Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335064 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Хорари за работа
« Отговор #1875 -: Юни 09, 2020, 09:21:21 pm »
Показва, че ще ровиш по кофите с боклук.
Айде, спри се вече с “ нероден Петко”.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1876 -: Юни 09, 2020, 09:52:19 pm »
Тригонът на Луната с Венера е преди квадрата с Юпитер. Тази последователност показва ли и действителната последователност от събития или не?
И това показва ли, че всъщност няма да имам нова работа след тази, ако остана без работа?
Отдавна са ми направили впечатление постовете ти и винаги ми е идвало да ти напиша нещо,но съм се въздържала,защото смятам,че не е моя работа да давам непоискани съвети....но все пак ще кажа две,три думи.Смятам ,че много си вредиш с това негативно мислене. Обикновено се случва това от което се страхуваме и което заема мислите ни ,а твоите мисли са 99%негативни.Знам,че е лесно да се каже мисли положително,но все пак се опитай поне малко да поглеждаш и  от положителната страна на нещата.И какво ,ако останеш без работа...млад си ,живееш в голям град,където има много възможности за работа,а и следващата работа може да се окаже и по подходяща от настоящата.Прочети някоя и друга книжка за положителното мислене ,такива има много на пазара,започни да се цениш повече и мисля ,че нещата ще се променят.Пожелавам ти го!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1877 -: Юни 09, 2020, 10:51:36 pm »
При тези ковита и голяма безработица не виждам да извират предложения за работа. Далеч по-разумно е в сегашната ситуация човек да си натиска парцалите там където е, защото може да изгуби и това, което има.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1878 -: Юни 10, 2020, 01:47:45 pm »
Тригонът на Луната с Венера е преди квадрата с Юпитер. Тази последователност показва ли и действителната последователност от събития или не?
Веско, написах ти, че може сам да напуснеш, а не че ще загубиш работата. Венера е ретроградна, тъй че дори тригонът да е по-рано, нещата стават по-бавно. Не е казано изцяло нова работа, каквато не търсиш, може да е допълнителна работа от вкъщи, понеже Венера ти управлява 4д. , да има връзка с твои приятели. Вариантите са много. Наистина е дразнещо това твое постоянно черногледство , така нещата няма да станат по-розови. Защо си мислиш, че другите хора нямат ежедневно проблеми и им се случват само готини неща? Но ако всички започнем днонощно  да се жалваме какво ще стане? Редно беше да ми благодариш след първия коментар и дотам. След като нямаш доверие на написаното от мен, какъв е смисълът да продължаваш да ме питаш и проектираш лошите си сценарий върху моята интерпретация на въпроса.
« Последна редакция: Юни 10, 2020, 01:49:53 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1879 -: Юни 10, 2020, 11:16:14 pm »
Извинявай много, Акрукс, и ти благодаря за всичко!
Въпросите ми бяха провокирани, защото видях в Лунара си за август Марс и Уран в 10 лунарен дом, а също и заради Слънчевото затъмнение. Не ми се иска да съм черноглед, но виж, че досега тази 2020 година като цяло е гадна. Дано скоро всичко да стане нормално и да се приключи с тези ковита!

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хорари за работа
« Отговор #1880 -: Юни 10, 2020, 11:33:17 pm »
При тези ковита и голяма безработица не виждам да извират предложения за работа. Далеч по-разумно е в сегашната ситуация човек да си натиска парцалите там където е, защото може да изгуби и това, което има.

Кой от родителите ти говори това и го повтаря непрекъснато

Има ли в рода ти хора, които са бежанци и са загубили всичко?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1881 -: Юни 11, 2020, 12:05:36 am »
Доколкото знам, няма.
Относно родителите ми, и баща ми има Луна в Рак като мен...

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хорари за работа
« Отговор #1882 -: Юни 11, 2020, 06:35:23 am »
Доколкото знам, няма.
Относно родителите ми, и баща ми има Луна в Рак като мен...

Баща ти ли е този с негативното мислене, дето все повтаря това, дето ти го повтаряш?

Не си се отделил от баща си нямаш собствени мисли и думи. Само повтаряш неговите.



romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1883 -: Юни 20, 2020, 08:10:06 pm »
Получих моментно озарение за нещо и реших да направя карта, въпреки неподходящото астрологично време към момента...

"Ще имам ли успех, ако реша да стартирам самостоятелен бизнес?"

Не съм поставила срок, защото за момента е само идея...

Предварително благодаря!
« Последна редакция: Юни 20, 2020, 08:14:00 pm от romantica »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #1884 -: Юни 20, 2020, 10:18:46 pm »
Романтика, ти, Юпитер е ретро, ще си промениш намеренията, не е узряла идеята, няма развитие. у2 Сатурн, ресурсите, също ретро, не се виждат с Юпитер. у8 е в критичен градус, не се виждат с Юпитер, у10 Венера също ретро не се виждат с Юпитер. Луната е изгорена. Пред затъмнение- има неяснота. Силен 7 ми дом, зависима си от обстоятелствата. Значи правилно си завала въпроса : "Ако реша", еми- няма да (се)решиш скоро. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1885 -: Юни 20, 2020, 10:27:05 pm »
Рени, благодаря ти много за включването!!!

Идеята ми дойде като озарение, изключителен мощен импулс усетих, за първи път ми се случва подобно нещо! Имах чувството, че това е нещото, с което ще се занимавам. На този етап е наистина трудно, защото има липсващи неща, за да сглобя пъзела и да се реша да го стартирам.

Според теб, ако вложа малка сума пари, за да закупя нещо, което ще ми е необходимо за напред напразно ли ще е? В момента цената е добра и като ли ми се иска да рискувам...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1886 -: Юни 21, 2020, 07:29:06 am »
Получих моментно озарение за нещо и реших да направя карта, въпреки неподходящото астрологично време към момента...

"Ще имам ли успех, ако реша да стартирам самостоятелен бизнес?"

Не съм поставила срок, защото за момента е само идея...

Предварително благодаря!
У10,Венера е ретроградна,в 6 дом и няма връзка с твоя управител,Юпитер.Не.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1887 -: Юни 21, 2020, 02:07:37 pm »
Ех, жалко!

Благодаря ти, Сафо!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1888 -: Юни 21, 2020, 03:31:15 pm »
"Ще имам ли успех, ако реша да стартирам самостоятелен бизнес?"

Не съм поставила срок, защото за момента е само идея...

Предварително благодаря!
не си в добра позиция да започнеш самостоятелен бизнес,  на този етап идеята ще си остане в сферата на мечтите- У1 върви към съединение с У11

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #1889 -: Юни 21, 2020, 03:44:31 pm »
Романтика, изчакай импулса, озарението да добият вид удобен за развитие и тогава действай. Няма кой да ти попречи да стартираш каквото и да било, в случая, след като питаш, значи имаш съмнения. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“