Автор Тема: Пълнолуние 28 септември 2015г :)  (Прочетена 23558 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #15 -: Септември 16, 2015, 10:54:52 pm »
при мен е точен съвпад Венера/Марс на върха на 11 ти дом. Хепи и аз мисля че се брои

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #16 -: Септември 20, 2015, 02:27:07 am »
При мен ще е точно на К6. Добре, че не беше на К12, че щях да полудея от притеснение. :lol_hitting: Въпреки това, при мен прави куинконс с У3, 5 Юпитер, а при синът ми е в 8д и прави куинконс с Венера У 10, 3. Той тази година се премести в ново училище, много добро. И всичко засега е наред. Дамо дето на мен ми е влязла една муха за атентати в главата... щото е така оголено, че няма какво да спре някой полудял ислямист.
Луната щяла да бъде кървава.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #17 -: Септември 20, 2015, 04:13:53 pm »
При мен ще е точно на К6.

При мен също лунацията попада на К6, в съвпад с ЮЛВ. Мисля да започна диета, добър начин за отработване на пълнолуние в 6-ти дом.

Стомахът и вкусовите ми рецептори получиха непоносимост към азиатската кухня и през месеците докато бях в Азия, ежедневно се хранех с Макдоналдс. Увеличих теглото си с близо 5 кг, а по принцип много трудно качвам килограми.

Така де, очаквам да изтънея по затъмнението :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #18 -: Септември 20, 2015, 05:57:33 pm »
Аз го бях отписала това пълнолуние, обаче може би не е редно - натална и транзитна Лилит при мен са в опозиция, а то е точно на тази ос ...

5 дни след операция няма да ми е весело, но вероятно ще живна  :) и лека полека ще започна да щъкам  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #19 -: Септември 20, 2015, 07:15:44 pm »
При мен също лунацията попада на К6, в съвпад с ЮЛВ. Мисля да започна диета, добър начин за отработване на пълнолуние в 6-ти дом.

Стомахът и вкусовите ми рецептори получиха непоносимост към азиатската кухня и през месеците докато бях в Азия, ежедневно се хранех с Макдоналдс. Увеличих теглото си с близо 5 кг, а по принцип много трудно качвам килограми.

Така де, очаквам да изтънея по затъмнението :)

Явно положението е било много трагично, за да се подложиш на подобна инквизиция. Аз по-скоро ще ям хляб и краставици, отколкото Макдоналдс. Просто ми мирише невероятно гадно и чак ми се повръща  :57:
Ще ми се и на мен да се подиетя, но нещо напоследък не ми се отдава...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #20 -: Септември 20, 2015, 07:17:12 pm »
Интересно ще е при мен. Ще бъде в 5 дом като Луната ще направи квадратура със стелиума ми в Козирог и секстил със Слънцето, Мерка и Сатурн. Засегнати са 3 и 4-ти дом.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #21 -: Септември 20, 2015, 07:18:16 pm »
При мен също лунацията попада на К6, в съвпад с ЮЛВ. Мисля да започна диета, добър начин за отработване на пълнолуние в 6-ти дом.

Стомахът и вкусовите ми рецептори получиха непоносимост към азиатската кухня и през месеците докато бях в Азия, ежедневно се хранех с Макдоналдс. Увеличих теглото си с близо 5 кг, а по принцип много трудно качвам килограми.

Така де, очаквам да изтънея по затъмнението :)

На Лунно затъмнение се отказваме от вредните навици успешно, стига да го пожелаем :08:

