Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644423 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3600 -: Февруари 10, 2016, 08:36:54 am »
3 чаши обърната много често ми излиза за здравословни проблеми, но тук явно не е това.
според мен 1вите карти отразяват емоциите ти. не ми се струват чак толкова страшни нещата, по-скоро ти така си ги усетила в момента на тегленето.

може някакво семейно събиране да не се състои по 2рите.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3601 -: Февруари 10, 2016, 09:35:23 am »
Въртят ли се зад гърба ми игри в работата? Вече разбрах за няколко лъжи, а и се случват странни неща, които ме навеждат на тази мисъл, че ме лъжат и мамят.

ц.КМ/ РЧ+ Жрица+ 5ч



Картите май показват разочарованието ми, макар че Жрицата си показва, че не всичко е открито.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3602 -: Февруари 10, 2016, 09:39:59 am »
май някой те кове пред шефа, а пред теб се държи приятелски. рицарят също е пред стена от вода, а зад нея не се знае какво има.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3603 -: Февруари 12, 2016, 12:05:54 pm »
Един съвет от мен, като човек, който се е опарвал жестоко от таро. Никога не си теглете карти за отношения с човек, с когото тепърва градите връзка. Нямам предвид никого от форума, но примерно излизаш с някого, харесваш го и решиш да си изтеглиш карти как ще се развиват отношенията ви, и хоп излезе някаква кралица и някой от гледащите ви казва: "ами пича си има друга, вижда се с нея тайно". И ако си доверчив, отношенията ви отиват на кино, а тълкуването може и да не вярно. И аз съм давала такива тълкувания, но откакто се опарих изобщо нямам намерение да тегля карти и да давам мнения за отношения/ връзки.

Общо взето разбрах, че е хубаво да се довериш на интуицията си, а не на картите.


Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3604 -: Февруари 12, 2016, 02:35:47 pm »
Всеки способ за гадаене може да е объркващ, Тренди. Проблем не е в картите, а в тълкуването. Не всяка кралица е жена. И не всяка жена е любовница.  :38:
Тегленето за себе си е объркващо, защото сме предубедени - търсим или не искаме да видим нещо. Не толкова в появилите се карти, а в начина на тълкуване е грешката.
Картите и всеки друг начин за гадаене не е просто способ от определени правила. За мен не може нещо толкова силно, трудно за асимилиране от нашите възможности, да го ограничаваме в определени правила. Те са само насочващи. Но ако твоята гледна точка и възприятията ти са способни да понесат 10 цвята, а нещото, което искаш да обясниш е съставено от 110 цвята - е, няма как да си точен. Защото си ограничен от собствените си възможности.
Аз си давам свобода от правилата.
Ако интуицията беше строго определена за използване, ако за нея имаше точни правила как да се отключи - нямаше да е интуиция. А тя е връзката към онова, което възприятията ни не могат да определят от ограниченост. Коридор, лупа, която осветява многото цветове.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3605 -: Февруари 12, 2016, 06:47:44 pm »
Започвам да се бунтувам на остарелите навици за гледане. Писна ми картите да се слагат в рамка, някак си не искам  да гледам на тях по стария начин. Просто ми писна да ми предсказват пеперудки и някакви големи любови, а в действителност нищо да не се случва.

Хващам се, че искам по нов начин да гледам на света, сякаш старите ми мисли и нагласи ме товарят. Явно преживявам някаква криза на личността  :012:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3606 -: Февруари 13, 2016, 08:09:50 pm »
Може ли да помоля за подредба относно чувствата на един мъж към мен?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3607 -: Февруари 13, 2016, 08:24:29 pm »
Може ли да помоля за подредба относно чувствата на един мъж към мен?

Ох, аз ти изтеглих, ама не са хубави картите... Рядко познавам, така че не се връзвай  :)

Колелото на съдбата, 9 меча, отшелника

Нещо се е случило и има някакви вътрешни колебания, съмнения, страхове, които му пречат да бъде с теб, самотен е

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3608 -: Февруари 13, 2016, 08:27:48 pm »
Благодаря ти, Сатин! Може и да си права. Да, случи се нещо - показа ми чувствата си, а аз нищо не реагирах заради обстоятелствата. Наранявам го за пореден път и той мен.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3609 -: Февруари 13, 2016, 09:23:01 pm »
Мирабелка, може ли и аз? С колода по твой избор.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3610 -: Февруари 13, 2016, 09:30:22 pm »
Аз те моля, Ема. С каквото ти избереш. :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3611 -: Февруари 13, 2016, 11:08:27 pm »
Мирабелка, хвана ме любопитството и изтеглих стандартно таро и един оракул.

