Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327147 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Хорари за работа
« Отговор #2310 -: Март 12, 2023, 02:05:37 pm »
Повече пари определено.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2311 -: Март 12, 2023, 02:32:59 pm »
Лисана, Да, по-добре.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2312 -: Март 12, 2023, 04:14:50 pm »
Люба, Рени, еха! Благодаря ви момичета.  :-* от хорара вижда ли се как ще се разберем по темата за работата от разстояние, което е много важно за мен (и очевидно с тази луна в 5-и). Дали ще ми донесе успех?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2313 -: Март 12, 2023, 07:54:13 pm »
Лисана,не съм убедена ,че ще се чувстваш по-добре.Представена си от Луна в скорпион,падение,5ти дом.Луната е сх.аспект със Слънцето упр.на 2 и 3ти домове,но Марс в 12 дом не вижда Луната,нито асц.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2314 -: Март 13, 2023, 01:04:48 pm »
Лисана,не съм убедена ,че ще се чувстваш по-добре.Представена си от Луна в скорпион,падение,5ти дом.Луната е сх.аспект със Слънцето упр.на 2 и 3ти домове,но Марс в 12 дом не вижда Луната,нито асц.

Делегирах на 12-ти дом работата от разстояние и тъкмо бях навързала нещата и се бях зарадвала, че Марс е там, а Меркурий прави компания на Слънцето...май ми се вижда каквото ми се иска, а не каквото е.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2315 -: Март 13, 2023, 01:29:08 pm »
По принцип на въпроси "По-добре ли е за...?" гледа се статуса  на Луната. От Скорпион, където е в падение, ще влезе в знак, където няма достойнства, което показва, че поне няма да е зле по-скоро.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2316 -: Март 13, 2023, 05:31:26 pm »
Разбирам, тоест от моментната ми ситуация (сега) на луна( и усещане) в падение, ще се озова на поне не по-лошо място. За финансовия аспект- потвърждавам, прави сте. По-добре ще е.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2317 -: Март 14, 2023, 04:18:08 pm »
Въпросът ми е - По-добре ли ще се чувствам, по-добре ли е за мен като условия и развитие, да започна работа в новата фирма А?
Да, по-добре ще се чувстваш, Венера У11 (новата работа) във взаимна рецепция по екзалтация със Слънцето У2. у3

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #2318 -: Март 21, 2023, 02:31:06 pm »
:( Пак питам същия въпрос, дали ще подпиша някога договор за работата, за която съм удобрен ... Хорарите не са ми силна страна , но според мен да. Луната прави като последен аспект Секстил към Плутон, би трябвало да даде промяна. Нервите ми вече се изчерпаха :(

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2319 -: Март 21, 2023, 06:34:42 pm »
:( Пак питам същия въпрос, дали ще подпиша някога договор за работата, за която съм удобрен ... Хорарите не са ми силна страна , но според мен да. Луната прави като последен аспект Секстил към Плутон, би трябвало да даде промяна. Нервите ми вече се изчерпаха :(
Грег, Луната има един сх. аспект и това е квадрата с Марс. Плутон не го брой.
Ти работиш ли в момента, за друга работа питаш? Луната обаче е тригон с асц, много точен. Меркурий, договори е в 10,но все още изгорен. Трябва да се измъкне от лъчите на Слънцето. Има надежда, макар и мижава.
« Последна редакция: Март 21, 2023, 06:37:31 pm от Сафо »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #2320 -: Март 21, 2023, 07:09:50 pm »
Да да аз си работя. И на това място, където чакам никой не са назначили , стои си празно ...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2321 -: Март 21, 2023, 07:23:34 pm »
Венера, новата работа по 11 дом е на трон. Ти, Луната в риби си в знак на екзалтация на Венера. Двете планети са рецепция по екзалтация. Да не ти омръзне, защото Луната ще сменя знак и вече няма да е "фен" на Венера.
Незная какво точно да кажа, не съм сигурна, но след около 3 еденици време, ще има резултат, това са 3/дни,седмици.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2322 -: Март 21, 2023, 07:36:18 pm »
:( Пак питам същия въпрос, дали ще подпиша някога договор за работата, за която съм удобрен ... Хорарите не са ми силна страна , но според мен да. Луната прави като последен аспект Секстил към Плутон, би трябвало да даде промяна. Нервите ми вече се изчерпаха :(
Да, правилно отчиташ секстила с Плутон, това е последният аспект на Луната и би трябвало крайното развитие по въпроса да те удовлетворява!!!

Преди това обаче ще извърши квадрат с Марс У10 в 12д. – внимавай с някои твои действия, като емоционални изблици, да не си навредиш на престижа. Не форсирай нещата, договор ще подпишеш при всички положения – Меркурий У3 във взаимна рецепция по управление с Марс У10.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #2323 -: Март 22, 2023, 09:54:30 am »
Много ти благодаря Акрукс, наистина е така страшно съм изнервен.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2324 -: Март 23, 2023, 09:09:26 am »
Привет момичета и Честита Пролет!
По моя въпрос - понеже ми е "много лесно" явно да взимам решения, ме объркаха допълнително, защото сегашния ми работодател ми предложи да остана тук, но на друга позиция, с друг началник и различно естество на работата, която трябва да предполага и някакво развитие в бъдеще с по-добри условия.
Направих хорар "Новата работа в друга фирма или новата-стара работа тук?" Мисля, че У6=У11=У7 и то в 6-ти е показателен, че е по-добре да остана тук, където съм. Правилно ли тълкувам? Също добре ли е това, че моя сигнификатор е във взаимна рецепция с Меркурий У10?