Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644279 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3345 -: Ноември 23, 2015, 06:48:47 pm »
Седмични за Флора: ПМ - обесеният - 3ч

На пръв поглед ми се видя като прекъсване на интернет комуникация или на интернет запознанство. Определено има край на някакво приятелство - дано бъркам, честно казано.
Или, ако планувате с приятели някакъв купон, няма да успеете да се разберете през седмицата. Ще търсите варианти, но няма да намерите, това което искате.
Забавленията също ще бъдат ограничени.


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3346 -: Ноември 23, 2015, 06:50:40 pm »
Моето седмично: 3ж - 4ж - асо пентакли
Обмисляме за нова година да се съберем семейно с колежките, но до тук нещо не постигаме съгласие.  :012:

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3347 -: Ноември 23, 2015, 07:04:16 pm »
Благодаря ви-Емс и Скорпионче.   :58:

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3348 -: Ноември 23, 2015, 07:14:39 pm »
Скорпионче, давай наред де ......  :38:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3349 -: Ноември 23, 2015, 07:20:45 pm »
Седмични за Happy58:  ДЧ - 5ж - 5п

Хепи, и при теб залагам на доста емоционална седмица.Като че се опитваш да загърбиш онази твоя емоционална и чувствителна страна, искаш да я оставиш в миналото. Има някаква вътрешно борба в теб?  :017: През седмицата, също така предполагам, че или ще бъдеш отблъсквана от другите или точно обратното - ти ще отблъскваш.

 :38:

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3350 -: Ноември 23, 2015, 07:42:13 pm »

Подредбата на картите е 44, 34, 32. Заради това си мисля, че може да се връщаш към някакви минали неща и това да те затормозява и да е пречка да вървиш напред. Но последната карта е с номер 1. Всичко има цикъл. И след край идва ново начало.
 :-* :58: :-*


Хайде, да опитаме нещо и с цифрите :) - на твой гръб, Клер :)

Тъй като нямам "подредба", просто ще изтълкуваме самите цифри по ред - предполагам, че така те дават хода на събитията/действията (само че не знам, как да се отдели миналото от сегашното ...  ??? )

44 - това си е цифра, показваща грижи - от ежедневно естество - я работа, я пари, я къщата ... и като резултат (сбор) идва цифрата, която изисква да се направи ревизия и последваща трансформация - от типа на Сатурн.

34 - тази цифра ми говори за нещо като "погледни реалността, това, което е налично, и прости" - не знам как по друг начин да ги свържа 3,4 и 7

32 - създаване на контакт, на партньорство, свързване на две души, и в резултат постигане на свобода, освобождаване - това ми се струва много хубаво като за последна карта :)

и като последна карта 1 - ще я приема като "как да постигнем" даденото от тези три карти: 1 е действие, поставяме на цел и постигането ѝ, енергия, целенасоченост. И то - човек сам да го направи, няма да има кой да му помага.


момичета, нали е ясно, че това ми е въобще първи опит за нещо подобно - бъдете снизходителни :)

Между другото, в книгата на Линда Гудман има анализ на големите числа - може би там също може да се намери информация (но аз я нямам в момента)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3351 -: Ноември 23, 2015, 08:38:05 pm »
Хепи! Трябва по-често да правим такива неща. На мен ми хареса тълкуването ти.  :08:

Може ли да ти изтегля едни оракулски карти за седмицата?
Не смея с новата колода, защото още не съм я пробвала на мен за начало, не съм я напипала. Но със старите оракулски?  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3352 -: Ноември 23, 2015, 08:50:04 pm »
Седмично за Емма: 8ч - 6п - 2ч

Емма, да не си решила да дадеш втори шанс, на някого, на когото държиш? 2ч е не само любовни взаимоотношения, а и е някого, на когото държиш и ти приятно и леко на душата в компанията му. Може да се срещнеш с някоя стара дружка и да изгладите взаимоотношения. Но като цяло през седмицата акцентът ще ти - другите(остта 1-7дом) и какво даваш ти в тези отношения, време за преценка.



Скорпионче, не съм имала намерения да ровя в миналото. Но при мен винаги може нещо да ме изненада. Не се сещам за приятел, с който бих подновила отношения. Някак... хората, с които съм прекъснала връзка, държа да си останат в миналото. Почувствала съм освобождаване. Но кой знае, то ще си покаже. В край на седмицата ще дам обратна връзка. Чак ми стана любопитно.  :72: :38:
Благодаря!

