Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327250 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Хорари за работа
« Отговор #480 -: Април 16, 2016, 03:54:42 pm »
Наистина Л. ми търси работа,  но засега няма резултат при него. А, пък в настоящата работа са ни орязани парите, заради служебната ревизия, която е доста зле  :( А за издигането няма накъде... Аз съм само касиер на касата... Няма развитие. Как искам да се махна оттам, просто не е истина...  ???

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #481 -: Април 19, 2016, 02:45:28 pm »
Пускам картата само за упражнение, защото ... вижте какъв съм майстор - може ли да нацеля така Луната  :57: :57: :57:

Въпросът беше: Й. ще намери ли работа до 3 месеца?

Ясно е, че Луната е на 0гр :)

Но все пак се вижда някаква информация :) - Луната е У6 за Й. и е в неин 8 дом - на помощи от Бюрото по труда.
Самата Й. е слънчев Водолей (7дом).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #482 -: Април 19, 2016, 10:21:59 pm »
Пускам картата само за упражнение, защото ... вижте какъв съм майстор - може ли да нацеля така Луната
Въпросът беше: Й. ще намери ли работа до 3 месеца?

Ясно е, че Луната е на 0гр :)

Но все пак се вижда някаква информация :) - Луната е У6 за Й. и е в неин 8 дом - на помощи от Бюрото по труда.
Самата Й. е слънчев Водолей (7дом).
Какво ѝ е на Луната, че не разбрах? Това, че е в самото начало на знака показва само, че има много сходящи аспекти, т.е. много неща да се случват, много време ще мине до завършване на въпроса. Луната у6 за Й. в схоящ секстил с Марс У3, У10- ще си търси работа по сцециалността, но намирането ще е трудно, заради ретроградието на Марс. макар и трудно ще започне някаква работа- следващият аспект на Луната е секстил със Сатурн У1 за Й., който също е ретрограден, освен това е неин У12, така че не всичко ще е легално с тази работа. Следва квадрат с Плутон У10- работата няма да е престижна, после опозиция с Венера У4, У9- невъзможността да работи както в нейното населено място, така и надалеко, а накрая е опозицията с Уран У1- в крайна сметка ще си остане без работа и с напразните илюзии за заплата.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #483 -: Април 20, 2016, 09:23:30 am »
Благодаря, Акрукс ... :)
Ами, да, нали първите градуси предполагат, че ситуацията още не се е развила, за да има конкретен отговор, та затова така написах.

Хич не ми харесва отговора  :cheer: :cheer: :cheer: , лошо така без работа .... - ще чакаме да минат трите месеца

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за работа
« Отговор #484 -: Април 20, 2016, 06:28:01 pm »
Някой би ли погледнал хорара...Въпросът е ще започне ли Х друга/нова/ работа?



 :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #485 -: Април 20, 2016, 06:40:45 pm »

Въпросът е ще започне ли Х друга/нова/ работа?


Към този момент Х. не е представен/а в особено добра кондиция. Според мен може да има някакво забавяне по професионалния въпрос, отчасти дължащо се и на конюнктурни фактори.

Притеснен/а ли е за финансовата си стабилност?

Разглеждам работата по 10 дом, там има ретро Сатурн. Луната ще направи секстил с него, но и двете планети нямат есенциални достойнства. Чудя се дали да гледам и 6 дом /повече го третирам по здравни въпроси/, но ми прави впечатление, че неговият управител тъкмо е сменил знак и вече не е в екзалтация. Към този момент ситуацията изглежда такава, че по-скоро може да се търси някаква относителна стабилност и работа на редовна заплата, но да се направи компромис с някои амбиции. Секстилът между Луната и Сатурн също го потвърждава - ако търси "каква да е" работа, може и да намери в близките месеци. Но ако летвата е по-висока, може да срещне затруднения. В момента не е поставен/а в особено благоприятни обстоятелства и може би трябва да избира между това, което има, а не каквото иска.







Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #486 -: Април 20, 2016, 06:43:07 pm »
Някой би ли погледнал хорара...Въпросът е ще започне ли Х друга/нова/ работа?
Въпросът ти ли го задаваш или Х?

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за работа
« Отговор #487 -: Април 20, 2016, 06:50:09 pm »
Аз задавам въпроса, но е нещо, което тормози другия човек естествено.

Лила, има си проблеми в сегашната работа и негодува. Иска друга в същата сфера, до няколко месеца ако намери нещо да я смени. Затова питах ще се случи ли, иначе желанието го има  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #488 -: Април 20, 2016, 06:53:25 pm »
Чудя се дали да гледаме 6ти от неговия/нейния 6ти? Ако гледаме 10ти от 10ти, съвсем ще стане каша. Затова разгледах хорара от 7 дом, щом е назован/а по име, без да отброявам производни домове.

До няколко месеца може и да намери нещо, но има вероятност да е някакъв компромисен вариант.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #489 -: Април 20, 2016, 06:58:41 pm »
Аз задавам въпроса, но е нещо, което тормози другия човек естествено.
Още не съм гледала картата, попитах, за да знам по кой дом да гледам Х, в случая по 7д
Слънцето У6 за Х е в сходящ секстил с Нептун У1 за него и в сходящ тригон с Юпитер съУ1, у10 в негов 6д, който е ретро и показва, че не се чувства комфортно в настоящата работа, има известни неуредици в нея, но ще остане на тази работа, няма да започне нова, нещата ще се нормализират по-нататък.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за работа
« Отговор #490 -: Април 20, 2016, 07:03:25 pm »
Уж все се кани да напуска, но явно не е дошъл момента. Или ще се откаже може би...Благодаря ви!

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Хорари за работа
« Отговор #491 -: Април 20, 2016, 11:06:28 pm »
Здрасти на всички.

Ситуацията е следната: в процес на напускане на настоящата си работа съм, остава още малко време да изтече предизвестието. Колежката Н. каза, че в оставащото време ще трябва работя нещо, което не съм правила досега, защото шефовете така щели да са по-доволни. Имам да си довършвам работа по един проект и ще го направя, след това няма да ми е проблем да се захвана и с другото, мога да го свърша, но си мисля че всъщност инициативата да ми се постави новата задача не е от шефовете, а от Н., която иска да им се подмаже по някаква причина.

Въпросът ми е: Лъже ли ме Н. като казва, че шефовете искат аз да изпълня тази задача?

Картата:

Чувствам се добре!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #492 -: Април 20, 2016, 11:14:20 pm »
Сложно формулиран въпрос.

А има ли вероятност въпросното нещо да влиза в задълженията на Н., но или да я е домързяло да го свърши, или не се чувства в кондиция? И евентуално от свършената работа да зависят някакви нейни бонуси и допълнителни придобивки?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Хорари за работа
« Отговор #493 -: Април 20, 2016, 11:19:55 pm »
Лили, в десетката!

Това пропуснах да дообясня, почти съм сигурна че това е нещо, което първоначално е поискано от шефовете да го свърши тя и хора от нейния екип. Предполагам, че я мързи и затова ми го представи така, да.

P.S.: За бонуси и придобивки - само предполагам, възможно е.
Чувствам се добре!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #494 -: Април 20, 2016, 11:21:09 pm »
За друго не се сетих, в момента много ми е уморено и само това "видях" по този хорар.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui