Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 643325 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3375 -: Ноември 27, 2015, 06:06:53 pm »
Моето седмично: 3ж - 4ж - асо пентакли
Обмисляме за нова година да се съберем семейно с колежките, но до тук нещо не постигаме съгласие.  :012:




обратната връзка:

За твоите седмични ми се струва, че може да направиш някаква промяна в дома си. Нещо като разместване или да виждаш нещо ново за дома си. Да не обмисляш дребен ремонт? Чисто асоциативно от картинките на картите ти - дори да виждаш някакъв път пред себе си(мъж на 3 жезли се е загледал в пътека), на този път може да стои като пречка дом/домашните(огнището свързвам с дома като символика, а е на кръстопът около къщичка). Асото малко ме обърква. Може от скрито място да получиш подкрепа от силен човек.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3376 -: Ноември 27, 2015, 10:49:45 pm »
Ще може ли декемврийски карти и за мен, моля.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3377 -: Ноември 28, 2015, 08:57:14 am »
Седмично за Емма: РЖ - Ап - 7п, горе 6ч

Сякаш гориш от нетърпение за нова посока в твоя живот - или буквално да реализираш някакво пътуване; но нещо те спира. Очакваш някой/ нещо да те побутне или просто да помогне по някакъв начин. Но определено през седмицата ще се наложи да "охладиш" страстите. Плодовете на твоя труд ще ги береш по-късно.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3378 -: Ноември 28, 2015, 09:06:09 am »
Седмично за witch: 3м - 8п - 5ж, горе ДЖ

Уффф, тая 3м.  :( Ще лекуваш раните, като ще се отдадеш на работните си задължения или в усъвършенстване на твой талант. Ще гледаш да не мислиш за това, което те наранява. Ще работиш, работиш, но вътрешно пак ще те измъчват противоречия.
witch, много кофти карти ти дръпнах.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3379 -: Ноември 28, 2015, 09:10:28 am »
Седмично за Тренди:  3п - императрицата - смърт; горе ДЖ


Ех, Тренди, супер седмица те очаква. Ще получиш награда за положени от теб усилия, ще имаш всичко от което се нуждаеш. Заради 3п си мисля, че ще е свързано с работата ти, а смъртта показва, че ще настъпи коренно различен период за теб, и надявам се за добро.
Ако си се явявала на конкурс или нещо подобно, със сигурност ще спечелиш.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3380 -: Ноември 28, 2015, 09:14:52 am »
Моето седмично: императрицата - силата - колесницата; горе ДЖ

 ;D Направо нямам думи.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3381 -: Ноември 28, 2015, 10:22:33 am »
Седмично за Тренди:  3п - императрицата - смърт; горе ДЖ


Ех, Тренди, супер седмица те очаква. Ще получиш награда за положени от теб усилия, ще имаш всичко от което се нуждаеш. Заради 3п си мисля, че ще е свързано с работата ти, а смъртта показва, че ще настъпи коренно различен период за теб, и надявам се за добро.
Ако си се явявала на конкурс или нещо подобно, със сигурност ще спечелиш.



Хубави карти, да  :) Им-цата тук е много доволна. Само не ми харесва в 3п как наблюдават работата на човека- воайори  ;D Благодаря, Скорпионче  :58: Ще дам ов и ще тегля и аз карти следобяд  :08:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3382 -: Ноември 28, 2015, 01:52:13 pm »
Седмично за Тренди: 10ж - умереността - дама пентакли

Тренди, тази седмица вероятно ще търсиш начин как да облекчиш емоционалния товар, който носиш; не е изключено и задълженията в работата да ти идват в повече и това също да те натоварва психически. Като цяло ще търсиш баланса, хармонията, но преди всичко не забравяй себе си и нуждите си.



В началото на седмицата имах интересно събиране с познати- изкарах си страхотно. Като цяло седмицата беше скучна за мен, тя и Умреността си го показва. Вчера бях на семинар и там си изкарах добре. Емоционално не се чувствах стабилна, по едно време ме беше хванала депресията, но се оправих.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3383 -: Ноември 28, 2015, 01:55:52 pm »
Клер, искаш ли да ти изтегля едни оракулски карти? Те са малко по-философски и насочени към такива проблеми.

А сега ще продължа със седмичните карти за Тренди.

