Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644757 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4260 -: Май 12, 2017, 07:17:11 pm »
Светът на трета за взаимоотношения?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4261 -: Юни 10, 2017, 11:40:42 am »
Здравейте момичета
Интересувам се дали някоя ще може да ми изтегли таро карти за това какво ми предстои в близкото бъдеще,тъй като преминавам през етап,който е от особена важност за мен и бих искала да разбера дали ще има някаква промяна
Благодаря ви предварително:*

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4262 -: Юли 25, 2017, 08:49:49 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли карти на въпроса "Жив ли е брат ми в момента?" Благодаря предварително на всеки, който се осмели!

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4263 -: Юли 26, 2017, 09:48:29 pm »
Карти не мога да наредя,защото преди време се отървах от колодите си,но ти изтеглих една карта,падна се това:
http://sha-tarrot.blogspot.bg/2011/02/discs-4.html

Като карта на защитата би трябвало да е жив,но не знам до колко да вярваме,това че се вадят карти не е гаранция,че излизат наистина нещата  ::)

Гледам и картата по часа на въпроса,макар че и това не ми е практика (отделно трябва да се знае и точното място),в нея има някакви показатели...
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4264 -: Юли 26, 2017, 09:51:30 pm »
Благодаря много, Синухе!
За хорарна карта ли говориш? Мястото е Пловдив, прикачвам и картата.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4265 -: Юли 26, 2017, 10:10:46 pm »
Да,за хорара става въпрос,определено има някакви случки описани в него или поне на мен така ми изглежда.

1во гледам брат ти по трети дом-управлява го Венера,а тя има аспекти разходящи със Сатурн и Юпитер,сходящи с Възлите и Уран.Опозицията става в 3/9ти дом та се чудя да не би да е имало инцидент по време на път в производната карта или някакво задържане от страна на закона или друго каквото може да е по 9ти дом,може и роднина някаква.Това,че Венера е в 3ти негов дом като У1 говори,че би трябвало да е някъде наблизо,сред познати.На въпроса дали е жив,тази опозиция със Сатурн не вещае добро и ме притеснява.Секстила на Венера с Уран говори,че би трябвало да узнаеш за него или да го видиш до 6 дена.

2ро ако се гледа по 7ми дом брат ти,нещата не са пак добре с тоя съвпад на Слънце/Марс в 12 дом,където Марс е У8 и може да има някаква агресия срещу него или сам да си е посегнал заради съвпада,тълкува се че той сам се е забъркал в нещо опасно.
Марс е и У4,което е много отрицателен фактор относно живота му.Луната я очакват квадрати със Сатурн и Венера,което също клони към това,че не предстоят положителни развръзки.

Оф дано някой погледне тази карта и каже нещо хубаво,иначе съжалявам за каквото и да се се случило.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4266 -: Юли 26, 2017, 10:24:05 pm »
Благодаря ти много, Синухе!!!

Секстила на Венера с Уран говори,че би трябвало да узнаеш за него или да го видиш до 6 дена.
Дай Боже, да стане така, ама някак не ми се вярва.
Относно опозицията на Венера със Сатурн, който е негов У10, той нали изчезна, след като е излязъл от работа, Сатурн също е и мой съУ1. Би било логично да го гледаме по 3 дом, понеже като питам за него, не го назовавам по име, а като "брат ми", но знам ли. Не ми харесва разходящия квадрат на Венера с Нептун, негов У12 - може да показва изчезването му. Нептун е в негов 11 дом - дали пък някой негов приятел не го е прилъгал нещо. Луната е негов У4, сходящият квадрат - че може би няма да се завърне в родния си дом скоро? Ако гледаме Луната като за неговия край - не знам тогава.  ???

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4267 -: Юли 26, 2017, 10:44:13 pm »
А Луната леко разходяща ,но все пак в тригон с фортуна, дава надежда нали .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4268 -: Юли 27, 2017, 02:01:36 pm »
А Луната леко разходяща ,но все пак в тригон с фортуна, дава надежда нали .
Не съм установил ЛФ да оказва кой знае какво влияние в хорарите.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4269 -: Юли 29, 2017, 05:39:16 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли карти за проблема, който имам с лаптопа (не знам дали няма да е по-удачно само с една карта, защото въпросите са с "да" и "не")?:
1. В захранващата букса ли е проблема?
2. В зарядното ли е проблема?
3. В дънната платка ли е проблема?
Въпросът е да не давам излишни пари за нещо, което няма да помогне, а по хорарната карта не мога да разбера какъв точно е.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4270 -: Юли 29, 2017, 05:42:03 pm »
А според теб кои карти от Тарото са сигнификатори на захранващата букса, зарядното и дънната платка?

Струва ми се, че имате доста неадекватни очаквания към Тарото и към начина му на употреба.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4271 -: Юли 29, 2017, 05:46:50 pm »
По-скоро мислех, че някои карти дават отговори "да", а други - отговори "не", както едно време, когато питахме в другия форум дали Калоян всъщност е мъж или жена.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4272 -: Юли 29, 2017, 05:49:49 pm »
Тарото е една от най–древните символични системи, съдържа дълбок езотеричен символизъм. По рутинни въпроси трудно би получил отговор. Според някои езотерични школи в Тарото е закодирана философска система от знания още от атлантската епоха.

Тарото не е хорар, няма "да" и "не". Може да покаже скритите мотиви и движещи сили, смисъла на една ситуация, а не какво конкретно да направиш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4273 -: Юли 29, 2017, 05:52:25 pm »
Ясно. Значи няма как да разбера.  ???
Иначе, съм го носил на диагностика и нищо не успяха да установят, само си дадох парите, а сега нямам излишни пари и за това.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4274 -: Август 11, 2017, 01:54:12 am »
Не съм установил ЛФ да оказва кой знае какво влияние в хорарите.
при хорари за изчезнали вещи и хора се взема под внимание, нейният диспозитор също, в случая е Сатурн, с когото Луната и Венера са в сходящ нехармоничен аспектВенера е в сходящ хармоничен аспект със СЛВ, дано краят е добър.