Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621998 пъти)

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4605 -: Март 07, 2022, 03:16:59 pm »
https://bg.jf-alvor.pt/ten-wands-meaning-tarot-card-meanings

Наскоро ми попадна информацията,че чрез числото 4 душата навлиза и излиза от света на материята.

Казвам го във връзка с брата на Веселин,за който като питах дали е жив се падна 4 Пентакли. Сега смятам,че това означава че си е заминал от този свят и е навлязъл в следващия.Демек картите не трябва да се тълкуват буквално,а да се гледа на всичко с което се свързва дадена карта.Отделно до колкото знам 4 Пентакли се свързва астрологично със Слънце в Козирог,а всички знаем че Вратата на Смъртта е в Козирог.

И случайно или не,но преди няколко години питах картите какво ще стане след смъртта ми с мен,изтеглих 3 карти и последна беше 4 Пентакли...
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4606 -: Март 10, 2022, 09:02:32 am »
https://bg.jf-alvor.pt/ten-wands-meaning-tarot-card-meanings

Наскоро ми попадна информацията,че чрез числото 4 душата навлиза и излиза от света на материята.

Казвам го във връзка с брата на Веселин,за който като питах дали е жив се падна 4 Пентакли. Сега смятам,че това означава че си е заминал от този свят и е навлязъл в следващия.Демек картите не трябва да се тълкуват буквално,а да се гледа на всичко с което се свързва дадена карта.Отделно до колкото знам 4 Пентакли се свързва астрологично със Слънце в Козирог,а всички знаем че Вратата на Смъртта е в Козирог.

И случайно или не,но преди няколко години питах картите какво ще стане след смъртта ми с мен,изтеглих 3 карти и последна беше 4 Пентакли...
::) :'( :'(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4607 -: Март 12, 2022, 04:12:52 pm »
Синухе, а можеш ли да изтеглиш карти и да попиташ дали се е самоубил или нещо друго е станало с него и на какво място евентуално може да търсим останките му?

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4608 -: Март 12, 2022, 06:33:48 pm »
Питах как е умрял и се паднаха следните 3 Карти-  2 Пентакли, Влюбените и 5 Чаши.

Търсил е някаква промяна,бил е изправен пред някакъв важен избор,а последната карта показва че е бил разочарован от нещо.

Изтеглих и 3 карти Ленорман на същия въпрос:  Щъркел-Пътища-Мъж

Картите показват че е пътувал до някакво място на което преди е ходел и вероятно се е срещнал с някакъв мъж,но може и това да е самият той.

На въпроса самоубил ли се е с една карта се падна Асо Мечове,което за мен е 100 процента отговор ДА.

Ами остава за повече информация да гледаш астрологичната си карта и по-точно какво е ставало с 10ти ти дом (като 8 от 3ти),
когато брат ти е изчезнал.

Никой не резонира с планетите, така както ти!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4609 -: Март 12, 2022, 06:39:59 pm »
Аз ли пропуснах нещо или има новини за брата на Веско? Има ли потвърждение, че е мъртъв, защото оставам с впечатление, че Веселин няма информация. И ако е така, то подобно ясновидство не е ли твърде смело и дори неморално? Едно е да се лигавим на любовни хорари и съвсем друго да извадим кристалната топка и да жонглираме с душите на хората.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4610 -: Март 12, 2022, 07:04:21 pm »
Нямам никаква информация за съжаление.
Синухе, коя астрологична карта по-точно да гледам?

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4611 -: Март 12, 2022, 07:23:11 pm »
Гледаш си натала с всякакви предиктивни техники,все нещо трябва да изкочи.И ти казвам да гледаш и специално 10ти дом тъй като по него мисля е указана смъртта на брат ти.Обърни и внимание на възвратните карти по това време,не само Солар,виж си и тази на Меркурий като естествен управител на 3ти дом.И ни кажи какво излиза като цяло,има ли индикации за промени в положението и от какъв характер са тези промени.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4612 -: Март 12, 2022, 07:32:10 pm »
По тази логика би трябвало и аз да съм си отишъл или пък да си отида в скоро време. Нали в натала на брат ми Аз съм по негов трети дом, разликата ни е малка и би трябвало каквото излиза при мен, същото и в неговата карта.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4613 -: Март 12, 2022, 07:33:53 pm »
Не съм толкова добър в материала, никак даже, за да мога с разни техники да видя и да разбера нещо, освен ако някой друг не се наеме.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4614 -: Март 12, 2022, 09:55:32 pm »
Единствено в солара ми тогава имам сол. Марс в 4 соларен дом.
Синухе, можеш ли да изтеглиш карти за въпроса дали полицията знае дали брат ми е жив или не?

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4615 -: Март 14, 2022, 08:26:20 am »
Нищо не знаят,падна се 8 Мечове.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4616 -: Март 15, 2022, 07:59:08 pm »
Майка ми ми каза, че от година и нещо прави опит с една гилза закачена на конец върху снимките ни и на тези, които сме живи, гилзата се движи напред-назад, докато на починалите, като баща ми и кучето, гилзата не помръдва. Тя каза, че е пробвала вместо с гилза с пръстен и игла и пак е същото. На снимките, на които е брат ми, гилзата също се движи като на тези на които съм аз и майка ми. Аз също видях това с очите си. А на снимки, на които сме заедно повечето от семейството, гилзата не помръдва само когато е върху баща ми, както и на кучето. Ако може да се вярва на това, би трябвало брат ми да е жив все пак.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4617 -: Април 06, 2022, 08:59:36 pm »
Може ли да задам въпрос към картите ?Ще намеря ли нова по добра работа ,безработна съм от скоро и се чудя ,дали да започна собствен бизнес или да си търся нещо подходящо?

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4618 -: Април 08, 2022, 01:21:39 pm »
За нова работа имаш шанс,вероятно ще ти съдейства някакъв мъж,но е вероятно и малко да се дърпаш за нея.

Паднаха се Крал Чаши-3 Пентакли-9 Жезли.

По Ленорман ти се падна Градина+Птици,което показва че работа ще си намериш като говориш с познати или отидеш на интервю.

За нов бизнес сега не ти е момента,паднаха се Рицар Мечове-7 Чаши-4 чаши- избързваш с идеята си,не си готова още или не си определила ясно какъв точно ще е бизнеса,излиза ми някаква пасивност на този етап.

По Ленорман ти се падна Луна+Дете ,която комбинация не мисля че дава бизнес в скоро време също.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4619 -: Април 08, 2022, 02:43:59 pm »
Благодаря за отговора, ще дам обратно връзка,сега наистина  съм доста объркана след поредното предателство ,и си мислех за нещо свое да организирам ???