Автор Тема: Таро подредби - практика  (Прочетена 15954 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #30 -: Ноември 28, 2015, 08:26:10 pm »
Искам  :012: Да се видя какво представлявам  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #31 -: Ноември 28, 2015, 11:03:48 pm »
Тренди, нарисувах те с карти.  :38: Не е толкова страшно.


                 4. Четворка чаши

5. Обесеният                  3. Слънцето
         
               1. Четворка жезли

6. Двойка жезли              2. Страшният съд



                                   

1. Другите могат да виждат в теб човек, който е отдаден на семейството и домашните занимания. Да остават с убеждение, че е важно социалното положение за теб. Държиш за себе си своята емоция или страст, не умееш да изразиш свой темперамент.
2. Може да се дразниш, ако хората не получават своето заслужено - добро и лошо. И хората, които привличат вниманието на другите с неискреност може да те разпалват прекалено бързо. сляпото доверие в някой също може да ти е дразнител. А миналото?  ;) Особено в мигове на прераждане?
3. Дали вярваш достатъчно на своята креативност и оптимистичност? Притесняваш ли се да бъдеш импулсивна, наивна, да се отпуснеш с лекотата на дете? Сякаш имаш задръжки да открехнеш по-светлата си страна.
4. Вечно недоволните и мрънкащи хора са ти трудни за възприемане и контакт. Тези, които винаги гледат в чуждата паничка и там намират нещо по-хубаво. Неблагодарниците и бездействащите също са ти трън в петата. Ти ще кажеш защо.
5. Този Обесен на 5-та позиция малко ме обърква. Сигурно има някакъв обрат в живота ти, промяна на гледната точка, светогледа. Събитие, за което не говориш често и предпочиташ да остане в тайна. Направила си някаква жертва и ти е мъчно да говориш за нея.
6. Ако има нещо, за което по-трудно ще си простиш, то е да стоиш на кръстопът и всяка възможност да ти се вижда еднаква. От което да не правиш постъпки за раздвижване на ситуацията.
Най-тъмната ти сянка не е чак толкова страшна. Може би имаш някаква мечта, която не осъществяваш. И това те кара да не си в хармония със себе си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #32 -: Ноември 29, 2015, 12:46:47 pm »
Благодаря, Емс, по-късно ще пиша и аз по картите.
Ще направя подредбата и  за теб, ако искаш  :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #33 -: Ноември 29, 2015, 01:02:18 pm »
Да, искам да ми наредиш, когато имаш време.  :38: :08:

И ще ми е интересно и твой коментар по картите, които съм изтеглила.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #34 -: Ноември 29, 2015, 01:20:22 pm »
Така първо да дам нещо като ов по моите карти и те почвам, Емс  :012:

4ж- да явно хората ме виждат като отдадена на семейството си и то си е така, за мен по-важно от него няма, а и Слънцето и Луната ми са в 4-ти дом

СС- дразня се на несправедливостите в живота, така съм от малка. От дете все казвам: "Не е честно" като видя нещо несправедливо.

Слънцето- явно не мога наистина да изразя водолейското в мен. Така е, не мога да се отпусна и да бъда спонтанна, все си поставям спирачки и ограничения, но то е от Сатъра  :) И там имам много да поправям и работя

4ч- Ох, най ме дразнят депресарите и мрънкалниците, песимистите не мога много да ги понасям. Пасивните хора също, макар и аз понякога да съм такава  :012:

Обесен- Да има събитие в живота ми, за което изобщо не говоря, нямам и желание, но то определя живота ми. Умишлено го потискам, защото разръчкам ли го ще стане много лошо за мен.

6ж- Мразя най-много в себе си горделивостта, която проявявам на моменти. Доказвам се на хора, които грам не заслужават това, но е характер. Егото ми е водещо засега, а в много случаи ми играе гадни номера.

Браво, Емс  :08:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #35 -: Ноември 29, 2015, 01:48:14 pm »
                  4. Смърт

5. Обесен                  3. Справедливост
         
               1. 7 жезли

6. Дявол              2. Дама меч

1.7Ж- Хората те виждат като борбен, безразсъден човек, обичащ да побеждава. Смела, решителна да посрещне бъдещето, въпреки че на пръв поглед има тъмнина. Имаш интерес към затворени врати, т. е обичаш невъзможното, сякаш тестваш волята си по този начин.

2. Дама меч- Дразниш се от бездушни, тежки и капризни хора. Егоистите също не ги търпиш.

3.Справедливост- Притесняваш се, че съдиш другите прекалено много. Сякаш вътрешно знаеш, че ти липсва чувство на стабилност, може би те човърка въпроса: "А правилно ли постъпих, бях ли обективна?" Това ми изникна.

4. Смърт- Такива, които трудно продължават напред и  не искат да загърбят миналото си

5. Обесен- Може би не искаш да говориш за някакви твои илюзии, които не са се случили, за загуби, които са ти коствали много.

