Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 636157 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #240 -: Май 16, 2014, 09:55:03 pm »
Флора, според мен има хубаво мнение за теб  :) Много те харесва като жена, мисли че си решителна, забавна с приятен характер. Така ги тълкувам аз картите, дано не греша, понеже съм още начинаеща.

Благодаря ти , Перла. Не познава човек , че си начинаеща. 4 жезли с какво се свързва? Асото мечове е решителността, а Императрицата четох, че се свързва с любов, харония, женски качества.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #241 -: Май 16, 2014, 10:26:07 pm »
Благодаря ти , Перла. Не познава човек , че си начинаеща. 4 жезли с какво се свързва? Асото мечове е решителността, а Императрицата четох, че се свързва с любов, харония, женски качества.

Моля  :) 4 жезли я свързвам със срещи, веселие, празненства. Императрицата за мен е жена в истинския смисъл на думата, ако се пита за мъж-значима жена. Това което си чела също е вярно.
« Последна редакция: Май 16, 2014, 10:29:14 pm от _perla_ »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #242 -: Май 18, 2014, 07:57:56 am »
Е. утре ще присъства ли на бала?5п-колелото-мага

Обратна връзка-не,не е присъствал.(моето предположение-финансови проблеми-5п)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #243 -: Май 18, 2014, 05:46:39 pm »
Вчера си купих тарото на друиди и уика! Супер интересно ми и се вълнувам доста държейки го. :) Бързам да задам един въпрос.
Ще се сдобрим ли с Х в близките 3 месеца? :) седмица мечове; петица пентакли - обърната; петица чаши - обърната.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #244 -: Май 18, 2014, 07:02:42 pm »
Много благодаря, Бети! :) Ще дам ов.
По твоя въпрос мисля, че отношенията им ще се задълбочат бързо и че ще пламне любов между тях. :) Обаче съм напълно начинаещ и е възможно да бъркам, нека видим другите какво ще кажат. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #245 -: Май 18, 2014, 09:28:03 pm »
Благодаря ти, Тъндърче! :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #246 -: Май 18, 2014, 11:04:00 pm »
Здравейте дами и господа :-)  какво мислите по следния въпрос за развитие на взаимоотношенията между мъж и жена? - сила, крал чаши, 9 чаши, цепено е на кралица чаши? :017:

Силата ми е трудна за тълкуване. По другите карти според мен има чувства между тях, но нещата ще си останат такива каквито са в момента, няма да има промяна-чашите не са действени карти. Крал Чаши показва влюбен мъж, а понякога човек със сериона приятелка.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #247 -: Май 19, 2014, 06:53:44 am »
КЧ е един лъжлив бо"лук. :33:
А в тази комбинация може би се възхищава,че е покорил дамата.Нищо повече.

но нещата ще си останат такива каквито са в момента, няма да има промяна-чашите не са действени карти.

Съгласна!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #248 -: Май 19, 2014, 07:01:28 pm »
Азазаел,изтеглих ти Дама меч ,Кулата,Асо меч-об.Зле изглеждат нещата,госпожата май е бясна или ще я раздразниш нещо и тя ще побеснее.Нещо от сорта,чак да пожелае да те обезглави. :)
Класната днес доста ми се вбеси и започна да ми се кара как съм си играел с тъпението и. Даже искаше да разговаря с майка ми, но след като и прочетох домашното си по литература се кротна, спря да крещи и размисли за разговора с мама. Добре, че има Луна в риби, за да я успокоява литературата.  :012: Като цяло размина ми се с малко викане, познахте, че беше доста бясна, а аз само гледах жално и мълчах, защото с ядосан овен(особено когато си виновен) не се спори.  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #249 -: Май 19, 2014, 07:19:39 pm »
Не знам защо само такива въпроси задавам в тази тема, но днес едно момиче ме помоли да и метна таро в училище и питаше за една нейна приятелка, с която са като сестри ама нещо са се скарали и охладняли последните седмици и ми е гадно и на мен да ги гледам как седят на един чин и почти не си говорят. Въпросът го зададе момичето - "ще се оправят ли отношенията ни с Х?"
дама жезли - обърната; 5-ца чаши; 10-ка жезли - обърната.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #250 -: Май 19, 2014, 08:12:04 pm »
Благодатя ти(от мен и момичето)! Станало е недоразумение и са се скарали за момче - разбрах сега ... Нормално е да правят много компромиси като седят на един чин от първи клас. Изглежда ще се сдобрят щом зависи повече от еготата им. :) Предполагам ще се поцупят малко една на друга и после ще е както преди. :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #251 -: Май 20, 2014, 09:32:48 am »
 Кралица Пентакли, Магьосникът, Рицар Жезли

Как бихте изтълкували тези карти, че ме затрудняват. Въпросът ми е какви са емоциите му към мен?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #252 -: Май 20, 2014, 08:12:07 pm »
Какъв подарък да взема на чичо?обърната умереност-отшелника-СС  :17:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #253 -: Май 20, 2014, 10:21:14 pm »
Какво е СС? ;D

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #254 -: Май 20, 2014, 10:34:43 pm »
Бети, благодаря закоментара  :)

Азазаел, СС е Страшният Съд  :)