Почвам от тарото.

Императрицата     Луната      Осмица пентакли

Последната е Дяволът.

В миналото този човек искал ли е да бъдете в някакво съдружие? Да си помагате, обгрижвате взаимно? Може да те е виждал като много женствена, жена, на която иска да помогне, да си била високо в неговите очи. Но сякаш е имал скрити мечти, нещо тайно, фантазирал си е за добро или лошо. Може да се е почувствал излъган. С тази осмица е склонен да положи усилия, за да се получи нещо стабилно и хубаво.
Дяволът - дали не го мъчат разни страсти? Или сам да е обзет от ярки чувства, силни, изваждащи на показ не особено хубави черти в него?

С Луната на втора позиция си мисля, че чувствата му/ви, отношенията ви могат да са на приливи и отливи, да следват цикличност - да се възобновяват, да затихват. Но къде има други желания за бъдещето.


Оракулските също са интересни.

Lost love       Nine of hearts         Healing

Последната е Reflection.


Брей, първата карта говори за тъга от прекъсване на някаква връзка. Но всичко се случва с причина. Може да му е трудно да приеме това, което се е случило, да не може да види нещо позитивно около себе си. Втората карта говори за някаква мъдрост, до която е стигнал. Тази мъдрост му помага да усеща теб по начин, който го кара да се чувства в мир, в хармония. Тази карта е с доста символи, много сърца. Ако буквално я гледаме - изпитва много силни чувства. Заради нарисуваната звезда си мисля, че има надежди, мечти. Заради окото на Хор си мисля, че може да очаква някакво прераждане, възраждане, отношенията ви да носят "богатство".
Третата карта говори за излекуване от миналото, връзка с истинското Аз. И тук е "светнало" едно сърце в центъра на дървото. Заради голотата на жената си мисля, че може да изпитва чисти чувства към теб. Заради спиралите в стъблото на дървото - иска да стигнете до центъра на нещо. Или от точката, началото да вървите към разтягане в периферията.

Последната карта според мен показва, че е твое отражение. Показва това, което ти показваш към него. Но може и да не умее правилно да покаже своите чувства, да ги виждаш все едно гледаш през криви огледала. Но по-скоро в теб е проблем във възприемането. Ако има нещо наслоено неприятно.

За мен картите не са лоши. Но навяват мисли, че сте имали някакви отношения в миналото и е имало разочарование, обида, нараняване. Има елемент на илюзия, мечтание. Но и желание за стабилни отношения. Картите ми казват, че е добре предразположен към теб.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3612 -: Февруари 14, 2016, 12:02:31 am »
Картите отиват при Ема.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3613 -: Февруари 14, 2016, 10:19:32 am »
Много ти благодаря, Емма! :58: :-*

Давам обратна връзка. Към момента сме в съдружие с този човек (или поне се надявам все още да сме). Мисля, че ме вижда като хубава жена, в погледа му винаги е имало някаква нежност, възхищение, които не съм виждала в други очи. Дяволът може да е ревността му - понякога ме ревнува (аз него също) и тогава се държим кофти един към друг. Наистина сме на приливи и отливи. Обикновено се виждаме по новолуние, така се получава от повече от година насам. Този път пропуснахме, той е много зает служебно, пък и ми се сърди.
Отношенията ни са приятелски и са били такива досега. Наранявали сме се взаимно.

Отново ти благодаря, Емс, за добротата и отделеното време! :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3614 -: Февруари 14, 2016, 04:43:24 pm »
И още един въпрос - от тук нататък как ще се развият отношенията в следващите 3 месеца? 8ж - дявола - пп.




Отношенията приключиха - без обяснения, без нищо, след скандал по телефона.

Колко дълго ще продължи връзката: кж - глупака - обърната 6ж; горе 4м



Краят настъпи януари месец.

Кога ще се изяснят отношенията? горе смъртта/ 4м - 6м - 10м
4м ми са показвали 4 месеца и впредвид другите карти - предстои раздяла:(


« Последна редакция: Февруари 14, 2016, 04:53:59 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."