Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 333558 пъти)

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хорари за работа
« Отговор #2115 -: Септември 22, 2021, 03:08:59 pm »
Венера квадрат Юпитер у6ти дом. Не. Но ще има промени в новата работа, или ти ще напуснеш. Представена си от Луна в овен, последен аспект опозиция с Меркурий, който ще смени движение. Слънце у2, у3 домове предстои да смени знак. Ценностна система, финанси, договори, ще се променят.

Благодаря много! Тези промени могат ли да са следствие на евентуална бременност, която планувам догодина, дай Боже.. или по-скоро ще са следствие от самата работа?
Да,възможно е.

Благодаря ви!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2116 -: Септември 22, 2021, 11:32:54 pm »
Здравейте, ще започна ли да харесвам новата ми работа? Дали ще съм щастлива... беше труден избор и май сгреших  :'(
да, ще я харесаш

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #2117 -: Септември 26, 2021, 09:35:17 am »
ще започне ли Х работа,във фирмата,където мина второто  интервю,в нова сфера е
безработен в момента
« Последна редакция: Септември 26, 2021, 09:39:59 am от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2118 -: Септември 26, 2021, 09:49:16 am »
Х. не е с добър статус, но, Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #2119 -: Септември 26, 2021, 10:17:30 am »
това "да" заради тригоните на луната ли,луна-слв, вз венера-марс

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2120 -: Септември 26, 2021, 10:38:52 am »
Луната е в градуса на възела. Диспозиторът е стационарен, може да бъде наблюдаван, тестван, но не мърдат, той е взел интервюто. Луната няма сходящи твърди аспекти. Марс, Х. и Луна, 10-ти се виждат. Анаретен градус на МЦ, предстои промяна. ук6 и Х. са един си същи, Х . трябва да се ангажира с някаква работа, иначе гори, той всъщност е изгорен от Слънцето. Не съм сигурна, обаче, дали ще остане на тази работа, за по-дълъг период, малко вероятно е.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2121 -: Септември 26, 2021, 02:21:18 pm »
ще започне ли Х работа,във фирмата,където мина второто  интервю,в нова сфера е
безработен в момента
Х ли задава въпроса ? Ако ти питаш за Х, какъв ти се пада?
Като назован по име, ще започне работа, Луната ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У10 за Х, отделно негов У1 Марс е във взаимна рецепция с Венера У6
« Последна редакция: Септември 26, 2021, 02:27:29 pm от akruks »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #2122 -: Септември 26, 2021, 07:20:11 pm »
благодаря ви дами  :-*
да назован е по име

Луната е в градуса на възела. Диспозиторът е стационарен, може да бъде наблюдаван, тестван, но не мърдат, той е взел интервюто. Луната няма сходящи твърди аспекти. Марс, Х. и Луна, 10-ти се виждат. Анаретен градус на МЦ, предстои промяна. ук6 и Х. са един си същи, Х . трябва да се ангажира с някаква работа, иначе гори, той всъщност е изгорен от Слънцето. Не съм сигурна, обаче, дали ще остане на тази работа, за по-дълъг период, малко вероятно е.
ще започне ли Х работа,във фирмата,където мина второто  интервю,в нова сфера е
безработен в момента
Х ли задава въпроса ? Ако ти питаш за Х, какъв ти се пада?
Като назован по име, ще започне работа, Луната ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У10 за Х, отделно негов У1 Марс е във взаимна рецепция с Венера У6

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хорари за работа
« Отговор #2123 -: Септември 27, 2021, 01:15:50 am »
Здравейте, ще започна ли да харесвам новата ми работа? Дали ще съм щастлива... беше труден избор и май сгреших  :'(
да, ще я харесаш
Благодаря! Обнадеждихте ме!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2124 -: Септември 27, 2021, 11:20:31 am »

iivvaa, според мен, Не. Много силно се нуждаеш или си ангажирана  да е така, Луна в 10-ти, но Луната няма сила в Овен , не е подкрепена от диспозитора си. Упр.на часа е Меркурий, който няма достойнства в Рак, знакът на АСЦ, нито е в лек аспект с Луна или в рецепция- качеството на живот в новата работа, няма да споделя твоя стил на живот. Луна и Юпитер се виждат, но Юпитер, работата, също не може да даде своя максимум от благополучие, защото няма достойнства във Водолей, в дом, където няма сила, ретрограден, залязващ. Луна и Венера не се виждат. За  мен има индикация само да си доволна, но ти питаш друго. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #2125 -: Септември 27, 2021, 09:56:15 pm »
Здравейте,
Търсим човек за попълване на екипа, в който работя, но за сега има само една кандидатура, която хич не пасва на профила на отдела.
Ще има ли добри кандидатури и ще успея ли да намеря правилния човек за нашия отдел.
Благодаря!
За съжаление имаше само една кандидатура за представената позиция, тъй като обявата е само вътрешна в компанията.
Много съм разочарована, тъй като никак не харесвам кандидата.
Не знам дали времето на хората е минало и дали все пак няма да се случи чудо...но поне се надявам.

В тази връзка ми хрумна, дали има шанс колега, назован по име работил в нашия отдел, да реши да се върне отново при нас?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #2126 -: Октомври 09, 2021, 09:20:43 am »
благодаря ви дами  :-*
да назован е по име

Луната е в градуса на възела. Диспозиторът е стационарен, може да бъде наблюдаван, тестван, но не мърдат, той е взел интервюто. Луната няма сходящи твърди аспекти. Марс, Х. и Луна, 10-ти се виждат. Анаретен градус на МЦ, предстои промяна. ук6 и Х. са един си същи, Х . трябва да се ангажира с някаква работа, иначе гори, той всъщност е изгорен от Слънцето. Не съм сигурна, обаче, дали ще остане на тази работа, за по-дълъг период, малко вероятно е.
ще започне ли Х работа,във фирмата,където мина второто  интервю,в нова сфера е
безработен в момента
Х ли задава въпроса ? Ако ти питаш за Х, какъв ти се пада?
Като назован по име, ще започне работа, Луната ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У10 за Х, отделно негов У1 Марс е във взаимна рецепция с Венера У6

за съжаление - не,въпреки че мина първо-тест без грешки и второ -интервю ,не получи отг.в рамките на 10 дни както са казали,остана без отговор цял месец и бе извикан повторно на тест,след ,което му отговориха с не,от 12 задачки ,бе объркал една,в бързината за 1 час

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2127 -: Октомври 10, 2021, 10:57:43 am »
Стреличка, благодаря за обратната връзка.
Значи все пак слабия статус и стационарността на сигнификатора си казаха думата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #2128 -: Октомври 10, 2021, 08:01:21 pm »
и диспозитора на сигнификатора марс-венера е на виа комбуста

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2129 -: Октомври 11, 2021, 11:20:36 am »
за съжаление - не,въпреки че мина първо-тест без грешки и второ -интервю ,не получи отг.в рамките на 10 дни както са казали,остана без отговор цял месец и бе извикан повторно на тест,след ,което му отговориха с не,от 12 задачки ,бе объркал една,в бързината за 1 час
Благодаря за обратната връзка, все пак този Х какъв ти се пада?