За твоите седмични ми се струва, че може да направиш някаква промяна в дома си. Нещо като разместване или да виждаш нещо ново за дома си. Да не обмисляш дребен ремонт? Чисто асоциативно от картинките на картите ти - дори да виждаш някакъв път пред себе си(мъж на 3 жезли се е загледал в пътека), на този път може да стои като пречка дом/домашните(огнището свързвам с дома като символика, а е на кръстопът около къщичка). Асото малко ме обърква. Може от скрито място да получиш подкрепа от силен човек.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3353 -: Ноември 23, 2015, 09:42:41 pm »
Хепи! Трябва по-често да правим такива неща. На мен ми хареса тълкуването ти.  :08:

Може ли да ти изтегля едни оракулски карти за седмицата?
Не смея с новата колода, защото още не съм я пробвала на мен за начало, не съм я напипала. Но със старите оракулски?  :72:

Привет, Емка - то на нас може да ни харесва, ама чакаме Клер да каже, доколко има връзка с реалността :)

Радвам се, че ти харесва - можем да си правим такива упражнения пак.

Седмични? - давай, с удоволствие - аз не си искам, защото не искам да ви притеснявам - пазя ти "куршумите" за спешни случаи :)
И, с които карти искаш - с които ти е по-удобно :)

Приятна вечер на всички .... оттеглям се в покоите си :)  :58: :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3354 -: Ноември 23, 2015, 10:51:28 pm »
Хепи, за спешни случаи има спешни карти. А докато се появят спешни случаи - дано не се появяват често, може да си теглим по всякакви важни и не особено важни въпроси.  :38:
Аз вече ще те имам предвид негласно, когато тегля седмични карти. Абонирана си, да знаеш.  :38: След като ти е интересно.

Изтеглих ти оракулски карти, защото си повелителка на числата, а на тях има много такива.  :012:

Perception              The temptress               Attachment

                                 Tree of life


Картите казват, че през седмицата ще погледнеш истината право в очите. Ще имаш свое мнение, свой поглед и няма да се страхуваш да го показваш на околните. Може да дадеш мъдър съвет на някой. Не се влияй от чуждото мнение, ти имаш свое, което може да е по-правилно. Сега му е времето да прогледнеш зад илюзиите. Ще имаш тази възможност. Здравей, Интуиция - не я забравяй, Хепи. :)
На първата карта жената излъчва благост, увереност. Но има пеперудка в основата на шията и сякаш светлина се разлива от гърлото й. Да не промениш начина си на изказ? Или да искаш да кажеш нещо на някой, да пуснеш на свобода неизказани думички? И какво въобще се случва с твоето гърло, че е така акцентирано в картата?
Пак там има топче светлинка и лъчи, които са на челото на жената. Отвори си третото око. В косата й има слънца и спирали, което пак ме навява на идея, че по някои теми ще се осветлиш. Ще стигнеш от периферията към центъра - към същината.
На втората карта жената също има акцент на челото си. Може някой да се опита да те съблазни с предложение. Но от това да се почувстваш разочарована. Изкушаващи моменти. Някой се крие, може и да те наблюдава скрито. На картата има едно око. Все пак сърцето ти ще се разтупти от тези моменти. Може да направиш няколко крачки назад, за да си изясниш нещо. Особено ако си загубила перспективата и виждаш замъглено.
Третата карта казва, че може да се усещаш въвлечена в ситуация, от която не може да се измъкнеш. Може би от чувство за дълг или вина. Но трябва да се изправиш смело и да заявиш, че принадлежиш само на себе си. Тръгни напред с добри намерения. И това ще те освободи от лошите връзки.
Да не си се оплела в нещо?
Последната карта в колодата казва, че 'сезоните на живота' ни се менят. Но чрез тях израстваме. Всичко е цикъл - ново начало, край. И всеки път може да постигаш по-добри резултати. Ти си господарка на Съдбата си, не го забравяй.

А сега по твоята част - номерцата на картите са 39, 15, 8. И последната карта е 1.   :08: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3355 -: Ноември 24, 2015, 08:31:21 am »
Хайде, да опитаме нещо и с цифрите :) - на твой гръб, Клер :)

Тъй като нямам "подредба", просто ще изтълкуваме самите цифри по ред - предполагам, че така те дават хода на събитията/действията (само че не знам, как да се отдели миналото от сегашното ...  ??? )

44 - това си е цифра, показваща грижи - от ежедневно естество - я работа, я пари, я къщата ... и като резултат (сбор) идва цифрата, която изисква да се направи ревизия и последваща трансформация - от типа на Сатурн.