6. Дявол- Отричаш изкушенията, които те блазнят, склонността ти към обсебване и пристрастеност. Отричаш материалната част, стремиш се към свобода и позитивизъм, но вътрешно си го носиш дяволското  :)

 :08:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #36 -: Декември 01, 2015, 08:26:33 am »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #37 -: Декември 01, 2015, 09:51:01 am »
Тренди, забравих да дам обратна връзка по изтеглените от теб карти.

Да, по 1 карта - голям интерес имам към трудните ситуации. В личен, в професионален, във всякакъв план. Това ме кара да се чувствам жива. Несъзнателно си търся сложности. Не бих казала мъка. Но предизвикателства. Лесните неща ме отегчават, няма тръпка. А аз не мога да живея без тръпка, това ми убива душичката.

2. Егоизъм не ми харесва. И хората, които мислят единствено за собственото си удобство, не се съобразяват с другите. Ако говорим за сенки, дразня се и на себе си, когат се правя на Дама меч.  :012: Съм си самодостатъчна.

3. Да, това е така. Критична съм, понякога повече. Неправомерно.

4. Да, и това си напипала. Зациклилите върху негативното също. Върху разрушителни/саморазрушителните неща.

5. Направи ми впечатление, че на тази позиция се появи за мен и теб Обесеният. Явно си е тенденция хората да говорим много рядко за нещата, които са обърнали живота ни с краката нагоре. То така е нормално. Правилно си напипала.

6.  :012: Хич не отричам изкушенията. Като цяло съм податлива на сладострастие, блазнене. Нося си лоши черти. На прекалено ниско ниво съм, за да започна да се мразя и да искам прошка от себе си. По повод всичко дяволито. Усещам, че все още има мигове, в които ми е хубаво да виждам всички нюанси на осми дом. Не става въпрос за секс. А за лошото, властното, фаталното. Такива неща. Играта.

Много ми хареса, Тренди!  :38: :cheer:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #38 -: Декември 01, 2015, 09:57:19 am »
Дами и момченца, във фейса вървеше една интересна подредба.
Крадвам идеята и предлагам да редим карти за почивните дни.  :012:

                                        Сянката



Емс, важи ли още офертата? :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #39 -: Декември 01, 2015, 10:03:51 am »
Да.  :38: Но ще е утре, Хепи. Днес мой тати има рожден ден. И ще имам занимания, вечерни също.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #40 -: Декември 01, 2015, 10:05:38 am »
Честит рожден ден на баща ти, Емма! Да е жив и здрав и да те радва още дълго време!

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #41 -: Декември 01, 2015, 10:09:25 am »
Честит рожденник и от мен!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #42 -: Декември 01, 2015, 10:10:44 am »
Благодаря, Весо.  :38:
Днес е дете, радва се, приповдигнато му е. Хубави емоции. Мислехме да му правим парти за изненада. Но стана парти без изненада.  :012:
И винаги така се случва. Един ден ми е спокойно и имам малко ангажименти. Но когато нещо ми е адски важно, тогава ще се появят и други неотложни неща. Пак ще препускам следобедно.  :012:

Витхце  :38: Клер  :38:

Благодаря!  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #43 -: Декември 01, 2015, 10:18:25 am »
Да.  :38: Но ще е утре, Хепи. Днес мой тати има рожден ден. И ще имам занимания, вечерни също.  :38:

Няма проблем :)

Да е жив и здрав!

Весел празник!  :103: :singing:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #44 -: Декември 09, 2015, 11:02:50 pm »
Сянката за Хепи.

1. Влюбените - може би не виждаш в себе си влюбчивостта. А другите да те възприемат като такава. Да не се възприемаш като човек, който може да действа в екип - в личен или делови план. Другите може да виждат в теб колебливост, люшкане между две положения.

2. Асо пентакли - може да изпитваш дразнение към хората, които прекалено силно са се вгледали в материалното. В осъществяване на материалните си желания и са загърбили духовното. На онези, които плащат, за да получат вниманието на силните на деня, да са допуснати до определено място.

3. Глупакът - дали не вярваш, че може да си безгрижна и необременена? Че си способна да тръгнеш някъде без план, посока, а да си водена само от ентусиазъм? Може да ти е трудно да си наивна като дете, да ти е трудно да повярваш в лекотата на живота.

4. Деветка мечове - не може да обшуваш с хора, които са зациклили в своите страхове. Които не предприемат никакво действие, за да променят ситуацията. Онези, които се вглеждат прекалено силно в детайлите и заради това пропускат хубави моменти. Обидчивите?

5. Императорът - рядко споделяш за решенията, които е трябвало да вземеш, за отговорностите, с които си се нагърбила. И за самотата. Може другите да не осъзнават и ти да нямаш желание да говориш за миговете, в които е трябвало да си силна, а тогава е било пусто около теб.

6. Императрицата - тук малко съм изненадана. Императрицата е много женска карта. А да отричаш и не харесваш точно тези си качества... Може би грижовността към другите, майчинското в теб е нещо, което се стремиш да избягваш.


Интересно се получи, Хепи. Много големи аркани.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.