Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645019 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3720 -: Март 08, 2016, 08:17:36 am »
Благодаря, Ема. да, имат отношение към гръбнака. също Силата ми излиза като зъболекар в колодата на уейт. там буквално жената бърка в устата на лъва.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3721 -: Март 08, 2016, 09:57:20 am »
А в тази колода жената пипа лъвчето по гърба. Явно картите си говорят и по картинки, не само значение.
Според мен ще имаш успех с лечението си. Надеждата ми е в Кралицата.  :-* Трябва да помислиш повече за себе си. С толкова Лъв в картите... да бъдеш малко по-егоцентрична. :-*
Орисвам те на здраве!  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3722 -: Март 08, 2016, 02:59:59 pm »
Боболина, мислех си, че съм ти изтегила карти. Явно съм сънувала, че ти тегля.

             Осмица пентакли               Рицар мечове                          Кралица жезли



Попитах как ще се развие ситуацията в здравословен план.

Картите са ми малко противоречиви. В началото ще проявите много голямо търпение и усърдие, ще научите нови неща, които да правите спрямо болен човек. Ще работите здраво за едно по-добро бъдеще. Но после май ще има неочакван обрат или по-агресивен начин за справяне с проблема. С този Рицар, който е тръгнал на война и е вдигнал заплашително меча си - може да се наложи някаква интервенция. Но ще сте твърдо убедени, че така трябва да се случи, няма да се спрете по пътя си. А може и самата болест да върви по своя път и да не се поддава на чужда команда.
Огледайте се за някоя жена, лекар, огнена личност, с червена коса, малко строга, мургава кожа - тя може да ви "върне" към живота.

Обратна връзка по тези карти: Емма, хубаво си се била сетила да попиташ "как ще се развие ситуацията в здравословен план". ;) Потъмних по-горе валидното за цялостната ситуация. Като Кралица жезли смятам, че аз се проявих, предвид ангажираността ми към проблема.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3723 -: Март 08, 2016, 03:09:49 pm »
Боболина, ти ще си ми на късметче с подарените ми карти. Изтеглих от тях. С въпрос конкретно за тази болест.

              Императорът                    Рицар чаши                 Четворка жезли



Не съм убедена дали картите не отразяват отново моментното състояние, в което се намира болен човек. Все пак си мисля, че ще имате голямо желание да контролирате какво се случва с новата болест. Но ще е нужно да вземете важни решения, може и някаква жертва да направите. По-скоро пасивно ще е положението. Но скоро ще дойде вест за тази болест, която ще приемете много емоционално. Този човек ще трябва да остане в дома си, да си почива. Виж на жезлите как две човешки фигури сякаш посрещат някой през "портата" от жезли.

Последната карта е Деветка мечове.



Може би страховете и отчаянието ви са малко повече. И ви изглежда, че няма изход от ситуацията. Но дали не преувеличавате?
Картите за мен не са лоши. Показват притеснения, но  4 жезли ми изглежда хубава - ще се прибере в дома си и ще си почива заслужено.

Относно конкретната болест, която ме накара да задам въпрос: и тези карти са ти точни, Емма. Макар и да бях хипер неспокойна, оказа се, че ситуацията търпи подобрение. Наложихме пълен контрол над терапията, трябваше да се ангажираме много сериозно като време и енергия, за да се проведе домашно лечение, както беше предписано от един кадърен и сърдечен лекар. На този етап има видимо подобрение, най-вероятно ще се наложи продължително лечение у дома, за да се постигне траен резултат.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3724 -: Март 09, 2016, 01:37:10 pm »
Както си слушам Б.Т.Р "Елмаз и стъкло" и ми просветна, че 8м ми прилича на ето това състояние "АЗ живея като птица без криле". Много ми е близка тази карта като усещане.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3725 -: Март 09, 2016, 05:09:12 pm »
Някой желаещ да ми изтегли една подредба за един стар познайник ? За енергията и още нещо ... или пък голо нищо ? :012:


Флорка, изтеглих ти 4 карти.

1. Ти
2. Познайник
3. Сегашно състояние на отношенията ви
4. Развитие

Тройка жезли         Крал жезли        Двойка чаши      Седмица мечове

Да не сте се натоварили с очаквания в миналото? С много изисквания, да ви е дотегнало нещо? Изпаднаха 10 жезли.

Ти искаш да се докажеш, да блеснеш. А може и да имаш желанието да ръководиш ситуацията или него. Може да влагаш много енергия, но това е от уещането, че пред теб има широк хоризонт, голямо поле за действие. Усещаш го като ново начало, ново пътуване. А срещите ви свързани ли са с някакво пътуване?
А този познайник с огнен темперамент ли е? Малко вироглав? Понякога може да взема решения, които не са съвсем добронамерени, да е подвластен на желание за успех на всяка цена. И сега може да е тръгнал към теб с повече плам.
В момента - двойка чаши, хубава и любовна карта. Говори за споделени емоции, съюз, обединяване, умение да слеете двете си личности и да сте доволни и двамата. Тук и сега може да изпитате хубави и чувствени мигове.
Бъдещето може да изисква от вас повече усилия, за да се получат нещата. Може да има и усещане за нелоялност, да проявявате повече егоизъм. Да нямаш някакви съмнения отностно този господин? Може да се почувствате ограбени.

