Автор Тема: Интуицията  (Прочетена 11309 пъти)

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Интуицията
« -: Август 03, 2015, 11:11:32 pm »
Кое в картата показва силната интуиция?

Нямам предвид предчувствията, а тогава, когато знаеш, когато усещаш, дори и без никакви знаци каква е истината, какво се случва, когато просто четеш в хората, без да се напрягаш, когато всичко ти е ясно, когато ти е ясно какъв е развоят.


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Интуицията
« Отговор #1 -: Август 04, 2015, 09:25:58 am »
Хората със силен Уран имат силна интуиция и знаят кога и как.
Макар че, както съм се уверил, повечето хора са много предсказуеми и никак не е трудно да се предвиди следващата стъпка на някого.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Интуицията
« Отговор #2 -: Август 04, 2015, 11:00:20 am »
Логически какво е интуицията- шесто ЧУВСТВО-акцентирани водни знаци ,домове,управители,всичко свързано с тях .Нещо подсъзнателно-невидимите планети,също.Характера на другите планети свързани с тях показва как се изразяват .

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Интуицията
« Отговор #3 -: Август 04, 2015, 01:04:00 pm »
За интуиция- планети в 12-ти дом, особено луна. Силен нептун , лични планети във водни знаци ( рак, риби, скорпион). Лични планети във водни домове - 4,8,12. Аспекти на лични планети с плутон и нептун. Уран е по-скоро по прозренията, усещанията са по луната, силна луна и много вода в картата. Нептун е интуитивен, но може да даде и много заблуди. Плутон е също интуиция, той надушва веднага лъжата и  илицемерното.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Интуицията
« Отговор #4 -: Август 04, 2015, 01:08:44 pm »
Кое в картата показва силната интуиция?

Нямам предвид предчувствията, а тогава, когато знаеш, когато усещаш, дори и без никакви знаци каква е истината, какво се случва, когато просто четеш в хората, без да се напрягаш, когато всичко ти е ясно, когато ти е ясно какъв е развоят.

къде ги тези герои? И що още не са взели милионите на тотото?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Интуицията
« Отговор #5 -: Август 04, 2015, 01:46:12 pm »
къде ги тези герои? И що още не са взели милионите на тотото?
ти още ли вярваш в тото-то, по-добре в дядо Коледа да вярваш  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Интуицията
« Отговор #6 -: Август 04, 2015, 01:55:34 pm »
Кое в картата показва силната интуиция?

Нямам предвид предчувствията, а тогава, когато знаеш, когато усещаш, дори и без никакви знаци каква е истината, какво се случва, когато просто четеш в хората, без да се напрягаш, когато всичко ти е ясно, когато ти е ясно какъв е развоят.
При мен точния съвпад на Марс У3,8 с Нептун в 3д- скорпион, които са в секстил с Плутон У3 на Асц , откъм 12д, ми дават силната интуиция, имам ясновидски сънища и т.н.
Понеже Хепи е споменала за тото- рядко пускам фиш, с произволно избрани числа, от които някои са сред изтеглените, а другите задължително съседни. С лотарийните билети също е така- изтърканите числа все съседни на печелившите, а в книжката за радиестезичното махало пише, че така се почва- нужно е търпение и време да се отработи интуицията и уцели джакпота  :012: Само че, откакто това го прави компютър, особено сега като изтече в медиите видеото с гафа на сръбското тото, забрави...

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Интуицията
« Отговор #7 -: Август 04, 2015, 02:01:39 pm »
Чела съм, че Уран в 3-ти дава ясновидство, но не знам до колко е вярно.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Интуицията
« Отговор #8 -: Август 04, 2015, 02:08:07 pm »
За интуиция- планети в 12-ти дом, особено луна. Силен нептун , лични планети във водни знаци ( рак, риби, скорпион). Лични планети във водни домове - 4,8,12. Аспекти на лични планети с плутон и нептун. Уран е по-скоро по прозренията, усещанията са по луната, силна луна и много вода в картата. Нептун е интуитивен, но може да даде и много заблуди. Плутон е също интуиция, той надушва веднага лъжата и  илицемерното.

Съгласна, за всичко изброено :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Интуицията
« Отговор #9 -: Август 04, 2015, 02:15:00 pm »
Чела съм, че Уран в 3-ти дава ясновидство, но не знам до колко е вярно.
За Уран в 3д дават нетрадиционна интуитивна мисъл, освободена от клишета. Своето мнение градят възоснова на опит и научни факти, мнението им не зависи от това на другите.

Happy58

  • Гост
Re: Интуицията
« Отговор #10 -: Август 04, 2015, 02:18:09 pm »
Чела съм, че Уран в 3-ти дава ясновидство, но не знам до колко е вярно.

теоретично 8% от населението на света би могло да има Уран в 3 дом ....

аз примерно съм с такъв, та дори с Плутон за компания .... но не мога да се нарека ясновидка :)

Верно е, че много често имам някакви определени мисли, яваващи се отговор на някакъв въпрос и които винаги се оказват вярни/правилни .... но това се разбира във времето - в момента на изказването на мисълта е много неприемливо, шокиращо,  (то се вижда и тук във форума), но досега няма пропуск - всичко си излиза точно както съм го "изплюла" :). Но пък има и допълнения към Уран - той е У8,9 и освен съвпад с Плутон, има и секстил към Нептун в 5 дом, съУ9 - все някакъв вид интуиции.
« Последна редакция: Август 04, 2015, 02:33:33 pm от Happy58 »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Интуицията
« Отговор #11 -: Август 04, 2015, 03:34:14 pm »
Ако човек наистина има силна интуиция, то сам ще знае, че няма смисъл от игри като тотото, лотарията, бинго мега хипер милиони и тем подобни. Освен това, има една приказка "откъде дошло - там и отишло" и често лесно спечелените пари бързо се и разпиляват.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Интуицията
« Отговор #12 -: Август 04, 2015, 04:22:38 pm »
Интуицията започва там, където свършва логиката, а логиката започва винаги между 8:00 - 17:30 ч и в събота. И след като е зададено условието задачата може да се реши. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Интуицията
« Отговор #13 -: Август 04, 2015, 06:25:22 pm »
За Уран в 3д дават нетрадиционна интуитивна мисъл, освободена от клишета. Своето мнение градят възоснова на опит и научни факти, мнението им не зависи от това на другите.
Бъркате за Уран-той НЕ е интуитивен.Той е висша Меркуриева октава и следва "математическа" логика,на бърз оборот,което не е мистична изява,а мозъчен процес.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Интуицията
« Отговор #14 -: Август 04, 2015, 06:54:31 pm »
Уран в аспект с Меркурий (имам наблюдения върху секстила и тригона) може да се прояви като намиране на оригинално решение на даден проблем, което в дадения момент нямаш идея откъде точно ти е дошло, т.е. нещо като интуиция звучи.