Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621800 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #195 -: Май 05, 2014, 04:08:05 pm »
Благодаря  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #196 -: Май 05, 2014, 04:11:45 pm »
Обърната сила и 10ж-смятам,че изходът ще донесе емоционален дискомфорт и/или поемане на повече от обичайните задължения и отговорности.А 8ж-получени новини или бързо развитие на ситуацията?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #197 -: Май 05, 2014, 04:20:28 pm »
Ще дам обратна връзка, когато се случи. И според мен предстоят промени, вероятно се дават и нови възможности, извън обичайния коловоз, но срещу определена "цена".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #198 -: Май 05, 2014, 05:21:14 pm »
Ще победи ли Макарова в предстоящия и мач? крал пентакли-5меча-обърната 8жезли
Давам ОВ след 2-3 часа! :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #199 -: Май 05, 2014, 05:30:28 pm »
Ще победи ли Макарова в предстоящия и мач? крал пентакли-5меча-обърната 8жезли
Давам ОВ след 2-3 часа! :)
според мен не заради обърнатите 8ж на 3та

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #200 -: Май 05, 2014, 06:29:53 pm »
В момента плаче на корта и ми се струва, че е контузена ... :-\ ???

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #201 -: Май 05, 2014, 07:27:59 pm »
Браво на позналите! Макарова отпадна изненадващо бързо, а причина беше главно в съперничката и, която направи страхотен мач и изигра направо мача на живота си ...  :012: Макарова имаше и лек здравословен проблем, а също на няколко пъти имаше спорни ситуации и съдията ги отсъди в полза на съперничката и (браво на Тъндър). :)
Благодаря ви за вниманието!

Веди

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 41
  • Credo quia absurdum est...
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #202 -: Май 05, 2014, 11:30:14 pm »
Какво можем да кажем за човек, чийто карти, подредени така, че да представляват седемте чакри ( започвайки от коренната и закончвайки с коронната ), биват следните: любовниците, тройка монети, четворка жезли, справедливостта, дявола, седмица чаши, слънцето?
Credo quia absurdum est...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #203 -: Май 05, 2014, 11:59:50 pm »
Какво можем да кажем за човек, чийто карти, подредени така, че да представляват седемте чакри ( започвайки от коренната и закончвайки с коронната ), биват следните: любовниците, тройка монети, четворка жезли, справедливостта, дявола, седмица чаши, слънцето?

Такава подредба още не съм пробвала, сложно ми е да го интерпретирам. Не се ли използваха само Големи аркани?

Муладхара /коренната чакра/ - тук има нужда да се постигне равновесие, да се потърси баланс, да се обединят противоположните полюси

Свадистхана - тя отговаря за отношението към другите, свързването с тях, вкл. посредством секс - преодоляване на криза, преминаване на друго ниво, стабилизация

Манипура - тук е енергийният обмен с околните - необходимост от хармония, умиротвореност, радост и повече откритост в себеизразяването

Анахата /сърдечната чакра/ - духовната страна на любовта, чувството за симпатия и съчувствие - необходимост от равновесие, повече яснота и обективност, равнопоставеност в отношенията

Вишудха - творческата ни страна, себеизразяване - среща със собствената сянка, манипулация, чувство на обърканост, силно привличане, обсесия

Аджна /третото око/ - способността ни да виждаме отвъд сетивния свят, интуиция - мечти, илюзии, склонност към фантазии, бягство от реалността, самоизмама

Сахасрара /коронната чакра/ - висш разум - освобождаване от вътрешната тъмнина, възвръщане на светлината и вярата в живота, увереността, осъзнаване на истинската същност

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #204 -: Май 06, 2014, 01:25:37 pm »
И аз имам една комбинация - обесения, колелото, мага. Въпросът е какви са чувствата на един мъж към мен, че нещо ме притеснява. Ще се радвам на всяко едно мнение!

Не мисля, че тук има изразени чувства. Толкова големи аркани на куп,може да говорят, че често е задаван този въпрос.
Тук според мен показват другия човек, на когото хич не му е до чувства  :(
Имало е сериозни драми около него (обесения) и дълго време не е успявал да направи каквото и да е, всичко е било стопирано (колелото). Сега вече има някакво движение, сякаш ситуацията се отключва. Но чувства не виждам.

ПС: Аз съм много начинаеща в таро. Не ми взимай тълкуванията като чиста монета.


Веди

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 41
  • Credo quia absurdum est...
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #205 -: Май 08, 2014, 09:32:18 pm »
Не се ли използваха само Големи аркани?

Обикновено се използват само Старшите аркани, да, но колкото и да са обобщаващи и "всепокриващи", всеобхватни, в своята символична същност, аз предпочитам да използвам Малките аркани, когато се налага да разглеждам даден човек. :)
Credo quia absurdum est...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #206 -: Май 09, 2014, 02:00:46 pm »
Ще мине ли всичко нормално по прехвърлянето на апартамента?5м-обърната умереност-СС...защо ли си мисля,че ще има някаква пречка?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #207 -: Май 09, 2014, 02:09:43 pm »
Тъндър,много,много,много ти благодаря!!!!!!!!!!!!! :38: :38: :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #208 -: Май 09, 2014, 07:28:29 pm »
Moonlight,

Има някаква пречка, може да има промяна/забавяне на изповядването на сделката. Крайният резултат според мен е ОК, но е след известна борба.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #209 -: Май 09, 2014, 08:19:17 pm »
 :38: Благодаря ви много за коментарите!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."