Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622050 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #90 -: Март 03, 2014, 11:03:39 am »
Блатодаря, Сатин! Разглеждах карти за закупуване в нета и искам да попитам, има ли значение какви ще си избера? Някакъв съвет?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #91 -: Март 03, 2014, 11:07:41 am »
Избирай тези, които ти харесват най-много  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #93 -: Март 03, 2014, 11:21:14 am »
Аз май си избрах, дано скоро ви се похваля. :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #94 -: Март 03, 2014, 02:14:34 pm »
Развитие на отношения до края на седмицата?обърната 3п-императора-2ч.

« Последна редакция: Март 03, 2014, 02:17:25 pm от MoonLight »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #95 -: Март 03, 2014, 05:11:05 pm »
Как ще отговорят Таро на следния въпрос :

"Зашо има толкова много слънчеви Рибки във форума ,каква е 'мистичната " причина ?" ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #96 -: Март 03, 2014, 05:27:06 pm »
Тъндъре,  :-* . Много точно ме описа. Чувствам блокажа в сърдечната чакра, а за мисленето... абе какво да ти кажа, не минава ден, в който да не си кажа "dear brain, please stop!".  :012: Не знаех времето за тарото, казах си това време, за да не притискам съдбата много. А ако се разбърза, нямам нищо против. Искам един такъв крал за себе си, какъвто го описа, да ми е слънце или аз да съм му, ще се разберем.  :012: Има ли правило като при хорарните карти да не се повтаря въпроса някакво време? Да са живи и здрави десетте меча, доволна съм, че така се развиха нещата. Искам нещо по-добро за себе си! Пък и за вас,  :-* .

Благодаря и за галерията с таро карти! Мале, колко обичам шарено!!! Ох! :58:
« Последна редакция: Март 03, 2014, 05:28:47 pm от Smarta »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #97 -: Март 03, 2014, 05:54:37 pm »
Тук ,определено  са с едни гърди напред -Риби,просто ми направи впечатление. ;)

Иначе -да ,има нещо вярно в това...Thunder. :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #98 -: Март 03, 2014, 06:07:32 pm »
Е аз съм риба с девешки асцендент. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #99 -: Март 03, 2014, 09:50:40 pm »
Рибите обичат духовните теми, свръхестествените неща и да плуват сред себеподобни :)

Ами аз не знам дали обичам духовни теми ,защото не му разбирам "началото " на духовното и обичам да плувам сред "удобни"  ,както и шоколада  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #100 -: Март 04, 2014, 06:51:22 pm »
Купих си обикновеното таро, много му се радвам! Даже го сефтосах. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #101 -: Март 04, 2014, 07:57:59 pm »
Рибите обичат духовните теми, свръхестествените неща и да плуват сред себеподобни :)

Ами аз не знам дали обичам духовни теми ,защото не му разбирам "началото " на духовното и обичам да плувам сред "удобни"  ,както и шоколада  :012:

To кой ли ги разбира, но някои области от време навреме ви вълнуват. А кой не обича да плува сред "удобни"?! Просто рибите някак се събирате, другите зодии рядко понасят себеподобни  :19:

BlackBetty,аз имах предвид ,че ми е трудно да плувам в едно море със себеподобните -Рибките ,типичните. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #102 -: Март 04, 2014, 08:20:37 pm »
Мерси Рени! Сега ще си разгледам линка. :) И аз прецених, че за начинаещ е най-добре. А и нали съм с Козирог на У5, първо трябва да си докажа сериозността на интереса и тогава да се възнаградя с,някие по-луксозно и скъпо тесте. :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #103 -: Март 04, 2014, 08:43:06 pm »
Рени, много ми хареса статията! :) Благодаря ти! Знаеш ли какво стана? Типично като за таро. Трябваше да се видя с много близка приятелка, но не можех да отида на среща, без да си купя някои неща, сред които и картите. Човъркаше ме чак по-скоро да си купя. Купих си, само дето очаквах да са голям формат, но следващите... и отидох. Тя беше затънала в някакви емоции. Слушах я цял час, а в ръцете ми липсва тарото, ей така, искам да го пипам. Извадих го и и казвам, виж какво си купих, а тя се втренчи в картите и замръзна. Само каза, много обичам таро! Оказа се, че разбира повече от мен. Изтегли си, точно каквото трябваше. Много се радвам, че ги сефтосах точно с нея. С нея си говорим за разни мистификации и сме много близки. Пък и вече знам какво да и подаря. :) И като се прибрах, ми дойде на акъл, а как го измислих не знам, да ги прочистя на пламъка на свещ. И така направих. Сега си ги душкам, много хубаво миришат, и им се любувам. Чувствам, как ги правя мои като ги държа и разглеждам, усещам си енергията по-силно, сигурно защото много ги харесвам. :) Обмислям къде да ги прибера. Започнах нецеленасочено да събирам колоди карти, но не за игра, а съвсем различни неща. Имам едни емоционални карти, които ползвам за психологическа работа, имам едни карти с визуални илюзии и т.н. Сега имам и таро. Почва да става много интересно. Ще ги събера на едно място. :)

Някой има ли представа, как се ползват едни карти с друидски животни? Това е някакво друго гадаене, картите са изключително красиви. Заинтригува ме това с животните.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #104 -: Март 04, 2014, 08:48:18 pm »
Smarta,благодари на Thunder,не аз съм дала линк за статия. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“