Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644253 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3855 -: Април 15, 2016, 01:53:51 pm »
След малко трябва да звъня и да съобщя решението си дали приемам едно предложение за работа, очертава се голямо натоварване. И така се развълнувах, че ми се паднаха 3 + 1 карти само от Големите аркани.

Влюбените, Отшелникът, Жрицата

Завършваща - Жрецът /обърнат/

Според мен може би си струва предложението. Очертава се добра работа в екип и да науча нови неща вероятно, а може и аз нещо да предам на колегите. А Отшелникът по средата много точно описва моето съмнение - да продължа ли да работя в изолация /и да разполагам с цялото си време, което мога да употребя и за любими езотерични занимания/ или да съм в екип /усещането за раздвояване и дилема е по Влюбените/.

Лили, в пожеланието ми към теб за РД-то ти бях написала нещо - ето сега е момента да го прочетеш и приложиш.
Забрави за всякакви емоционални неща - гледай само да имаш работа, добро възнаграждение, ред, материална подсигуреност.
Ти си в ЛМ7 - професионално признание. Не се знае, какво може да изскочи оттам. Стига да не се плъзнеш пак по онези твои плоскости на оценки и т.н.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3856 -: Април 15, 2016, 01:59:42 pm »
Каквито и да са, 4-5 месеца някак ще ги изтрая, не е като да търпиш постоянно генетични издънки, с които да си бюро до бюро. Предполагам, че ще се събере и по-млад екип от хора, желаещи да научат нещо ново, по-отворени към света и към различните култури. Поставила съм си за цел професионално обучение и минаване на по-високо стъпало в професионалните навици, целта е да се поошлайфам още малко, дано и обкръжението да не пречи. Ще се постарая, ако има дразнители, да ги разглеждам като временен трафик - те са си това, нищо повече.
« Последна редакция: Април 15, 2016, 02:01:14 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3857 -: Април 17, 2016, 03:33:07 pm »
Изтеглих си соларни карти . Паднаха ми се само жезли, явно ще е активна година.

Паж жезли, 7 жезли и 2 жезли. Поясняваща е Върховният  жрец. Ако някой има желание за коментар  ::)  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3858 -: Април 17, 2016, 07:42:45 pm »
Изтеглих си соларни карти . Паднаха ми се само жезли, явно ще е активна година.

Паж жезли, 7 жезли и 2 жезли. Поясняваща е Върховният  жрец. Ако някой има желание за коментар  ::)  :)

Едното ми хрумване - няма да приемаш чужди съвети. Ще си държиш на своето и въобще, ама въобще няма да те интересува какво мислят другите. Другото - ще се бориш, за да реализираш своите идеи и планове. Може чрез познати да разбираш за изгодни предложения.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3859 -: Април 18, 2016, 08:53:34 am »
и аз мисля като Скорпионче. ще си защитаваш някакви твои си идеи и ще отблъскваш други алтернативи

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3860 -: Април 18, 2016, 11:49:19 am »
Ще сефтосам с теб новото Таро, което ми подариха за рождения ден. Пазя го за по-специални случаи, но виждам, че много си се притеснила.  :)

Изтеглих 3 карти плюс още една, завършваща - крайният резултат на мероприятието, равносметката.

Магическа звезда - Десетка мечове - Асо мечове

Накрая Асо пентакли. Интересното е, че всички са обърнати.

Ти кого ще колиш с тия мечове? Шегувам се. Вероятно картите показват твоето притеснение.

Звездата е хубава карта, понякога може да бъде и проективна, да изразява определени очаквания. Свързва се и с изцелението - не само в буквален смисъл, а и символично, метафорично. В Мелник не се сещам да има някакъв водоем, само пясъчни пирамиди, но ако намериш някъде аязмо, лековито изворче, те съветвам да отидеш там. А, сега прочетох, че Мелник е известен и с лековити минерални извори. На хотел ли ще отсядаш? Да не е някое Спа хотелче или в двора да има извор?