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #22 -: Септември 21, 2015, 11:20:30 pm »
Здравейте на всички от форума.Първо искам да ви кажа ,че съм малко притеснена от това което виждам на картата ...опозицията Плутон /Марс е активирана а най-вече една гледачка на карти ме вкара в филм преди малко като ми каза,че ще имам загуба /не каза за какво или на какво/ и ме предупреди на дати 1,13,17, от месеца да не пътувам /а на мен ми предстои наистина път/ и да се пазя от катастрофи.Не че и вярвам на 100% ,но все пак ако има нещо астрологията би ми помогнала.Вие виждате  ли това което и тя?Предварително  ви благодаря!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #23 -: Септември 21, 2015, 11:51:09 pm »
Здравейте на всички от форума.Първо искам да ви кажа ,че съм малко притеснена от това което виждам на картата ...опозицията Плутон /Марс е активирана а най-вече една гледачка на карти ме вкара в филм преди малко като ми каза,че ще имам загуба /не каза за какво или на какво/ и ме предупреди на дати 1,13,17, от месеца да не пътувам /а на мен ми предстои наистина път/ и да се пазя от катастрофи.Не че и вярвам на 100% ,но все пак ако има нещо астрологията би ми помогнала.Вие виждате  ли това което и тя?Предварително  ви благодаря!
в натала имаш Марс/Слънце квадрат,а транзитният прави тригон от 11Д към Слънцето в периода и е възможно да има 'реализация" на пътен инцидент.Слънце ти е У11 в 3Д,с напрегнати аспекти и не са изключени такива неща на къси разстояния.Трз Марс обаче транзитира в дева,а там той е педантичен шофьор и не мисля,че ще е нещо сериозно.Сатурн диспозиторът на Слънце е с добри аспекти,включително и към Марса ти,което още веднъж ще омекоти квадратурата трз Марс/нат Сатурн,пък и трз Сатурн с тригон към нат Марс ще стабилизира положението.
У3 Юпитер си е в дома,със секстил от У5(Уран),който в момента го транзитира с тригон от Овен,така,че смятам ако има премеждие ще е дребно и  с добър край
П.П:Къси пътувания за мен са в пределите на страната.
« Последна редакция: Септември 22, 2015, 12:03:27 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #24 -: Септември 22, 2015, 12:04:35 am »
Дракониада...много ти благодаря...да, наистина ми предстои път в страната към края на месеца и затова сложих и картата...Дано да не е нещо по сериозно....моя приятелка наскоро катастрофира много лошо ,съобщиха за тях по новините  а и тя е с същата карта и домове като моята...Аз си знам ,че от този Плутон в 4 дом няма да има мир...Благодаря ти още веднъж!!! :08:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #25 -: Септември 22, 2015, 12:18:22 am »
Дракониада...много ти благодаря...да, наистина ми предстои път в страната към края на месеца и затова сложих и картата...Дано да не е нещо по сериозно....моя приятелка наскоро катастрофира много лошо ,съобщиха за тях по новините  а и тя е с същата карта и домове като моята...Аз си знам ,че от този Плутон в 4 дом няма да има мир...Благодаря ти още веднъж!!! :08:
Плутон ти управлява богатствата 2Д-не очаквай гадости от него.  ;)
Освен това е с тригон към У4,което значи,че минавайки на територията на Сатурн е в приятелска зона и не само,че няма да вреди,но и ще помага.На твое място бих очаквала от този Плутон просперитет в дома си.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #26 -: Септември 22, 2015, 12:32:42 am »
Плутон ти управлява богатствата 2Д-не очаквай гадости от него.  ;)
Освен това е с тригон към У4,което значи,че минавайки на територията на Сатурн е в приятелска зона и не само,че няма да вреди,но и ще помага.На твое място бих очаквала от този Плутон просперитет в дома си.  :)

 ???Миналата година декември точно беше влязъл в 4 дом   на рожденият ми ден  се случи една много неприятна случка с моя син...Нямаше просперитет... Но ако започне да дава в дома и в семейството нека да е нов дом...Много съм любопитна като застане на Венерата и големия  тригон  след има няма 10г. :'( Тогава ще му мисля... :08:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #27 -: Септември 22, 2015, 12:41:07 am »
???Миналата година декември точно беше влязъл в 4 дом   на рожденият ми ден  се случи една много неприятна случка с моя син...Нямаше просперитет... Но ако започне да дава в дома и в семейството нека да е нов дом...Много съм любопитна като застане на Венерата и големия  тригон  след има няма 10г. :'( Тогава ще му мисля... :08:
У5 ти е Уран,който по онова време е правил квадрат към 4Д,може би той е виновен за случката с детето ти.В натала Уран е в точен квадрат към ИЦ,а със Сатурн са в квинконция,което може да донесе стрес.
Плутон(У2) когато съвпадне с Венера(У1),с която също е в натален тригон си очаквай придобивки за всичко,за което Плутон е алчен  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #28 -: Септември 22, 2015, 12:45:44 am »
 :08:
У5 ти е Уран,който по онова време е правил квадрат към 4Д,може би той е виновен за случката с детето ти.В натала Уран е в точен квадрат към ИЦ,а със Сатурн са в квинконция,което може да донесе стрес.
Плутон(У2) когато съвпадне с Венера(У1),с която също е в натален тригон си очаквай придобивки за всичко,за което Плутон е алчен  :012:
Чувствай се вече поканена на партито в новият ми дом/защото си нямам мой/...това ми е мечтата!!!
Благодаря :-*

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #29 -: Септември 22, 2015, 09:21:12 am »
Здравейте на всички от форума.Първо искам да ви кажа ,че съм малко притеснена от това което виждам на картата ...опозицията Плутон /Марс е активирана а най-вече една гледачка на карти ме вкара в филм преди малко като ми каза,че ще имам загуба /не каза за какво или на какво/ и ме предупреди на дати 1,13,17, от месеца да не пътувам /а на мен ми предстои наистина път/ и да се пазя от катастрофи.Не че и вярвам на 100% ,но все пак ако има нещо астрологията би ми помогнала.Вие виждате  ли това което и тя?Предварително  ви благодаря!

Здравей Ванеса,

внимамай през периода средата на ноември, дните преди Коледа , когато тр.Плутон,вече директен ще бъде в точен квадрат към Асц.,Плутон действа на последен точен асп. в директна фаза най- отчетливо събитийно,като до средата на м.01 2016 ще е в сепариращо каре към Асц.,повече няма да се връща до 14,36 Козирог,градуса на асц. ти
след това като застане на К4 и квадратира Уран,У5  на Асц. -също ,освен ако не те изненада бременост ;)
но Юпитер като У3,тронов - те протектира при късите пътувания,такива из страната