Автор Тема: Много планети в 12 дом - за добро или зло?  (Прочетена 22008 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #45 -: Май 14, 2015, 01:36:31 am »
София, хората с акцентиран 12 дом са си самодостатъчни. Според мен, Джейсън Борн- от поредицата за Борн, е типичен представител на тази констелация. ;)
Потвърждавам.  :012: Ама и мен не ми се отдава да съм самотен колкото искам ... Уран от 10 дом квадратира Слънцето ми. 

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #46 -: Май 14, 2015, 01:48:21 am »
Потвърждавам.  :012: Ама и мен не ми се отдава да съм самотен колкото искам ... Уран от 10 дом квадратира Слънцето ми.
Сега като споменаваш за аспекти на слънцето ми прави впечатление, че слънцето на този човек, за който говорех има два аспекта на кръст- един квадрат с нептун,тригон с хирон и нищо повече.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1900
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #47 -: Май 14, 2015, 01:17:43 pm »
sofiya,
Имам 2 планети в 12-ти дом - Луна/У5 и Венера/У3,У8.

За добро или за лошо, така или иначе, вече сме се родили с тези положения :) Така или иначе, душата го е пожелала, а което означава, че може да се справи с това... :)

Преди 5-6г., когато започнах да чета по астрология изживях голяма рибешка драма точно за тези положения на планетите. Имах и "якия" късмет да попадна на една, две известни астроложки, които ми предоставиха по възможно най-тъпия начин тези констелации и допълнително ме смазаха ;D

Та..., моят съвет е - не се приемай за жертва с тези положения на планетите! А чети внимателно и избирателно, каквото пише, не се връзвай на всичко. Затова имаш У10 в 1-ви (сама да се опознаеш и разбереш)!
И не забравяй, че където е най-слабото ни място, там е и най-голямата ни сила! Приеми положенията като дар, развий силните им страни, приеми слабите и не спирай да продължаваш напред...
Успех :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #48 -: Май 14, 2015, 01:37:03 pm »
sofiya,
Имам в 12-ти дом - Луна/У5 и Венера/У3,У8.

Преди 5-6г., когато започнах да чета по астрология изживях голяма рибешка драма точно за тези положения на планетите. Имах и "якия" късмет да попадна на една, две известни астроложки, които ми предоставиха по възможно най-тъпия начин тези констелации и допълнително ме смазаха ;D
У3, 8 в 12д все пак си е казало думата- попаднала си на астроложки и астрологична литература, които са те вкарали в рибешка драма
при мен У3,8 е Марс скорпион в точен съвпад с Нептун в 3д- книгите сами ме откриват в най-подходящия за мен момент, когато съм имала нужда от тях и когато съм имала нужното познание да ги асимилирам, а до услугите на астроложки не съм прибягвала- веднъж само попитах по скайп една от magicaura, която беше на линия и приемаше безплатни запитвания, и ме отказа- написа ми ги едни, мани бегай- първо нямаше нищо общо с атрологията, второ нямаше нищо общо с действителността, относно човека, за когото питах :)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #49 -: Май 16, 2015, 12:12:28 am »
Прекрасна тема. Не мога да не се включа с един въпрос, понеже прочетох по-нагоре затова, че "си били самодостатъчни". Скоро станах на 33 г.  До преди това бях все сред приятели, роднини, колеги - абе купон да става. Изведнъж като навлязох в "Христовата възраст" нещо се случи и чесно казано вече нямам нужда от това. Просто се затворих в себе си, и не се чувствам зле. И при мен има струпване на планети в 12ти дом. Но защо чак сега се случва и дали е само период? Прилагам карта ако някой има желание да коментира

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #50 -: Май 16, 2015, 08:39:56 am »
Определено уцели! Особено това за трудности във връзките и щуротиите :)

Happy58

  • Гост
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #51 -: Май 16, 2015, 09:11:11 am »
Прекрасна тема. Не мога да не се включа с един въпрос, понеже прочетох по-нагоре затова, че "си били самодостатъчни". Скоро станах на 33 г.  До преди това бях все сред приятели, роднини, колеги - абе купон да става. Изведнъж като навлязох в "Христовата възраст" нещо се случи и чесно казано вече нямам нужда от това. Просто се затворих в себе си, и не се чувствам зле. И при мен има струпване на планети в 12ти дом. Но защо чак сега се случва и дали е само период? Прилагам карта ако някой има желание да коментира

За отговора на този въпрос е добре да дадеш карта с прогресии и дирекции, както и да кажеш, кога е започнал периода, или по-точно, кога си влезнала във въпросната Христова възраст.

Happy58

  • Гост
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #52 -: Май 16, 2015, 09:12:32 am »
Определено уцели! Особено това за трудности във връзките и щуротиите :)

имаш йод с връх в 7 дом

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #53 -: Май 16, 2015, 09:16:35 am »
Тази ще свърши ли работа?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #54 -: Май 16, 2015, 09:18:44 am »
имаш йод с връх в 7 дом

Извинявай, но не те разбрах :) Какво значи това  ???

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #55 -: Май 16, 2015, 09:30:52 am »
Верм, тази карта е само с прогресии, за карта с всички екстри, използвай солар арк от падащото меню

На 23-24год какво ти се случи?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #56 -: Май 16, 2015, 09:39:57 am »
А де... тук ме хвана ... не помня да ми се е случило нещо, което е трябвало да запомня... поне сега не се сещам  ???

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #57 -: Май 16, 2015, 09:57:26 am »
Не си ли кандидатствала за нещо-успешно, някоя добра работа/позиция, някой близък роднина да е сменил статус?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #58 -: Май 16, 2015, 11:10:14 am »
Прекрасна тема. Не мога да не се включа с един въпрос, понеже прочетох по-нагоре затова, че "си били самодостатъчни". Скоро станах на 33 г.  До преди това бях все сред приятели, роднини, колеги - абе купон да става. Изведнъж като навлязох в "Христовата възраст" нещо се случи и чесно казано вече нямам нужда от това. Просто се затворих в себе си, и не се чувствам зле. И при мен има струпване на планети в 12ти дом. Но защо чак сега се случва и дали е само период? Прилагам карта ако някой има желание да коментира
тр Сатурн през 1д дава такъв самотен период, чисти всичко ненужно от пътя на човек, прави го по-отговорен, при теб освен това е минал над Уран У4 и те е паркирал вкъщи, а Уран е естествен у-л на 11д на приятелите/групи/компании.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Много планети в 12 дом - за добро или зло?
« Отговор #59 -: Май 16, 2015, 11:15:00 am »
Съгласна съм с Акрукс, също съвпада му с Венера и опозицията с Луната.