Автор Тема: Пълнолуние 28 септември 2015г :)  (Прочетена 23540 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #60 -: Септември 29, 2015, 02:20:25 pm »
Клер, сина ти със Слънце в 9-ти или 8-ми дом е и в момента тр. Юпитер има ли аспект към Марс ?

слънцето му е в 4ти дом.
тр юпитер минава през 5ти дом и ще сключи тригон с натален марс от 1ви, но това ще е след 13 градуса

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #61 -: Септември 29, 2015, 02:40:55 pm »
слънцето му е в 4ти дом.
тр юпитер минава през 5ти дом и ще сключи тригон с натален марс от 1ви, но това ще е след 13 градуса

Благодаря за споделеното. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #62 -: Септември 29, 2015, 04:11:03 pm »
Казват, че каквото се случва непосредствено около/след затъмнение е с трайни последици и често е някакъв "знак".

Та днес, следпълнолунно, ме обзе необичаен за мен ентусиазъм да разчиствам стари вещи и да хвърлям всичко ненужно.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #63 -: Септември 29, 2015, 04:16:32 pm »
Казват, че каквото се случва непосредствено около/след затъмнение е с трайни последици и често е някакъв "знак".


Т.е. Весо може да е спокоен, че оня няма да го върнат в Къщата :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #64 -: Септември 29, 2015, 04:35:32 pm »
Казват, че каквото се случва непосредствено около/след затъмнение е с трайни последици и често е някакъв "знак".

Та днес, следпълнолунно, ме обзе необичаен за мен ентусиазъм да разчиствам стари вещи и да хвърлям всичко ненужно.  ;D

Най-после, хайде, да е на хаирлия :-)
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #65 -: Септември 29, 2015, 04:44:40 pm »
Тази година Меркурий ще помогне със "знаци(те) ", утре е в долен съвпад със Слънце .  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #66 -: Октомври 02, 2015, 11:29:54 am »
Казват, че каквото се случва непосредствено около/след затъмнение е с трайни последици и често е някакъв "знак".

Та днес, следпълнолунно, ме обзе необичаен за мен ентусиазъм да разчиствам стари вещи и да хвърлям всичко ненужно.  ;D
:o
При мен имаше същия ефект. Два три дни разчиствах и хвърлях чанти, обувки, дрехи, хартии... Добре се почувствах  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #67 -: Октомври 02, 2015, 12:07:06 pm »
:o
При мен имаше същия ефект. Два три дни разчиствах и хвърлях чанти, обувки, дрехи, хартии... Добре се почувствах  :012:
Малката ми дъщеря стори същото, едва я удържах да не изхвърли всичките си дрехи, че искала да започва отначало... казах ѝ да остави дрехите, а когато има дарителска акция по-запазените, а те почти всички са такива, ще ги дам на нуждаещи. Скарахме се и заради един леген в банята, който ми е от студенстките години, в него ми изтекоха водите на голямата дъщеря и имаше сантиментална стойност... е, от вчера съм с нов леген, а сантимента отиде в контейнера.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #68 -: Октомври 02, 2015, 12:20:26 pm »
Пълнолунието  в овен,мой 1д,СЗ-то беше съвпад с моя Марс-разбрах какво е да си овен,няма мислене ,а действие,импулсивно .Обикновено правя чат-пат план,сега тръгвам без мислене на момента . :)

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #69 -: Октомври 02, 2015, 01:56:43 pm »
Малката ми дъщеря стори същото, едва я удържах да не изхвърли всичките си дрехи, че искала да започва отначало... казах ѝ да остави дрехите, а когато има дарителска акция по-запазените, а те почти всички са такива, ще ги дам на нуждаещи. Скарахме се и заради един леген в банята, който ми е от студенстките години, в него ми изтекоха водите на голямата дъщеря и имаше сантиментална стойност... е, от вчера съм с нов леген, а сантимента отиде в контейнера.
Много интересно. Значи трети човек с такива симптоми.
Бе то и аз обикновено ги прибирам опаковани за дарителски акции разни дрехи и обувки, но тоя път направо нямах спиране. Реших, че ако на някой му харесат ще си ги вземе от чувала и толкоз.
Имах нужда да разкарам застояла енергия и да идва по-добро. И за пръв път ми се случва толкоз силна реакция.
Имах луна в 7ми дом, опозиция с плутон, квадрат меркурий, тригон с нептун и сатурн.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #70 -: Октомври 02, 2015, 02:00:02 pm »
Аз пък направих едно основно почистване и разчистване няколко дни преди затъмнението. Но за целта  имах и най-мощния стимул- гости  :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #71 -: Октомври 02, 2015, 02:02:13 pm »
и аз имам силно желание да разчиствам, но мързелът ми е по-голям  :-X

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #72 -: Октомври 02, 2015, 02:30:52 pm »
Бройте ме и мен в отряда по почистването. :012: Хвърлям дрехи и други неща,но предвид асц ми Рак е много обмислено.   :57:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #73 -: Октомври 02, 2015, 02:34:07 pm »
Вече разчистих, но в кухнята има няколко кашона с бумащина, която още не мога да прежаля  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #74 -: Октомври 02, 2015, 03:27:39 pm »
Пълнолунието  в овен,мой 1д,СЗ-то беше съвпад с моя Марс-разбрах какво е да си овен,няма мислене ,а действие,импулсивно .Обикновено правя чат-пат план,сега тръгвам без мислене на момента . :)

..сега следва да разбереш и какво е да СИ Марс и с/ към другите, доколко  осъзнато го проявяваш, в отношенията си с другите. Това е смисъла на пълнолунието-опозиция, взаимоотношения, другия/-ите, кулминация, осъзнаване и при съвпад на същото с планета е необходимо нейното разбиране (на)пълно и въвеждането й по един смислен начин. 2-3 дни преди пълнолунието и 5-6 дни след него, човек се чувства дискомфортно, може да влезе в сблъсък с другите, докато намести, приеме природата, на съответната планета.Ти си мъж със Слънце във Везни и ще ми бъде интересно да споделиш, разбира се, ако имаш желание, дали ти си инициирал среща, запознанство, контакт след 10 .10.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“