Автор Тема: Мъжете и техният подход в любовта  (Прочетена 33136 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #45 -: Юни 07, 2015, 04:47:01 pm »
Предисториите са хубави, когато се превърнат в истории (с отворен край). Усещането за недовършеност и "можеше повече" е ужасно.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #46 -: Юни 07, 2015, 05:15:31 pm »
За да станат истории си трябва мотивация водеща до действие. А ако имаш пред вид случаи, в които си усещал, че там- някъде- имаше нещо, но не посмях/ не бях сигурен/на, е друга бира. Да, ужасно е.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #47 -: Юни 07, 2015, 05:19:15 pm »
За да станат истории си трябва мотивация водеща до действие. А ако имаш пред вид случаи, в които си усещал, че там- някъде- имаше нещо, но не посмях/ не бях сигурен/на, е друга бира. Да, ужасно е.

това беше една доста мотивираща причина да действам към едно момче, е поизпатих си, но пък пробвах и показах смелост  :) Това преди го нямаше при мен. По-добре, че действах иначе цял живот щях да съжалявам, нищо, че нямаше хепи енд  :)


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1904
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #48 -: Юни 07, 2015, 05:22:21 pm »
Жалкото за мен лично е, че мъжете се страхуват от уверени, интелигентни и можещи жени... А само една такава жена би имала вдъхновението да превърне най-студената зима в лято, а лятото в най-красивата любовна история...
Хайде да си пожелаем по един истински мъж, който наистина да ни оцени :-* Силно вярвам, че най-доброто предстои и е просто въпрос на малко време и търпение, което можем да го използваме, за да усъвършенстваме още себе си :08:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #49 -: Юни 07, 2015, 05:28:10 pm »
Повечето мъже са свикнали с ниво посредственост и жалкото е, че въобще не им прави впечатление. Рядко имат и адекватна база за сравнение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #50 -: Юни 07, 2015, 05:38:28 pm »
Лиле, не така за мъжете.
Ситото оставя добра бройка мъже, които си струват отделяне на време и емоции.
Аз не мисля, че има малко на брой свестни мъже. Да, не се намират лесно, но не е чак толкова отчайващо.
Същото е и за жените.
Изисквания много, но дали някой има право за тях?
Да погледнем и себе си, не само другите.

Ние пък сме много хубави... Нищо подобно.

Повечето мъже се занимават с ниво посредствени, за да уталожат малко напъна на Марс. Но това не ги прави търсачи на посредствени половинки. А нагаждащи се към реалността - много жени не струват/ме.

Попитай някой, който си търси половинка дали му е много лесно. Не мисля.
То не са изисквания за мъжество, за успех в общество, за чувственост, но не прекалена, за безчувственост, но не прекомерна. Не е едно и две.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #51 -: Юни 07, 2015, 05:39:37 pm »
Повечето мъже са свикнали с ниво посредственост и жалкото е, че въобще не им прави впечатление. Рядко имат и адекватна база за сравнение.

Бях на 20г и с приятелката ми, от 4 клас до днешни дни, разсъждавахме над човешките/интимни отношения и ирационалността им. Красив, умен, сдържан, зрял мъж се беше оженил за нейна съседка и наша връстничка с прозвище- синоним на фелацио. Не беше хубава, а за умна- не можеше и да се говори. Чудихме се какво свързва този фин мъж с това създание и може ли сексът да те накара да забравиш за онези 50% днк дето няма да са твои. :) Такива ми ти момински дилеми.  :012: Майка й се намеси в разговора ни, предполагайки, че се радва на простотията й и възможността да се изживее като създател. Та, така, Лили. Сложно нещо са отношенията и това, което ги мотивира. Предполагам, че се е чувствал спокоен по някакъв си свой начин. Хубаво му е било с нея.
« Последна редакция: Юни 07, 2015, 05:42:11 pm от Uran »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #52 -: Юни 07, 2015, 05:47:38 pm »
Точно това се опитвам и не успявам да разбера - как се задоволяват с толкова посредственост при жените. И не при какви да са жени, при случайни жени, а при брачни половинки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #53 -: Юни 07, 2015, 05:51:14 pm »
Те самите са посредствени.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #54 -: Юни 07, 2015, 05:53:41 pm »
Посредствени брачни половинки - но сигурни.
Изпепеляващи любовници - но несигурни.
 ;D ;D ;D

Те любовниците, които палят, изпепеяват, жигосват - те често могат да са поуранясали, щом умеят да приемат по-свободни отношения. А тези жени не се хващат лесно в брак или сигурна връзка.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #55 -: Юни 07, 2015, 05:56:46 pm »
Странно, но баш при уранясали наблюдавам такъв модел, поне няколко случая. И ми е много чудно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #56 -: Юни 07, 2015, 06:23:55 pm »
Не, Уране, нямам предвид "що нямах гащи да ѝ кажа". Имам предвид — има някакви отношения с неслучаен човек, за които виждаш, че са с бъдеще, перспектива… обаче другият не мисли така :) Те за това говоря.

А умните, невероятни, изпепеляващи любовници да го духат. Много искат, малко дават, мъже в женска кожа. Да живеят умните, невероятни жени, които искат да надянат халка и да се чукат с мъжа си.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #57 -: Юни 07, 2015, 06:31:00 pm »
Да живеят умните, невероятни жени, които искат да надянат халка и да се чукат с мъжа си.

Ако имаш невероятния късмет да срещнеш такава.  :012: :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #58 -: Юни 07, 2015, 06:38:14 pm »
Ако имаш невероятния късмет да срещнеш такава.  :012: :72:

Е, храня надежди. Няма да се женя за кварталната фелатрица, я :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #59 -: Юни 07, 2015, 06:38:25 pm »
Ако говорим за любовен триъгълник с по- сложна конфигурация, да, има вероятност да остане  като горчив копнеж.