Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644273 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4275 -: Септември 27, 2017, 11:56:34 pm »
Да,за хорара става въпрос,определено има някакви случки описани в него или поне на мен така ми изглежда.

1во гледам брат ти по трети дом-управлява го Венера,а тя има аспекти разходящи със Сатурн и Юпитер,сходящи с Възлите и Уран.Опозицията става в 3/9ти дом та се чудя да не би да е имало инцидент по време на път в производната карта или някакво задържане от страна на закона или друго каквото може да е по 9ти дом,може и роднина някаква.Това,че Венера е в 3ти негов дом като У1 говори,че би трябвало да е някъде наблизо,сред познати.На въпроса дали е жив,тази опозиция със Сатурн не вещае добро и ме притеснява.Секстила на Венера с Уран говори,че би трябвало да узнаеш за него или да го видиш до 6 дена.

2ро ако се гледа по 7ми дом брат ти,нещата не са пак добре с тоя съвпад на Слънце/Марс в 12 дом,където Марс е У8 и може да има някаква агресия срещу него или сам да си е посегнал заради съвпада,тълкува се че той сам се е забъркал в нещо опасно.
Марс е и У4,което е много отрицателен фактор относно живота му.Луната я очакват квадрати със Сатурн и Венера,което също клони към това,че не предстоят положителни развръзки.

Оф дано някой погледне тази карта и каже нещо хубаво,иначе съжалявам за каквото и да се се случило.
Сега гледам един филм, в който намериха едно дете, попаднало в една пещера и починало там още преди 10 години поради невъзможност да се измъкне. Та ми хрумна мисълта дали пък брат ми не е отишъл в пещера или на подобно място и да му се е случило нещо такова. Някой може ли да провери чрез Таро това?  ???
За съжаление аз нямам карти, за да тегля.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4276 -: Октомври 01, 2017, 03:31:17 pm »
Всичко е възможно, Весо, когато изчезна брат ти, имаше силна буря в Пловдив, даваха изкоренени и паднали дървета в парка, дори това ми беше първата мисъл тогава, да не е пострадал, ако се е скитал по алеите

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4277 -: Октомври 01, 2017, 03:41:50 pm »
Всичко е възможно, Весо, когато изчезна брат ти, имаше силна буря в Пловдив, даваха изкоренени и паднали дървета в парка, дори това ми беше първата мисъл тогава, да не е пострадал, ако се е скитал по алеите
Спомням си, че нощта, преди да изчезне, беше страховита, а след като разбрахме, че изчезна и когато го търсихме из гората около Гребната база, беше мокро и кално, обаче така и не открихме някакви следи, поне из местата, през които минахме. :|

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4278 -: Ноември 03, 2017, 12:42:18 pm »
Тъй като нямам Таро, изтеглих 3 карти онлайн за въпроса: "Ще отворим ли този уикенд обекта и ще работим ли още от тогава?", тъй като засега се чака подпис за някакво разрешително, за да отворим. Паднаха се: Паж жезли, 10 чаши, 5 жезли. Според вас тези карти отговор "да" или "не" дават?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4279 -: Ноември 03, 2017, 03:37:03 pm »
Първите две карти минават за добри, третата не чак толкова.
При тия онлайн гадания отчита ли че карта в обърната позиция? Това е много важна информация, значението се променя в такъв случай.

Първата карта вероятно символизира теб и твоите намерения. Този път имаме по-активна нагласа, ентусиазъм, бързина, намерение. Може да е свързана и с някаква вест или очакване на вест. Жезлите са светски карти, така че често са свързани с външните изяви на човека, с професията му, мястото му в социума.

Десетка чаши е много добра, символизира радост, задоволство, хармония, изпълнение на желанията.
Петица жезли обаче символизира борба, конфликт, преодоляване на препятствия или някаква конкуренция, съпротива от средата.

Тук не виждам нито една карта, свързана с времева динамика. Има и такива. Жезлите са бърза боя – предполагат реализация до дни, но само ако питащият е активен, полага нужните усилия. Чашите дават седмици. Петицата предполага промяна, разчупване на статуквото, десетката е символ на завършеност, приключване на нещо.

