Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335492 пъти)

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Хорари за работа
« Отговор #960 -: Март 14, 2017, 04:29:05 pm »
Според мен-да.Не знам обаче,дали,ако започнеш тази работа няма да ти пречи на личните  отношения или на задължението ти към дете/деца/.Не виждам да имаш кариерно развитие в тази фирма и не съм сигурна дали ще се чувстваш удовлетворена.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #961 -: Март 14, 2017, 07:28:29 pm »
Добър ден! Ще започна ли работа във фирмата, за която си мисля. Свързано е с пътувания и имам колебания.  :58:
В момента, ако не работиш, имаш реални шансове да започнеш работа, свързана с Юпитер и 9д. , която може да осъществяваш у дома/твоето населено място. Ако работиш, не ти се дава нова работа, а назованата фирма с Плутон на АСЦ си помисли добре, дали е лъжица за твоята уста.

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Хорари за работа
« Отговор #962 -: Март 14, 2017, 09:15:47 pm »
Благодаря ви! Специално тази работа е свързана с много командировки и за доста дълго време, затова не знам как ще го съчетавам със семейството. А за това дали е лъжица за моята уста, означава, че има съмнение дали съм достатъчно квалифицирана за работата ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #963 -: Март 14, 2017, 09:27:44 pm »
А за това дали е лъжица за моята уста, означава, че има съмнение дали съм достатъчно квалифицирана за работата ли?
Не съм имала това предвид, а че е мощна фирма, дали ще им смогнеш с Луната везни на изгорял път? Сатурн У1 за тях в твоя 6д- ще те товарят със задачи и отговорности, без нужното заплащане- Слънцето У2 за теб в сходящ квадрат със Сатурн У2 за тях

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #964 -: Март 16, 2017, 10:49:54 am »
Здравейте, моя въпрос е дали дъщеря ми ще си намери скоро работа . Правих две карти преди тази и двете бяха нерадикални. Сега тази като я гледам сякаш отговорът е отрицателен.,но аз съм много пристрастна в случая. Нямам и толкова опит в астрологията, затова ще се радвам да ми отговорите как виждате нещата. Прекрасен ден от мен! :-*

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Хорари за работа
« Отговор #965 -: Март 16, 2017, 12:42:36 pm »
И тази е нардикална-Сатурн е в 7-ми дом,има опсност да получиш грешен отговор.Явно сега не трябва да питаш.Пробвай след няколко дни.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #966 -: Март 16, 2017, 01:04:24 pm »
Привет, ще започна ли скоро работа? Благодаря  :58:

на 5.03 -отг.на Веско и Аkruks- не
Добър ден! Ще започна ли работа във фирмата, за която си мисля. Свързано е с пътувания и имам колебания.  :58:
пък сега 14,03  -да
малко ме обърквате

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #967 -: Март 16, 2017, 03:10:02 pm »
И тази е нардикална-Сатурн е в 7-ми дом,има опсност да получиш грешен отговор.Явно сега не трябва да питаш.Пробвай след няколко дни.

Благодаря ти много Aska. Звездите обаче не искат да ми отговорят и това си е. От две седмици задавам въпроса, като гледам луната да не без курс и други подобни неща, но не и не, или АСЦ е в първи или в последни градуси или е в Via Combusta. Сега пък Сатурн в 7 дом.  Защо така? ??? Ясно ,че не може да се даде отговор точно сега.

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #968 -: Март 16, 2017, 03:47:50 pm »
Във връзка с предния ми пост, защо на един и същ въпрос картите са все нерадикални, се сетих, че причината може в това, че дъщеря ми не иска да  гледам подобни неща и изобщо не я интересува. Тя много мъдро отсича, че всичко е такова каквото трябва да бъде, и каквото трябва да стане, ще стане. Сигурно е права.  :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #969 -: Март 16, 2017, 07:27:15 pm »
И тази е нардикална-Сатурн е в 7-ми дом,има опсност да получиш грешен отговор.Явно сега не трябва да питаш.Пробвай след няколко дни.
:57:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #970 -: Март 16, 2017, 07:28:58 pm »
на 5.03 -отг.на Веско и Аkruks- непък сега 14,03  -да
малко ме обърквате
сега не е писала, че е почнала, а пита дали да започне, понеже е свързана работата с пътувания и откъсване от семейството

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #971 -: Март 16, 2017, 07:32:56 pm »
Здравейте, моя въпрос е дали дъщеря ми ще си намери скоро работа .
Дъщерята първо дете ли е или второ, за да знаем по кой дом да я определим?
Ако пазиш първата карта, която си направила за този въпрос е хубаво да я споделиш и там да търсим отговор.

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #972 -: Март 16, 2017, 09:23:35 pm »
Дъщерята първо дете ли е или второ, за да знаем по кой дом да я определим?
Ако пазиш първата карта, която си направила за този въпрос е хубаво да я споделиш и там да търсим отговор.
 
Единствено дете. Предните карти не ги пазя
За съжаление.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #973 -: Март 16, 2017, 09:40:18 pm »
Здравейте, моя въпрос е дали дъщеря ми ще си намери скоро работа . Правих две карти преди тази и двете бяха нерадикални.
Картата е радикална- Луната е У10 за дъщеря ти в неин 1д, в падение в знака скорпион- видно е, че дъщеря ти я измъчва въпроса с кариерата.
Меркурий У1 за нея в сходящ съвпад с Уран У6, Луната с последен хармоничен аспект- тригон със Слънцето в неин 6д- работа ще има.

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #974 -: Март 16, 2017, 10:19:59 pm »
Картата е радикална- Луната е У10 за дъщеря ти в неин 1д, в падение в знака скорпион- видно е, че дъщеря ти я измъчва въпроса с кариерата.
Меркурий У1 за нея в сходящ съвпад с Уран У6, Луната с последен хармоничен аспект- тригон със Слънцето в неин 6д- работа ще има.


Много, много ти благодаря akruks  :-*