Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644937 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4095 -: Октомври 19, 2016, 11:27:09 am »
Благодаря ти много, Kler!  :58: :58: :58:
Благодаря ти и за това, че от целия форум ти се реши да се отзовеш!!!

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4096 -: Октомври 19, 2016, 11:32:36 am »
моля. дано баща ти се оправи

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4097 -: Октомври 20, 2016, 02:08:44 pm »
Извинявам се, че отново ви досаждам с проблемите си. Има един човек, който е много важен за мен. Напоследък той се отдръпна от мен, държи се студено и сърдито. Питам го защо, с какво съм го обидила, той не иска да каже, твърди, че няма такова нещо. Затова реших да помоля някой, ако има желание, да ми изтегли карти на въпроса: Защо той се държи така с мен?

Веско, дано всичко бъде добре с баща ти!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4098 -: Октомври 20, 2016, 02:27:39 pm »
Затова реших да помоля някой, ако има желание, да ми изтегли карти на въпроса: Защо той се държи така с мен?

Изтеглих карти, сега ще пробвам да ги разтълкувам.

3ка чаши обърната, 3ка монети, 8ца мечове
Завършваща карта - Страшният съд, обърната

Първата карта загатва за емоционална близост или романтични отношения. Но ми прави впечатление наличието на две тройки в подребдата - това би могло да означава ситуация на "триъгълник" или намеса на други хора и обстоятелства. Може да става въпрос и за работа в екип, колегиални, колективни отношения. Ако е имало някаква кулминация в отношенията, на този етап по-скоро има усещане за спад, емоционално отдръпване. От една страна, причините може да не са толкова лични - например преумора в работата, бърнаут синдром, временна загуба на интерес. От друга страна, може да има и елемент на емоционално объркване, смут, неувереност - "а сега накъде?". Има и символична препратка към темата за брака, семейството... Вътрешно може да те чувства много близка и да се старае да се представи пред теб в най-положителна светлина, но да има обстоятелства, които да пречат да предложи по-сериозен ангажимент, ако става въпрос за романтични отношения. Индиректно има връзка с брачната тема. Ако става въпрос за вече обвързан мъж, тогава вероятно не се чувства готов да прекрати дългогодишни отношения. Не е изключено и дете да бъде замесено, например ако в семейството се чака ново бебе. Но сякаш не намирам достатъчно потвърждения за това, а по-скоро за емоционална дилема, обърканост и неготовност да се предприеме по-решителна крачка. Завършващата карта вещае съществени промени и трансформации в любовта.



« Последна редакция: Октомври 20, 2016, 02:41:42 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4099 -: Октомври 20, 2016, 02:38:24 pm »
Благодаря ти много, Лили!

Ясно - значи вече не ме брои за приятел - с обърнатата 3-ка чаши. Не съм го предала и той го знае това, самият той ми го каза. С 3 пентакли и 8 мечове може би се чувства вързан за мен заради съвместната ни работа, защото работим заедно... уж. Или с обърнатата последна СС не може да вземе решение дали да продължи съвместната ни работа. То всъщност аз съм на тази дилема - заради отношението му се чудя дали да продължа да работя с него.
...
« Последна редакция: Октомври 21, 2016, 10:05:02 am от Mirabella »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4100 -: Октомври 20, 2016, 02:45:34 pm »
Ако става въпрос само за колегиални отношения, може да има някакви вътрешни дилеми при него, неувереност. Но и някак ми се струва поизстинал, изгубил ентусиазма към екипната работа. Завършващата карта говори за плутонични енергии, т.е. нещо в тези отношения ще бъде променено. Съществена роля играят и външни обстоятелства, проблемът не е само между вас двамата, по-скоро нещо друго рефлектира върху отношенията ви.

Не е изключено реакцията му да е опит да избяга от чувствата и вътрешните противоречия, които изпитва, когато е близо до теб.
« Последна редакция: Октомври 20, 2016, 02:50:38 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4101 -: Октомври 20, 2016, 02:51:12 pm »
Благодаря ти, Лили! Може и да има други хора, които да са го наговорили против мен, не знам. Не ми се изпада в параноични пристъпи. Той е недоволен от някои неща на работното си място, но не виждам защо това трябва да рефлектира върху мен. Може би ми завижда, че тези неща са наред при мен, не знам.
Да, наистина е изгубил ентусиазма си за съвместната ни работа. Наложи се да му поправя няколко грешки, може би е от това. Но аз го направих максимално тактично и деликатно. Той е много горделив и може би го е приел като снизходителност и това да го е подразнило, не знам. Питам го, но той не иска да каже истината. Преди две седмици се видяхме, уж се смяхме заедно, уж всичко беше добре, но след това не си изпълни обещанията да се обади.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4102 -: Октомври 20, 2016, 02:54:35 pm »
Ти си му влязла в душичката, но на този етап не може да вземе решение. Решение, което би променило и неговия живот, и вашите отношения.

