Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335102 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #1080 -: Юни 01, 2017, 04:50:54 pm »
Венера У3 в сходящ съвпад с Уран У1 на отсрещната страна в техен 3д- предполагам ще разгледат документите, може и да ви допуснат в търга.  Луната обаче е с негативен аспект към Слънцето У1 и с последен аспект- квадрат Марс У3 за отсрещната страна, няма да си удовлетворена от крайния резултат.

Благодаря, Акрукс, би било интересно да се работи с тези хора, така си мисля... но каквото стане в крайна сметка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1081 -: Юни 07, 2017, 01:40:29 pm »
Здравейте, всички! Питането ми е дали ще съм доволна от развитието си във фирмата, в която рабоятя сега. У1 се намира в благоприятен дом, близо до МЦ...струва ми се добра индикация, но ми се иска някой по-разбиращ да коментира. Благодаря предварително!
Юпитер У1 е ретрограден и се отдалечава от МС; на АСЦ е ретро Сатурн У2, съУ1, 2д в хорари за работа описва също физическия потенциал, възможностите на питащия, освен парите от работа. На този етап си затруднена по отношение на личностно развитие- Сатурн е дисопзитор на заключен в 1д знак, имаш отношение към кариерата- козирог, естествен владетел на 10д.
Юпитер освен У1 е У12- ти и твоите страхове, притеснения, вътрешната ти мотивация, а също нещата от миналото, които трябва да отработиш. Венера У5 (задоволството) и У10 (растежа) в нов знак, който е в опозиция със знака на Луната, която е диспозитор на заключен знак в 7д- фирмата и твоите колеги- самата фирма има затруднения , още повече Луната в скорпион е в падение. Венера У10 и Юпитер У1 са с общ диспозитор, но са в сходящ куинконс,  Луната с последен хармоничен аспект- секстил с Плутон У11, растежа ти в тази фирма на този етап е под въпрос, развитие и удовлетворение може да имаш при нова работа/нова позиция в неразкрит засега сектор на фирмата.



666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за работа
« Отговор #1082 -: Юни 07, 2017, 02:28:14 pm »
мисля, че да

Беше права,пусна ме :)

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #1083 -: Юни 07, 2017, 03:13:44 pm »
Юпитер У1 е ретрограден и се отдалечава от МС; на АСЦ е ретро Сатурн У2, съУ1, 2д в хорари за работа описва също физическия потенциал, възможностите на питащия, освен парите от работа. На този етап си затруднена по отношение на личностно развитие- Сатурн е дисопзитор на заключен в 1д знак, имаш отношение към кариерата- козирог, естествен владетел на 10д.
Юпитер освен У1 е У12- ти и твоите страхове, притеснения, вътрешната ти мотивация, а също нещата от миналото, които трябва да отработиш. Венера У5 (задоволството) и У10 (растежа) в нов знак, който е в опозиция със знака на Луната, която е диспозитор на заключен знак в 7д- фирмата и твоите колеги- самата фирма има затруднения , още повече Луната в скорпион е в падение. Венера У10 и Юпитер У1 са с общ диспозитор, но са в сходящ куинконс,  Луната с последен хармоничен аспект- секстил с Плутон У11, растежа ти в тази фирма на този етап е под въпрос, развитие и удовлетворение може да имаш при нова работа/нова позиция в неразкрит засега сектор на фирмата.

продължавам да се възхищавам на търпението ти да обясняваш  :08:
 O:-)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за работа
« Отговор #1084 -: Юни 07, 2017, 06:43:16 pm »
Да задам и аз един въпрос  :) :

Ще получа ли увеличението, което смятам да поискам?


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1085 -: Юни 07, 2017, 11:44:05 pm »
Да задам и аз един въпрос  :) :

Ще получа ли увеличението, което смятам да поискам?
Увеличение на заплатата ли? Луната е без курс, но ако въпросът е за пари, може да получиш малко повече.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1086 -: Юни 10, 2017, 01:04:38 pm »
Здравейте пак. След последните промени е много вероятно да загубя работата си. Въпросът е дали ще продължа да работя на сегашното си работно място. Благодаря!

