Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644680 пъти)

derby

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3570 -: Февруари 04, 2016, 12:37:13 pm »
Здравейте,
бихте ли изтеглили карти по въпроса дали ще започна нова работа тази година?
Благодаря  :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3571 -: Февруари 05, 2016, 02:47:19 pm »
Здравейте момичета :)
Моля за партньорско таро. Как ще се развиват отношенията? Макар че подозирам какви карти ще се  паднат, все пак не искам аз да тегля. Нека да е друг, да не им влияя.
  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3572 -: Февруари 05, 2016, 03:11:38 pm »
Аз се нареждам в желаещите да ти изтеглят карти, Делфи.  :38:
По въпроса на Хепи за годишни подредби - ще продължа и с тях. Просто са по-времеемки и ми е нужно достатъчно време, за да наредя повече карти и да ги осмисля.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3573 -: Февруари 05, 2016, 03:15:28 pm »
Емс, ето, като хвърляш карти, може да ни направиш една синастрия с акрукс  :57: - и на мен ми е ясно, че там нещата са особени и го приемам за себе си като нещо много специално.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3574 -: Февруари 05, 2016, 03:29:33 pm »
Аз вярно ще ви наредя една партньорска подредба, ако Акрукс позволи, естествено.
И нодалните ви оси, Хирон и Лилит също ми е любопитно какво творят в синастрията ви.
Това не е с някакви неясни цели, а от добро желание, добронамерено любопитство в името на астрологията. Аз поне задни мисли нямам.

Ще чакаме Акрукс да каже дали ми позволява да ви наредя карти.  :08: :58:

То вярно е специално при вас.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3575 -: Февруари 05, 2016, 10:25:15 pm »
Аз се нареждам в желаещите да ти изтеглят карти, Делфи.  :38:
Благодаря Емче, ще чакам  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3576 -: Февруари 05, 2016, 10:27:26 pm »
Емс, ето, като хвърляш карти, може да ни направиш една синастрия с акрукс  :57: - и на мен ми е ясно, че там нещата са особени и го приемам за себе си като нещо много специално.

Хепи, има ли ти някъде във форума натала?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3577 -: Февруари 06, 2016, 12:06:41 am »
Делфи, по мое мнение изтеглените карти не са чак толкова отчайващи.  :08:

Изтеглих ти кратка партньорска подредба.

1. Питащият
2. Партньорът
3. Настоящо състояние на връзката
4. Развитие на отношенията

          Висшият жрец                          Паж чаши                          Двойка пентакли                   Шестица жезли



Някой не спази обещание ли, Делф? Изпаднаха две карти по време на размесването - Седмица и Десетка мечове. Усещане за нелоялност ли има?

Ти си тази, която може да се стреми да сътвори ред от хаоса. Може да имаш повече знание или опит в любовта, да си видяла повече от живота. При теб може да има някаква промяна, усещане за промяна в отношенията. Да имаш усещането, че си разбрала дълбока или скрита до момента истина. Но дълбоко в себе си имаш знание защо се случва всичко, достигнала си това умение да надскочиш личното и да направиш равносметка. Някой да не ходи след теб, Делф?

Той сякаш е по-неопитен в любовта. Или има малко детско, наивно разбиране за чувствените теми. При него също има промени. Но при теб промените сякаш са по-осъзнати, свързани с рационалното мислене. а при него промените са емоционални, той се води от чувствата си. Може да не показва всичките си емоции, да изпитва свян да сподели всичко. Да няма някакво изкушение пред него?

В момента се стремите да бъдете дипломатични и някак да се случват нещата в хармония. Има конфликтни теми, може и раздвояване, дилема. Но по-скоро всеки прикрива чувствата си в търсенето на баланса и крепкия мир. В средината е истината. В случай, че те интересува. Не се люшкайте в крайностите, а се потърсете в средата между вас.

