 pm »
Не.
Хирон не е важен. Не е и важен астероид. Към отношенията пък съвсем няма отношение.
За отношения гледай Луна, Марс, Венера и лунните възли.

П.П. Същото важи за Селена, Лилит и други подобни шитни.
« Последна редакция: Май 08, 2015, 09:31:23 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Любов
« Отговор #17 -: Май 08, 2015, 10:09:30 pm »
Еххх, Сатин, ако знаех...  :-*
Забелязала съм, че бавен транзит към Нептун У5 във 2д или прогресивна Луна в дом са ми донесли любов. Може би заради бавните транзити е толкова рядка. Дали ще дочакам в този живот....  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Любов
« Отговор #18 -: Май 08, 2015, 10:34:37 pm »
Според мен зависи в кой знак е купсидата на 5-ти дом, съответно У5 и евентуално планети в него. Ако У5 е бърза планета или в него има бърза планета, би трябвало транзитите на бързите планети- венера, марс и тн да играят някакава роля при срещането на любовта. Но ако У5 е плутон, уран или сатурн, чакай на една венера квадрат към наталната да ти донесе "голямата любов". При мен У5 плуто, плуто и сатурн в 5-ти- все плуто е бил замесен, плюс транзит на уран или сатурн към нат. планета, плюс съществена прогресия или диркеция. Прогресивно слънце върху венера или обратното със сигурност ще даде добър резултат. Но зависи какво всеки разбира под любов- на мен някой да ми е симпатичен и евентуално  да го обявя като обект за физическа дейнсот  :012: не е влюбване. 
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любов
« Отговор #19 -: Май 08, 2015, 11:13:14 pm »
Здравейте ! Бихте ли ми казали, от колко градуса  започва да "работи" съвпада на Пр. Слънце с натална Венера  ?

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Любов
« Отговор #20 -: Май 08, 2015, 11:27:01 pm »
Здравейте ! Бихте ли ми казали, от колко градуса  започва да "работи" съвпада на Пр. Слънце с натална Венера  ?

Според мен при 1 гр. преди точният съвпад.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любов
« Отговор #21 -: Май 08, 2015, 11:44:53 pm »
Според мен зависи в кой знак е купсидата на 5-ти дом, съответно У5 и евентуално планети в него. Ако У5 е бърза планета или в него има бърза планета, би трябвало транзитите на бързите планети- венера, марс и тн да играят някакава роля при срещането на любовта. Но ако У5 е плутон, уран или сатурн, чакай на една венера квадрат към наталната да ти донесе "голямата любов". При мен У5 плуто, плуто и сатурн в 5-ти- все плуто е бил замесен, плюс транзит на уран или сатурн към нат. планета, плюс съществена прогресия или диркеция. Прогресивно слънце върху венера или обратното със сигурност ще даде добър резултат. Но зависи какво всеки разбира под любов- на мен някой да ми е симпатичен и евентуално  да го обявя като обект за физическа дейнсот  :012: не е влюбване.
Moят У5 е Плутон. Малко любови т.е. рядко, което е добре, според мен.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любов
« Отговор #22 -: Май 08, 2015, 11:51:27 pm »
Прог. Венера съвпад Слънце ме подмина в гимназията още. Сега остава да се надявам на прог. Венера в/у У5 подир някоя година или прог. новолуние (по случайност — и прог. затъмнение  :012:) след още някоя.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Любов
« Отговор #23 -: Май 08, 2015, 11:56:47 pm »
Цитат
Moят У5 е Плутон. Малко любови т.е. рядко, което е добре, според мен.

Споделям мнението. И при мен е така- малко, но качествено и от (плутново) сърце  :D С този интензитет не знам как могат да се изтърпят 50 любови в живота, да речем. То една плутонова се равнява на 100 венерино-марсови или др. подобни. При плутон не е от значение количеството, а качеството  :012:  :72:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любов
« Отговор #24 -: Май 09, 2015, 12:14:15 am »
Moят У5 е Плутон. Малко любови т.е. рядко, което е добре, според мен.
Споделям мнението. И при мен е така- малко, но качествено и от (плутново) сърце  :D С този интензитет не знам как могат да се изтърпят 50 любови в живота, да речем. То една плутонова се равнява на 100 венерино-марсови или др. подобни. При плутон не е от значение количеството, а качеството  :012:  :72:
И моят Плутон е У5,но има тригон с Юпитер.  :043: :043: Така или иначе не ме е лишил от емоционални стълкновения с мъжете.Смятам,че не може да има по-качествен У5.  :012: :-* само където и той се излигави като ми транзитира СЛВ.  :D :d030: Двамата с Уран само щуротии и заяждане този сезон.  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любов
« Отговор #25 -: Май 09, 2015, 07:25:40 am »
Добре ако следваме тази логика то тогавая значи аз за това толква често се влюбвам и така силно с управител венера на 5ти дом .

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любов
« Отговор #26 -: Май 09, 2015, 08:37:31 am »
Венера/СЛВ са ми в 3,иначе Слънце/Луна в 4-ти

На мен ми изглежда повече като нещо свързано с родителите и дома, но разбира се зависи и от много други неща.

Има логика това за управителя на 5ти дом. При мен е юпитер, май наистина на един цикъл - 12 години и на половината на цикъла - 6 години има промени в любовната сфера.

За останалите бавни планети също би трябвало да важи това за циклите им - съвпад, квадрат, опозиция с наталното им положение или към слънцето и луната.



Прог. Венера съвпад Слънце ме подмина в гимназията още. Сега остава да се надявам на прог. Венера в/у У5 подир някоя година или прог. новолуние (по случайност — и прог. затъмнение  :012:) след още някоя.

Прогресивното новолуние в кой дом е и близо ли е до някоя планета? Аз имах скоро такова, точно затъмнение, нищо подобно не донесе, а даже беше на 3.5 градуса от венера.
« Последна редакция: Май 09, 2015, 08:50:32 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любов
« Отговор #27 -: Май 09, 2015, 12:16:12 pm »
Здравейте ! Бихте ли ми казали, от колко градуса  започва да "работи" съвпада на Пр. Слънце с натална Венера  ?

1гр., но си мисля, че е малко преувеличено описанието му из книжките и не винаги действа така както пише.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любов
« Отговор #28 -: Май 09, 2015, 12:29:58 pm »
Кое, според теб, и пречи? "Неподходящи" типажи? Високи изисквания- твои? Негови? Егоизъм- твой/негов?
Възможни трудности:
1.Несподелена
2.Невъзможна

Мисля си, че точки 1 и 2 не са били изпълнени при теб. :)

Покривам и двете точки, по-често втората ;D

Имам надежди, че 2017 може да ме огрее  :012: Тогава тр. Сатурн ще е в тригон с Венера, Уран в разходящ съвпад, а пък Плутон ще върви към квадрат с нея, тр. Юпитер ще мине през Dsc и ще направи опозиция в Венера, а пр. Слънце ще е съвпад Венера. Ако и тогава нищо не се случи не знам кога  ;D

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любов
« Отговор #29 -: Май 09, 2015, 12:38:31 pm »
Не си само ти и аз съм така и в повечето случаи е все несподелена .