Последната карта е Шестица чаши... Май ви свързват спомените от миналото, особено ако сте били по-малки, неопитни.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3726 -: Март 09, 2016, 06:39:41 pm »
8п за чувства? (цялата комбинация горе 5ж/ 8п - дявола - кч )
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3727 -: Март 09, 2016, 06:50:58 pm »
8п за чувства? (цялата комбинация горе 5ж/ 8п - дявола - кч )

Че сложни си ги наредила.

Осмица пентакли ми се вижда като да е заземен човек, не толкова отдаден на емоциите си. Стреми се да контролира своите чувства, действия. Но с този Дявол - дали не е материално ориентиран този човек? Да го влече материален израз на една връзка - да получава резултати, наслада. Крал чаши - вижда ми се потаен и скрит. Крал чаши, колкото и да е воден, не е така неблагоразумен.
Да не е имало борба между двамата души? Препирня?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3728 -: Март 09, 2016, 06:54:04 pm »
Да не е имало борба между двамата души? Препирня?


 :72: ГоУем скандал.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3729 -: Март 09, 2016, 06:58:05 pm »
Петица жезли




Сигурно много шум за нищо. Но сте били на различни мнение, имало е опозиция някаква... Съревнование.
Виж какво красиво петле има на тази карта - много ли "кукуригахте"?  :57:

Този човек може да е още гневен. Заради Дявол. Да е подлвастен на лошите си преживявания, да е задълбал в неприятното, обидното. Дам да е стигнал до момент, в който е воден от лоши мисли. Но може и да се самоизлекува. Заради Крал чаши.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3730 -: Март 10, 2016, 02:41:15 pm »
Въртят ли се зад гърба ми игри в работата? Вече разбрах за няколко лъжи, а и се случват странни неща, които ме навеждат на тази мисъл, че ме лъжат и мамят.

ц.КМ/ РЧ+ Жрица+ 5ч



Картите май показват разочарованието ми, макар че Жрицата си показва, че не всичко е открито.

Клер се оказа права, че някой  ме клевети пред шефа, а пред мен се прави на приятел. Само че, без да иска ми е направил услуга  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3731 -: Март 10, 2016, 03:02:43 pm »
Извинявам се за спама, но да споделя и аз за моята работа.
Една от колежките ми изцепи, че понеже много съм била директна и първо говоря, после мисля и можело лесно да ми намерят цаката да ме изхвърлят. Е и? Да не би да ми вземат ръцете?  ;D
Не съм като тях долна, мазна и двулична амеба. Може да изкарвам малко, но е с честен труд и върша толкова много работа на разни мустакати лелки, дето са шефки и командват от раз. Да еба и некадърниците смотани, нищо не могат като хората - чудя се как са се докопали до такъв пост? Нито визия имат, нито речник?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3732 -: Март 10, 2016, 04:09:10 pm »
Извинявам се за спама, но да споделя и аз за моята работа.
Една от колежките ми изцепи, че понеже много съм била директна и първо говоря, после мисля и можело лесно да ми намерят цаката да ме изхвърлят. Е и? Да не би да ми вземат ръцете?  ;D
Не съм като тях долна, мазна и двулична амеба. Може да изкарвам малко, но е с честен труд и върша толкова много работа на разни мустакати лелки, дето са шефки и командват от раз. Да еба и некадърниците смотани, нищо не могат като хората - чудя се как са се докопали до такъв пост? Нито визия имат, нито речник?

аууу, хубаво момиче пък какъв цветущ език ...  :57: :57: :57:

Скорпи, от цялото това нещо бих ти препоръчала да видиш само това: "първо говоря, после мисля" и ако можеш, да се коригираш. Млада си и ще ти е от полза. Другите неща не ги мисли - те са си божа работа.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3733 -: Март 10, 2016, 04:11:38 pm »
бих добавила, че никак не е зле човек да умее да си пази гърба.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3734 -: Март 10, 2016, 05:36:59 pm »
бих добавила, че никак не е зле човек да умее да си пази гърба.

Аз гърба си го пазя, както мога, но все пак имам достойнство. Нямам впредвид, че вдигам люти скандали или тежки директни обиди - леко и внимателно ги обиждам змиите.  ;D
От осем до пет пазя поведение, но срещна ли ги извън работното място...  ;D мъка ми е!!!
(трудно е да си различен!!! )
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."