Благодаря за обратната връзка по картите.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4103 -: Октомври 20, 2016, 04:10:18 pm »
Надали съм му влязла в душичката, по-скоро съм излязла от там.

Винаги така се получава при мен - първо хората са супер мили с мен, после, изведнъж, без никаква причина и предупреждение стават гадни.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4104 -: Октомври 20, 2016, 05:01:54 pm »
Не се знае, може да усеща някакъв натиск, 8ца мечове се свързва и с външна намеса, на някакви обстоятелства.

Картите говорят за дискомфорт, но не му стиска и нещо да предприеме. Като цяло обаче има намек за криза или предстоящи промени.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4105 -: Октомври 22, 2016, 04:12:50 pm »
Здравей, Мона.

Изтеглих за теб тези карти:

           Двойка жезли           Справедливостта             Кралица мечове



Картите отразяват състоянието ти по-скоро.
Чувстваш се на кръстопът, мислиш за възможните варианти пред себе си. Но сякаш ти се струват равнозначни, нищо не е чак толкова променящо, за да предприемеш действие. Сигурно имаш своя мечта, помисли за нея и за бъдещето, как да я реализираш.
Справедливостта говори, че получаваш заслуженото. помисли дали не влагаш по-малко усилия и заради това да нямаш нужните резултати. За да имаш късмет, трябва да положиш повече усилия, за да е справедливо развитието на ситуацията. Сигурно има фактори, които те изкушават. Бъди внимателна да не са измамни.
Явно си самостоятелна жена или ти се налага да бъдеш такава. Независима, но и малко отдръпната. Ще трябва сама да се справиш със ситуацията. Кралица мечове е независимата кралица, която използва интелекта и знанията си, за да взема мъдри решения. Но може да имаш някаква загуба, да се разделиш с нещо. Ти пък искаш промяна в кариерата, та има резон да има раздели.
Последната карта е Петица пентакли.
Явно финансите те притесняват. И по-скоро да не останеш в положение, което е зависимо от чуждата милост. Понякога е нужно да се оставиш да те обгрижат.  :-*
Бъди максимално честна пред себе си. Дали имаш ясна визия за развитието си. Може да вземеш решения, които да са лоши за теб.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4106 -: Октомври 22, 2016, 05:28:44 pm »
Emma, ще можеш ли да изтеглиш карти и на мен?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4107 -: Октомври 22, 2016, 05:47:38 pm »
За здравето на баща ти ли? Или имаш друг въпрос?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4108 -: Октомври 22, 2016, 05:57:25 pm »
За баща ми, стига да искаш. Сама реши как е най-удачно да зададеш въпроса.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4109 -: Октомври 22, 2016, 06:15:08 pm »
Весо, изтеглих карти на въпрос как ще се развие ситуацията с баща ти в здравословен план.


Шестица мечове                Императорът                   Светът



Има ли жена лекар около вас, която да е взела присърце ситуацията?

По мое мнение ще трябва нещо ново и различно да направите. Може би ще има някаква намеса с мечове/хирургична. Заради 6 меча си мисля това.
Интересното е, че Император символизира бащата, мъжката фигура с авторитет. Та картите показват важни решения за него. Лечението ще е успешно, ако сам положи усилия. Не е само до късмет, но и до някакво решение, усилия, сам да постигне нещо.
Последната карта малко ме озадачава... означава край, завършек. Но и успех. Явно ще успеете да се справите с този проблем, ще затворите тази страница.
Според мен ще имате успех в лечението, каквото и да е то.

Последната карта е Четворка пентакли. Тази карта говори за стабилизиране. Когато си имал някакво постижение и се стремиш да запазиш това положение. Може да се откаже от някои неща, но ще е в името на стабилизирането в здравословен план.

Според мен ако има нужда от оперативна намеса, може някоя жена да помогне.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.