Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622899 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #300 -: Юни 11, 2014, 10:31:18 pm »
мисля, че има вероятност да подновите отношения

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #301 -: Юни 12, 2014, 10:51:30 am »
Да дам нещо като обратна връзка. Доскоро приятелска (надявам се) прегръдка и целувки по бузите по повод на мое поздравление към него (той имаше професионален успех), а сега на два пъти не ме поглежда и не разговаря с мен. Жалко, мислех, че сме... хайде, приятели може би е твърде силна дума, но добри колеги би било съвсем уместно.

извън тарото - може да протективна реакция, а може и да е много хитър, така със сигурност е привлякъл мислите ти :), въпросът е само дали нарочно го прави

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #302 -: Юни 12, 2014, 11:58:32 am »
Благодаря ви за тълкуванията и приятелското рамо! :58:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #303 -: Юни 12, 2014, 06:35:41 pm »
Ще има ли развитие запознанството ни?
Че засега изглежда някак неопределено :012:

Кралица Чаши
Звездата
6 Чаши
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 06:38:43 pm от Babyblue »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #304 -: Юни 12, 2014, 08:02:15 pm »
Ще има ли развитие запознанството ни?
Че засега изглежда някак неопределено :012:

Кралица Чаши
Звездата
6 Чаши

С тези карти едва ли. Само надежди показват, но никакво развитие според мен.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #305 -: Юни 12, 2014, 09:43:11 pm »
С тези карти едва ли. Само надежди показват, но никакво развитие според мен.
Мерси :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #306 -: Юни 14, 2014, 01:13:46 am »
Здравейте,
Зададох въпрос - "Ще се излекува ли З.?" - 8 жезли, 7 пентакли, Справедливостта
Става въпрос за моя позната с онкологично заболяване. Тук ме притесняват първите 2 карти - според мен има бързо развитие по 8 жезли и нарастване / метастази по 7 пентакли. Справедливостта не знам, как да я тълкувам в случая - мисля че нещата са на кантар.
Попитах и какво е най-доброто, което може да се направи за нея - Справедливостта, 10 пентакли, 3 пентакли.
В тази комбинация мисля, че Справедливостта е препратка към миналото - направена е операция, но проблемът не е отстранен. Мислите ли, че по 3 пентакли е добре да се потърси мнение и от втори специалист?

"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #307 -: Юни 14, 2014, 01:27:20 am »
Таня, според мен си много притеснена. Ти питаш за товят позната дали ще се излекува, не как ще й се развие здраволосвното състояние - щяха да излязат гадни карти, ако няма да се излекува, а самата комбинация отговаря само на въпроса дали ще се излекува, а не как ще се развие здравословното й състояние (което има по-широко значение като въпрос). Според мен ще се излекува и то със сигурност и няма за какво да се притеснява. То с онкологично заболяване е малко трудно така да се каже - но просто явно го е хванала достатъчно навреме, за да може назначеното от лекари лечение да си помогне. Традиционните методи за лечение на рак - химио и лъчетерапия тук според мен ще си свръшат работата - по втория ти въпрос. А за такова сериозно заболяване според мен определено диагнозата не трябва да почива само на един лекар, а трябва да се потърсят няколко мнения, ако може и в няколко различни града ...
Благодаря, Тъндър  :)
Ами става въпрос за рак на яйчниците - при операцията всичко е отстранено, но съпътстващата химио и лъчетерапия й съсипаха бъбреците - сега е и на хемодиализа и положението изглежда отчайващо. Дано се окажеш права  :58:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #308 -: Юни 14, 2014, 01:56:42 am »
Докато съм още на вълна "здраве", да споделя и нещо положително  :) Преди няколко дни, на път за работа се натъкнах на улично куче - по-слабо същество не бях виждала, помислих го за мъртво в първия момент. Погрижих се за него, доколкото можах и бях питала, дали ще оживее - 4 жезли, Слънцето, 2 чаши. Тук мисля, че картите са уловили по-скоро емоционалния момент  :) По 4 жезли мисля са положителните / радостни новини - животинчето се подобрява. Евентуално, Слънцето бих го свързала и с прегряване / топлинен удар, какъвто то реално имаше. Но за мен, тук изпъкват Слънцето с 2 чаши - такава любов и признателност не бях виждала досега  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #309 -: Юни 14, 2014, 02:46:07 am »
Има възможност да оздравее да, но ми се струва, че има още нужда от твоята любов и възможност да му помагаш - носи си нещо за хапване, което можеш да му даваш, ако го срещаш по пътя и ще се оправи.  :-*
Козирожка Луна ли имаше ти, съвпад с мой Юпитер  :)
Оказа се, че освен недохранването, кучето е нападнато и от кърлежи! Ей.. то няма кръв, а те смучат! Обезпаразитих го външно и вътрешно, дадох му антибиотик днес и чакам.. Как искам да си го взема, но с 2 котки и папагал и дете просто е невъзможно   ???
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #310 -: Юни 14, 2014, 10:56:29 am »
Ще ходим ли днес на тенис, че това време еееее ... непредвидимо ... ;D
Влюбените - обърнати; Принц жезли; крал на мечовете - обърнат.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #311 -: Юни 14, 2014, 11:44:05 am »
Ще ходим ли днес на тенис, че това време еееее ... непредвидимо ... ;D
Влюбените - обърнати; Принц жезли; крал на мечовете - обърнат.
Мисля, че не  :) Нещо ще се обърка в последния момент, но дано да греша.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #312 -: Юни 14, 2014, 12:17:53 pm »
С братовчедка ми, да и сигурно пак ще познаеш ... :D Офф ...
Благодаря ви и на двете! :)



« Последна редакция: Юни 14, 2014, 12:19:42 pm от AzaZaeL »

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #313 -: Юни 14, 2014, 07:49:14 pm »
Наистина не ми отговори.  :012:

Ние взехме, че познахме  ;)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #314 -: Юни 14, 2014, 08:18:33 pm »
Ще ходим ли днес на тенис, че това време еееее ... непредвидимо ... ;D
Влюбените - обърнати; Принц жезли; крал на мечовете - обърнат.

И аз мисля, че не – ще те метне нещо. Или ако дойде, ще го направи само и само за да не ти откаже.