Десетка мечове показва уединение, изолация. В твоя случай - желание да избягаш от проблема, да не посрещнеш ситуацията очи в очи. Вътрешно така се чувстваш /все едно си изгубила важна битка/, че ти идва да се откажеш, да избягаш. Но тази карта е завършваща от боята мечове, освен това когато е обърната, негативната символика се омекотява.

Асо мечове понякога може да носи и положителна символика, ако целта е да се придобие яснота по даден въпрос, да се вдигне булото на илюзията. Също така символизмът е свързан с осъзнато желание, намерение, но при обърната карта то сякаш е насочено навътре, вътрешно се изживява, и срещаш затруднения да заявиш директно намеренията си. И се самоизтезаваш, самонараняваш се /проблем със сублимацията на някои желания/.

Завършващата карта е много положителна. Счита се, че това е най-благоприятната карта от Малките аркани. И ако се падне в подредбата, елиминира или тушира всички негативни указания. В твоя случай разсейва съмненията.  От метафизична гледна точка тази карта има много интересен символизъм - свързва се с името на Бога и с единството на всички елементи. Приеми това, което ти се дава като изживяване. Съмненията са излишни.


Lilla,
Доста пъти си помислих за теб в Мелник  :72:
Съботният ден прекарах до изворчето в двора на хотела....шумоленето на водата, слънцето успяха да успокоят притесненията в мен.
Като цяло се върнах с добро усещане и се радвам,че отидох.
Благодаря ти.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3861 -: Април 18, 2016, 11:54:26 am »
Значи добре си изкарала, радвам се. И благодаря за обратната връзка по картите.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3862 -: Април 19, 2016, 12:24:02 pm »
Изтеглих карти за намиране на работа на близък до мен човек:

Страшният съд - 10 меча - Висшият жрец

Аз ги тълкувам така: На този етап той вече е готов да вземе сериозно решение за работата и кариерата си. Решението му ще е с дългосрочни последствия. Все още се чувства обиден, неоценен и наранен от случило му се преди, нещата изглеждат зле, но това е временно състояние. Ще се стигне до ново споразумение за работа. Може да бъде в голяма организация, както и да му се наложи да научи нови неща. Но това ще е добре за него, ще търси начин не само да се реализира на материално ниво, но и да прояви духовната си същност.

Вие какво мислите? Като случване във времето как ви изглеждат тези карти?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3863 -: Април 19, 2016, 12:26:56 pm »
а как точно е зададен въпроса?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3864 -: Април 19, 2016, 12:30:42 pm »
"Х. ще получи ли предложение за работа до края на този месец април?" Това беше въпросът.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3865 -: Април 19, 2016, 12:34:25 pm »
да, но може би май
жрецът е телец, а е  бавен.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3866 -: Април 19, 2016, 12:43:59 pm »
Този месец няма да е. Обаче идва нов, по-благоприятен период за намиране на работа. Трудностите са зад гърба му.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3867 -: Април 19, 2016, 02:38:06 pm »
Момичета, може ли за моя близка да изтеглите карти? (сега, като видях въпросът на Боболина, се сетих, че може да питам :) )

Й. ще намери ли работа до 3месеца?

Благодаря предварително  :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3868 -: Април 19, 2016, 05:05:10 pm »
Момичета, може ли за моя близка да изтеглите карти? (сега, като видях въпросът на Боболина, се сетих, че може да питам :) )

Й. ще намери ли работа до 3месеца?

Благодаря предварително  :58:

ц.2м/4ж+ Сила+4ч



Хепи засега ще си седи у тях. Не виждам да започне нова работа. Ще има предложение, но няма да ѝ хареса. Моят съвет е да не мисли толкова и да пусне контрола малко, иска нещата да се случват както тя иска, а не става така, съдбата си има други планове.  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3869 -: Април 19, 2016, 06:38:21 pm »
Към Ема , с молба за разтълкуване на гледане за взаимоотношения.
Докато бърках, ми изпадна Колесницата.
После ги наредих правички 6 Жезли-6Мечове-Асо Мечове и за черешка-Дяволът.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...