Според мен добри новини за теб ще има, ако ти самият действаш активно и си с нагласа да преодоляваш възникващите препятствия, да си конкурентен. Тогава може да се реализира доброто, което обещава Десетка чаши.

Тук не става ясно коя карта е завършваща, резюмираща. Дали са изтеглени спонтанно, без много мислене или третата е натоварена с резултираща символика. Зависи и в каква последователност се падат. Притеснява ме, че Петица жезли се пада накрая. Десетка чаши в средата, разположена до твоя сигнификатор, може просто да разкрива твоите желания, като например с лекота и хармония да се наредят нещата, като по мед и масло. Последната карта обаче носи съвсем друго послание. Тя предполага човек смело да се изправи пред трудностите, да поеме някое предизвикателство, да се бори, да не отстъпва, да не се оставя да плува по течението. Тук няма синхроничност и лекота, тук има борба.

Може би ще отворите обекта, но не този уикенд. Така може да проработи последната карта. Както казах, сред тези карти не се падна нито една, свързана с времето. Така че не може да се каже със сигурност и да се набележи конкретна дата.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4280 -: Ноември 03, 2017, 11:17:58 pm »
Благодаря ти много, Лили!
Днес късно следобед регионалната се обади и каза, че има вече разрешителното и че от утре можем да отворим.  :) А как ще мине, уикенда, ще разберем през следващите 2 дена.
Съвсем спонтанно реших да изтегля картите, бяха ми показали преди време сайта astrocentr.ru и от там ги теглих в последователността, която съм написал. А дали може да тегли и обърнати карти, не знам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4281 -: Ноември 03, 2017, 11:48:44 pm »
Петица жезли не ми се връзва с предходната карта, противоречива комбинация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4282 -: Ноември 03, 2017, 11:55:04 pm »
Лили, не знаем как е писан софтуера, може да тегли случайни карти просто ей така.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4283 -: Ноември 04, 2017, 12:02:41 am »
Разбира се, че са случайни. Затова трябва или сам да изтеглиш, или друг човек. Тия автоматичните за мен не са много валидни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4284 -: Ноември 19, 2017, 01:21:24 pm »
Имам готовност да направя 1 романтичнa подредбa, на който усети, че има нужда... Ще ползвам Любовни ангелски карти.


Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4285 -: Ноември 19, 2017, 01:33:15 pm »
romantica,  може ли на мен?
Чувствам се добре!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4286 -: Ноември 19, 2017, 01:47:43 pm »
Да, разбира се. Напиши си въпроса.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4287 -: Ноември 19, 2017, 02:01:59 pm »
Подредбата на Романтика, която ми прави миналата година или в началото на тази /вече не помня/, се оказа вярна. Без да претендира за професионализъм, всичко позна.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4288 -: Ноември 19, 2017, 02:09:11 pm »
Поправям се!

Благодаря, romantica!  :)

Въпросът ми е как ще се развият взаимоотношенията между Е. и Г. ?

Е. съм аз :) Г. е той




« Последна редакция: Ноември 19, 2017, 02:22:24 pm от Resnitsa »
Чувствам се добре!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4289 -: Ноември 19, 2017, 03:08:48 pm »
Ресница, ето и картите:

Червени флагове - Единствен - Отворен ум/ Игривост

В тези отношения пристъпваш внимателно и има нещо, което не ти дава пълното спокойствие. Може би не познаваш самия човек добре, което налага да има по-често открита комуникация. Обстоятелствата около запознанството са били неочаквани. За момента той е човекът, който те вълнува. И може би има нещо, което не ти пасва изцяло. Вероятно имате някакви различия или все още не сте във връзка. За да се развият романтичните отношения ангелите съветват да има повече младежкия дух - може да отидете заедно на някакво представление, театър, кино, разходка сред природата или друго, което да допринесе за повече настроение. Успех!