34 - тази цифра ми говори за нещо като "погледни реалността, това, което е налично, и прости" - не знам как по друг начин да ги свържа 3,4 и 7

32 - създаване на контакт, на партньорство, свързване на две души, и в резултат постигане на свобода, освобождаване - това ми се струва много хубаво като за последна карта :)

и като последна карта 1 - ще я приема като "как да постигнем" даденото от тези три карти: 1 е действие, поставяме на цел и постигането ѝ, енергия, целенасоченост. И то - човек сам да го направи, няма да има кой да му помага.


момичета, нали е ясно, че това ми е въобще първи опит за нещо подобно - бъдете снизходителни :)

Между другото, в книгата на Линда Гудман има анализ на големите числа - може би там също може да се намери информация (но аз я нямам в момента)
горе-долу ми описа една съществена част от натала :) а понеже и въпросът беше по-различен, предполага се, че е описан и от натала.
явно си работят и числата, стига да може да извлече човек информацията от тях.

момичета, някаква схема ли има за тегленето на карти тук - кой на кого да тегли? аз също мога да се включа

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3356 -: Ноември 24, 2015, 08:41:47 am »
Седмични за Делфи: 6п - РЧ - ДМ

Делфи, и при теб мисля, че ще е фокус отношенията ти с другите. Моето мнение е, че ще се държиш по-хладно и дистанцирано с другите; няма да ти е до контактуване и т.н. Сякаш ще си искаш да си сама, да обмисляш различни планове за бъдещето, да си решаваш сама проблемите. Ако имаш дете не е изключено и главоболия около него. Но дамата на последно ми говори, че ще има благополучен край седмицата.(ще има превес на разум над емоции)




Скорпионче, мерси много, чак сега виждам, че си ми изтеглила карти  :38:
Има нещо такова - все сама да си оправям нещата. Така е по-добре. От вчера е тръгнало така. Попаднах в ситуация и намерих решение.
Явно на няколко плана показват картите, защото тоя рицар чаши не ми е в работата  ;)
 :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3357 -: Ноември 24, 2015, 09:02:08 am »
Скорпи, Ема, благодаря - ще докладвам после :)

Пожелавам един прекрасен ден на всички  :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3358 -: Ноември 24, 2015, 09:25:21 am »
Клер, няма никаква система за теглене на карти. Всичко е според желанията. А седмичните карти станаха някаква традиция. Тук май всички сме се пристрастили към тях и не отказваме включвания.
Аз ще се радвам, стига да не ти е натоварващо или досадно.  :08:
Ако имаш различни предложения - още по-добре.  :012:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3359 -: Ноември 24, 2015, 07:16:57 pm »
Скорпионче, и за теб изтеглих Таро за ноември също.

          Разцъфтяване                         Осъзнатост                       Смелостта         

          

Скорпи, правиш ли жертви за другите, пренебрегвайки себе си? Една щастлива същност, щедра на любов и радост е останала някъде встрани, позабутана, позабравена. Но тя е жива и иска да излезе и да покаже радостта си и потока от жизненост, който тече през нея. Ще осъзнаеш това. През булото на задължения или самоналожени ограничения, ще съзреш истинската си същност, това, което най-много трябва да цениш, за да можеш да го споделиш и с другите. И дори тези ограничения да са твърди и враждебни, ти ще събереш сила, за да разцъфтиш и засияеш.
Колко интересно се допълниха първата и последната карта :)

А докато размесвах картите ти изпадна

             Обикновеност



Ще се радваш на постигнатото, но ще се радваш и на дребните, ежедневни неща, които ти носят спокойствие, най-обикновени дейности като разходка сред природата. Ще се чувстваш умиротворена и подкрепена.  :58:

Делфи, написаното от теб се потвърждава на сто процента!!!
В допълнение ще кажа, че месецът ми беше супер активен, мина неусетно. Започна с промени в работата по стълбовете на властта и появилият се страх при мен от случващите се новости. Още в професионален план - имах възможност за команировка - все пак си беше шанс за миг да се отдалеча от всичко наоколо, но под въздействие на хормоните отказах.  :012: Братовчедка ми започна работа при мен, прекарваме доста време заедно и поне добре че е тя, че напълно ще откача. Твърде емоционален ми е този месец - сякаш съм някъде три метра над небето. Не че е зле, но постоянно не може да се стои там.
Предстои да ми завърши и изпитната сесия.
В заключение - участвах в благотворителни акции за деца.
Надявам се новата година да ми донесе нов късмет, че тази ми е"а мамата от всякъде.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."