Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327417 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2340 -: Март 29, 2023, 07:57:09 pm »
терароса,не си разбрала примера според мен
зависи планетата в кой знак е,дали вижда дома,който управлява
по твойта логика,всеки Меркурий е ненадежден,а при мен е упр.на 1,2,5ти домове

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Хорари за работа
« Отговор #2341 -: Март 30, 2023, 07:32:48 am »
Не съм разбрала. Сега обаче разбирам смисъла на равнодомната или Региомонтанус за тази цел. Иначе щях да продължа с въпросите.
В астрото от скоро се появиха терми като опция, но не съвпадат тези, които съм срещала досега.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2342 -: Март 30, 2023, 10:24:44 am »
В живота една ситуация може да е /с/ предимство, друга /с/ недостатъчна/--ци, така е и с планетите- за едно е добра, но за друго- не. Дадох пример с Венера, без оглед знак, дом, аспекти, фаза. Когато става въпрос за теми, свързани с управление, не е добре, но по теми, свързани с удоволствия- да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #2343 -: Април 05, 2023, 12:32:35 am »
:( Пак питам същия въпрос, дали ще подпиша някога договор за работата, за която съм удобрен ... Хорарите не са ми силна страна , но според мен да. Луната прави като последен аспект Секстил към Плутон, би трябвало да даде промяна. Нервите ми вече се изчерпаха :(

За съжаление са наели друг човек , на мястото за което минах конкура ... нещата приключиха за мен в тази организация ...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2344 -: Април 05, 2023, 10:56:07 am »
:( Пак питам същия въпрос, дали ще подпиша някога договор за работата, за която съм удобрен ... Хорарите не са ми силна страна , но според мен да. Луната прави като последен аспект Секстил към Плутон, би трябвало да даде промяна. Нервите ми вече се изчерпаха :(

За съжаление са наели друг човек , на мястото за което минах конкура ... нещата приключиха за мен в тази организация ...
значи негативния аспект на Луната с Марс

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Хорари за работа
« Отговор #2345 -: Април 10, 2023, 09:22:26 am »
Здравейте, бих искала да помоля за помощ по един хорар за работа. Аз задавам въпроса " Ще ми се обадят ли за тази работа" . Притеснява ме , че Марс не е добре поставен , иначе Слънце високо в картата, Луна точен секстил Меркурий, който управлява 1 дом т.е. мен, като питащ. Марс, който управлява 6 дом ще направи тригон със Сатур н на МЦ. Следвашия аспект на Луната е с Юпитер, който управлява 7 и 10 дом, това също изглежда добре и Меркурий скоро ще направи съвпад с Юпитер. практически, ако не бъркам последния аспект на Луната е с Юпитер или с АЦ, ако този съвпад има значение.

Благодаря  :-
Да дам обратна връзка по този хорар. Акрукс беше права не се случи контакт с ръководството на фирмата, за която пуснах сv. Това беше много импулсивно решение. Обадиха ми се почти веднага от агенцията, която беше пуснала обявата, вероятно ме вкараха в някаква база на търсещи  ;). Благодаря Акрукс!

zefira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Хорари за работа
« Отговор #2346 -: Април 11, 2023, 09:59:17 pm »
Здравейте,
Моля за малко помощ! Въпроса ми е мн. странен, но интуицията ми нещо не ми дава мира. Няма да ви се обидя, ако не ме вземете на сериозно! Моя въпрос е : "Практикува ли понякога най-древната професия К.?" К. от няколко месеца е мн. близка приятелка на сина ми. Приемаме я в дома ни като част от нашето семейство. Наблюдавайки я, обаче имам някакви притеснения по повод на морала й. Днес обаче изненадващо и сина ми сподели подобни съмнения на база нейното държание с него. Благодаря Ви!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2347 -: Април 12, 2023, 09:09:02 pm »
zefira, определено моралът е съмнителен, Марс в Рак. Но не би трябвало да работи като такава, К10 е в Козирог, сатурн в Риби с изгорял Юпитер, изкушена е, иска й се , но няма възможност.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2348 -: Април 13, 2023, 11:52:08 am »
Здравейте,
Моля за малко помощ! Въпроса ми е мн. странен, но интуицията ми нещо не ми дава мира. Няма да ви се обидя, ако не ме вземете на сериозно! Моя въпрос е : "Практикува ли понякога най-древната професия К.?" К. от няколко месеца е мн. близка приятелка на сина ми. Приемаме я в дома ни като част от нашето семейство. Наблюдавайки я, обаче имам някакви притеснения по повод на морала й. Днес обаче изненадващо и сина ми сподели подобни съмнения на база нейното държание с него. Благодаря Ви!
Ех, тия свекърви, все им работи интуицията срещу чуждото  :) А синът защо се занимала с неморални девойки?
По картата Венера управлява неин 2д (парите, които заработва) и 7д. (клиенти, партньори, в случая синът ти, ако са двойка) , а Венера е във взаимна рецепция с Меркурий , който управлява 6д (работа, ежедневие, здраве, спа и процедури от този род, като масажи, релакс, диети) и 3д. (търговия, комуникация). Самата тя е представена от Марс в падение по знак, ниско долу на Иц - има нужда от дом и семейство, но не се чувства добре в средата, където е в момента.
Луната е без курс, притесненията са безпочвени.


crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за работа
« Отговор #2349 -: Април 15, 2023, 02:12:19 pm »
Здравейте! Отдавна търся работа, а сега имам няколко възможности. Въпросът ми по този хорар е : Да започна ли работа във фирма Х? Ще се чувствам ли удовлетворена? Тя е по предложение на моя позната , която ще ми бъде колежка.Кандидатсвах и на друго място,в държавна
 институция, но там ще имам отговор най -рано след 10 дни, и не знам дали изобщо ще ме извикат на интервю.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2350 -: Април 15, 2023, 03:13:19 pm »
Здравейте! Отдавна търся работа, а сега имам няколко възможности. Въпросът ми по този хорар е : Да започна ли работа във фирма Х? Ще се чувствам ли удовлетворена? Тя е по предложение на моя позната , която ще ми бъде колежка.Кандидатсвах и на друго място, в държавна институция, но там ще имам отговор най-рано след 10 дни, и не знам дали изобщо ще ме извикат на интервю.
В държавната институция ще си по-добре, в назованата фирма при твоята позната работата е нестабилна.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за работа
« Отговор #2351 -: Април 15, 2023, 04:50:30 pm »
Благодаря,  akruks! Там и работното време не ме устройва, но е непретенциозна работа.Ще видим, какво ще стане с другата.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #2352 -: Април 17, 2023, 11:28:41 am »
Попитах дали ще си намеря нова работа в идните месеци ... според мен да ... Мерк управител 1-ви прави секстил с Марс управител 6-ти Марс , според мен заради ретро мерк, може би нещо което съм работил преди или съм кандидаствал преди време.

Sunshine123

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Хорари за работа
« Отговор #2353 -: Април 17, 2023, 11:41:26 am »
Бях на едно интервю за работа (фарма компания) преди седмица. Дали ще ме одобрят?

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2354 -: Април 17, 2023, 01:24:06 pm »
Бях на едно интервю за работа (фарма компания) преди седмица. Дали ще ме одобрят?

За мен отговорът е "да".