Последната карта за мен е хубава и говори за успешно справяне с проблемите. След упорита работа, след положени усилия - ще получите признание и заздравяване на отношенията ви. Може да тръгнете на някакво пътуване двамата. Това да ви сближи.  :-*

Прави впечатление, че твоята карта е обърнала гръб на неговата. Сякаш искаш да загърбиш някакво минало...

Последната карта в колодата е Петица пентакли.



Според мен отразява моментното ви състояние - нямате много голям избор от решения. И това сякаш ви кара да се чувствате боледуващи в тази връзка. Но тук трябва да се научите да правите максимума от минималното, с което разполагате. Отидете в някоя църква или манастир. Може да получите помощ там - позволете си да бъдете обгрижени в слабостта си.  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3578 -: Февруари 06, 2016, 03:03:22 pm »
Момичета, някоя би ли ми изтеглила карти по въпроса "Ще успеем ли да спрем прогресията на болестта?" Благодаря предварително!

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3579 -: Февруари 06, 2016, 06:16:34 pm »
Хепи, има ли ти някъде във форума натала?

има го, ама знам ли къде ... :)

искаш да гледаш синастрия ли :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3580 -: Февруари 07, 2016, 10:19:26 am »
Интересно ще им е да я видя, да  :) Ако нямаш против :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3581 -: Февруари 07, 2016, 01:44:22 pm »
Тази нощ имах интересен сън и Скорпиона участваше  :012: Тази седмица за 2-ри път ме посещава говедото  ;D
Сънувах, че съм на морето, в Слънчев бряг, седя си и до мен той, имаше и сладки. Някои от приятелите му бяха около нас, имаше и кораби, абе беше много екзотично местенце. Усещах Скорпиона емоционално близък, за първи път усетих толкова ярко това чувство, даже се зарадвах. Пак в неговия стил, простотии си дрънкаше, а на мен ми беше много хубаво. Често се хващам да мисля, че той беше единственият човек, който ме развеселяваше с простотиите си, някак жива се чувствах, а сега не е така.

Та какво иска да ми каже този сън? Колодата е Артурово таро

4м/РЧ+Смърт+АЧ

Сякаш предстои промяна, застоя ще си отиде и на негово място ще дойде нова пролет при мен в любовта. Мисля, че ще изживея нещо много силно като емоция.


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3582 -: Февруари 07, 2016, 07:33:54 pm »
Предстои ми да се явявам на един изпит. Обучението бе насочено като цяло за общо-практикуващи лекари, но и мен ме пуснаха на база на кредите от университети, където съм учила. Подготвяйки се през нощите тези дни започна да ме завладява негативното покрай работата, щото реших, че те ще знаят повече от мен.

Ще се представя ли добре на изпита? 10 чаши, 10 пентакли, Асо чаши/ Луната

Картите ми се струват добри, дано да не са проективни...

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3583 -: Февруари 07, 2016, 08:04:29 pm »
Предстои ми да се явявам на един изпит. Обучението бе насочено като цяло за общо-практикуващи лекари, но и мен ме пуснаха на база на кредите от университети, където съм учила. Подготвяйки се през нощите тези дни започна да ме завладява негативното покрай работата, щото реших, че те ще знаят повече от мен.

Ще се представя ли добре на изпита? 10 чаши, 10 пентакли, Асо чаши/ Луната

Картите ми се струват добри, дано да не са проективни...

Мисля, че ще го вземеш. Успех  :08:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3584 -: Февруари 07, 2016, 08:05:28 pm »
Не му е мястото тук, но не се сещам за по-подходящо. Като четях случките на Ема от тия дни, се сетих, че и аз имам една колода, която стои дълбоко в чекмеджето неизползвана:

Ритуално Таро на Златната зора

Ако някой усеща, че това са неговите карти, да драсне на лични два реда. Държа ги, понеже ми е жал да ги хвърля, а никога не станаха моите карти и заслужават по-достойна съдба. Вървят с книжка, която ще издиря при интерес.