Твоят сигнификатор е силно поставен, но според мен промени може да има. Луната е без курс, но последният й аспект преди това е с ретро Сатурн в 4 дом. Твоето положение в сегашната ти служба не търпи развитие. Дори ако те подмине вълната от съкращения, т.е. ако в това направление проработи безкурсната Луна, оттук нататък ти самата можеш да не се чувстваш удовлетворена на въпросното място. Луната е сигнификатор на въпроса и нейният съвпад в ретро малефик в дома на края не е особено обещаващ.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1087 -: Юни 10, 2017, 02:18:21 pm »
Ако не беше в 4 дом последният аспект, при това съвпад с ретро Сатурн, можеше да се предположи, че просто ще те подмине и да се хванем за безкурсната Луна. Но такава позиция може да сочи и за това, че нещата вече са тръгнали към своя естествен завършек. Дори и да поостанеш още малко /ретро Сатурн може да бъде и задържащ фактор/, вече си изпълнила "мисията" си във въпросната фирма.

Работя по класическата школа, където се дава приоритет на планетите от септенера. Някой модернист ще отчете тригоните със СЛВ и Уран, но те са в неблагоприятни домове. Ако все пак решим да се хванем за тази сламка, бих предположила, че дори ако бъдеш съкратена или ако ти остава малко време в тази фирма, в крайна сметка обстоятелствата могат да се стекат в твоя полза и завършекът да бъде за твое добро. Човек никога не знае каква врата може да му се отвори после, след като приключи с една ситуация. При мен така се случи, след като през юни 2015 останах без работа и сигурен доход. Постепенно нещата се нормализираха, всичко тръгна нагоре и се появиха нови възможности и контакти. Всъщност сама ги открих, просто загубата на и без това неудовлетворяваща и проблемна работа ми отвори очите за други перспективи, в пъти по–добри.


« Последна редакция: Юни 10, 2017, 02:24:02 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #1088 -: Юни 10, 2017, 09:52:30 pm »
Да задам и аз един въпрос  :) :

Ще получа ли увеличението, което смятам да поискам?

С ретрограден управител на 2 дом и ретро Сатурн и Плутон в него, при безкурсна Луна - по-скоро не.

Освен това между управителите на третите ви домове, ретро Сатурн и  Венера (а тя е и сигнификтор на парите) има разходящ тригон и ти може би си изпуснал подходяща възможност за разговор или си се разминал по някакво стечение на обстоятелствата.
Луната въпрви към опозиция с Меркурий, но няма да я извърши, понеже сменя знак.


Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1089 -: Юни 10, 2017, 09:57:04 pm »
Ще получа ли увеличението, което смятам да поискам?

Ако става въпрос за пари, засега ми се струва че няма достатъчно предпоставки /поне според хорара/ да бъде увеличена заплатата, има по–голяма вероятност за премиране според резултатите. Да падат допълнително пари, но не във формата на постоянно и гарантирано увеличение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за работа
« Отговор #1090 -: Юни 11, 2017, 12:24:54 pm »
Благодаря ви за отговорите.  :)

Да, става дума за увеличение на заплащането във връзка с очертаващите се завишени отговорности до 2м.
Реално протаках момента, докато не приключа с определени задачи, които бяха възложени през последните месеци.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1091 -: Юни 11, 2017, 10:49:31 pm »
Здравейте пак. След последните промени е много вероятно да загубя работата си. Въпросът е дали ще продължа да работя на сегашното си работно място. Благодаря!
Съвсем скоро зададе въпрос за същата работа, затова и сега Луната е без курс.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #1092 -: Юни 13, 2017, 07:46:34 pm »
ще успея ли да сменя работа в рамките на 3 месеца, дори това да означава да напусна




« Последна редакция: Юни 13, 2017, 07:48:33 pm от abroad »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1093 -: Юни 13, 2017, 11:00:59 pm »
По-скоро не, но ако си имала проблеми, свързани със заплащането, може да се оправят.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #1094 -: Юни 14, 2017, 06:39:49 am »
мда, виждам, че не съм се изразила правилно
имах предвид да напусна без по-добра или каквато и да е друга в замяна