                Силата                                     Висшият жрец                           Осмица пентакли



Много големи аркани. Явно ще е важна седмица за теб, Тренди.
Ще има положения, в които ще проявиш кураж. Може да изглеждаш прекалено самостоятелна, но и ще се наложи да си такава. Да има изпитания, с които да се справяш. И в които да овладяваш своята енергия, да надскачаш първичното, за да имаш успех. Не забравяй, че имаш тези способности, нужно е само да повярваш в тях.
Втората карта също говори за създаване на някаква структура и ред, да се овладее хаос. Може да се облегнеш на някакви традиции или ред, който е сътворен от другите, но ти следваш. Ще имаш своите промени, особено в отношенията с околните. Но очите ти ще се отворят за някои истини.Сега е момент да загърбиш миналото, защото ще имаш сетивата да разбереш на духовно ниво причините за всичко. И да откриеш хармония за себе си.
С постоянство и усърдие ще печелиш материални блага. Може и някакви нови знания да добиеш.

Тренди, да не ти предстои оценяване от различни хора? Може да се почувстваш преродена, да излезеш от познатите ти рамки.
Не страдай прекалено много за минали неща. Виж какво притежаваш. А не какво ти липсва.  :-* :58:

И тук да дам ов- аз вече си казах- седмицата беше леко скучна, с изключение на 2 събития, на които ходих. Нови знания да, придобивам постоянно, няма как. Тя работата ми е свързана с това.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3384 -: Ноември 28, 2015, 01:58:51 pm »
Наближава края на месеца, а гледам сте започнали месечните карти за декември.  :) Благодаря на Скорпи за седмичните карти, ще дам по-късно обратна връзка там и за месеца като цяло. Изтеглих си преди малко мои за месеца-3 ж обърната, кралица чаши и асо мечове.

Ако някои иска ще се радвам да ми изтегли също. И оракулските на Емчето  :012:, те ми допадат също.  :-*
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3385 -: Ноември 28, 2015, 02:02:10 pm »
Изтеглих си преди малко мои за месеца-3 ж обърната, кралица чаши и асо мечове.

Събитията ще се развиват не както ти искаш и това ще те извади извън равновесие; като цяло през месеца все ще плануваш какво и как да се случи, и  всичко ще се проваля. Възможно е и преценката ти нещо да бъде замъглена.


 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3386 -: Ноември 28, 2015, 02:07:22 pm »
Седмични за Флора: ПМ - обесеният - 3ч

На пръв поглед ми се видя като прекъсване на интернет комуникация или на интернет запознанство. Определено има край на някакво приятелство - дано бъркам, честно казано.
Или, ако планувате с приятели някакъв купон, няма да успеете да се разберете през седмицата. Ще търсите варианти, но няма да намерите, това което искате.
Забавленията също ще бъдат ограничени.




Ами, седмицата беше белязана най-вече от работа. Имаше забавления-ходих на концерт, за който спечелих два билета, но беше през делничен ден и трябваше да се организирам след работа, а бях изморена. Отделно на това имаше малко нерви с комуникацията с хора, за които работя . Съгласих се да работя един ден повече от предвиденото. Интернет комуникацията куцаше, понеже нямах никакво време да пиша и чета някъде. И най-важното-все още проблеми с едни документи и институция. Нещата се точат от началото на месеца, а на мен ми дотегна да се знаимавам с идиоти. Накрая ще взема пак аз да опера финансовия пишкир, заради некадърността на бюрократите.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3387 -: Ноември 28, 2015, 02:09:48 pm »
Събитията ще се развиват не както ти искаш и това ще те извади извън равновесие; като цяло през месеца все ще плануваш какво и как да се случи, и  всичко ще се проваля. Възможно е и преценката ти нещо да бъде замъглена.


 :38:

 ???   :012: Айде пак нерви. Що ли не се изненадвам, оосбено с гадния везнишки марс. Следващите две седмции с гадните мунданни аспекти на марс , уран и плуто, какво друго  да се очаква. И сатурнов възврат имам на всичкото отгоре през декември.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3388 -: Ноември 28, 2015, 03:40:07 pm »
Емс ето какво ти изтеглих за декември
ц.ПП/5П+7Ч+Свят


Месец на новостите. Според мен ще получиш новини или някой ще се появи с предложение, ново запознанство ще има. Внимавай със здравето, може и да ти се наложи да посетиш лекар, но няма да е сериозно, ще чакаш новини от някого. Възможно е да имаш материални затруднения. През месеца ще сънуваш най-различни сънища. Има някакви страхове в теб, носиш си ги и не говориш за тях, но те не са основателни. Нещо ново ще се "роди", ще радва теб и околните. Та, да, декември в началото ще е малко труден, но пък новото те очаква през 2016г.  :08:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3389 -: Ноември 28, 2015, 03:47:54 pm »
Скорпионче ето седмичните
ц.10ч/9ч+Дч+5п


Ами супер натоварена седмица в емоционален план. Много емоции, много нещо. На пръв поглед ще се стремиш да се показваш радостна и безгрижна, но вътрешно ще се измъчваш, пф много ти тежат отношенията с половинката. Може да ходиш да празнуваш някакъв празник. Ще има пик на емоциите, внимавай.  :08: