Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 636912 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #465 -: Юли 04, 2014, 04:40:50 pm »
Моят опит е много скромен, но обърнатите карти не бяха без значение
« Последна редакция: Юли 04, 2014, 10:54:13 pm от Papy »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #466 -: Юли 04, 2014, 10:44:15 pm »
Ще пътува ли едно момиче в чужбина?
9ка жезли; глупакът; 2-ка пентакли.

По хорара видях отговор не, но въпросното момиче много си вярва, че ще отиде ... стрелец е. Може и да бъркам.  :017: :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #467 -: Юли 04, 2014, 10:56:23 pm »
Ще пътува ли едно момиче в чужбина?
9ка жезли; глупакът; 2-ка пентакли.

Не е изключено и да пътува, ако дотук е положил някакви усилия в тази насока и се е опитал да уреди нещата. Тогава пътят ще е отворен, стига да има необходимия финансов ресурс. Но също така картите говорят, че може да получи нужните му пари, но трябва да бъде по-разумен.

За пътуване с цел работа или обучение става въпрос? Не ми се вижда да е само на екскурзия, почивка, макар че от друга страна се вижда и не особено ангажирано/загрижено отношение към въпроса.

Дотук имал ли е някакви затруднения в тази насока или по принцип затруднения, които може да са причина за решението му да отиде в чужбина?

Би могъл да успее, но само ако има сериозно отношение към въпроса, а не на принципа "я стане, я не стане".

И  да обобщя - пътят пред него е отворен, но само ако спази горепосочените условия.



« Последна редакция: Юли 04, 2014, 10:57:54 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #468 -: Юли 04, 2014, 11:01:43 pm »
Пътуване с цел обучение. И уж е със сериозно намерение, но ми се струва глупаво и необмислено решение предвид едни обстоятелства.
За затруднения - може би финансови не е на 100% ясно.  Още не си е купила билет. :)

След 2 месеца давам ОВ. :)
Благодаря, Лили. :)
« Последна редакция: Юли 04, 2014, 11:03:14 pm от AzaZaeL »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #469 -: Юли 04, 2014, 11:03:43 pm »
А, момиче ли?  ;D

Аз чета "момче" и така го пиша... вече съм за диоптри, извинете.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #470 -: Юли 05, 2014, 08:34:20 am »
Ще пътува ли едно момиче в чужбина?
9ка жезли; глупакът; 2-ка пентакли.

Според мен,не. ???
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #471 -: Юли 05, 2014, 12:53:05 pm »
Благодаря на всички включили се! :)
Мнението ми по хорара се потвърди. :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #472 -: Юли 05, 2014, 03:53:25 pm »
И аз имам въпроси

1 Какви са чувствата на мъж към жена? 3 пентакли, любовниците, паж жезли, цепила съм на императора
2 какво ме очаква в професионален план до края на този месец? Крал чаши, 3 чаши, 2 пентакли, цепила съм на колелото
Бети, мисля си, че взаимоотношенията между двамата са все още в начален етап - опознаване / комуникация. Някой да не е обвързан?
В професионален план смятам, че месецът ще е динамичен, предстоят промени по 2 пентакли. Вероятно ще имаш възможност да реализираш някакви творчески идеи. Повод за празнуване - чудя се заради 3 чаши, но може да значи и ползотворна работа в екип.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #473 -: Юли 05, 2014, 06:55:40 pm »
Какво е отношението на О. към мен, след вчарашната случайна среща?

2 чаши
5 пентакли
Крал Мечове

Благодаря ви :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #474 -: Юли 05, 2014, 07:07:30 pm »
Какво е отношението на О. към мен, след вчарашната случайна среща?

2 чаши
5 пентакли
Крал Мечове

Благодаря ви :)

Картите говорят за това, че ти се дава шанс за приятно запознанство, което евентуално да прерасне в добро приятелство или любов. Но в голяма степен всичко зависи от теб - дали ще си го позволиш. Сякаш си се смирила с трудното си положение и не виждаш позтивен изход, не виждаш светлина... И именно тази примиреност и песимизъм могат да ти попречат да приемеш подадена ръка - не само жест на помощ и подкрепа, а като възможност да изживееш нещо хубаво, да си промениш положението.

Има ли някаква разлика в статуса при вас? Да речем, това да е мъж на по-висока позиция, спечелил някакъв авторитет? Ако не, то поне разлика в сегашното ви положение - например, ти да си обвързана, а той свободен. Нещо, което смяташ, че би попречило на по-нататъшните ви отношения, а не бива.  :)

Предполагам, че е мъж, щом се е паднал Крал мечове - приемам го за сигнификатор.


 

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #475 -: Юли 05, 2014, 09:32:14 pm »
Развитие в проф.план до 3месеца:обърнато асо меч-жрицата-крал чаши.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #476 -: Юли 05, 2014, 09:52:42 pm »
Картите говорят за това, че ти се дава шанс за приятно запознанство, което евентуално да прерасне в добро приятелство или любов. Но в голяма степен всичко зависи от теб - дали ще си го позволиш. Сякаш си се смирила с трудното си положение и не виждаш позтивен изход, не виждаш светлина... И именно тази примиреност и песимизъм могат да ти попречат да приемеш подадена ръка - не само жест на помощ и подкрепа, а като възможност да изживееш нещо хубаво, да си промениш положението.

Има ли някаква разлика в статуса при вас? Да речем, това да е мъж на по-висока позиция, спечелил някакъв авторитет? Ако не, то поне разлика в сегашното ви положение - например, ти да си обвързана, а той свободен. Нещо, което смяташ, че би попречило на по-нататъшните ви отношения, а не бива.  :)

Предполагам, че е мъж, щом се е паднал Крал мечове - приемам го за сигнификатор.
Разбира се Лили,че е мъж.
Не бих теглила Таро, за жени :012:
Ами има нещо мътно в цялата история.В началото аз бях по целеустремена,но с времето охладнях,защото ту се държеше топло-ту студено.Това ме отблъсна.И сега се обръщат нещата.Аз съм по-безразличната.Той знае моята семейна ситуация,той каза че е разведен преди време, когато сме си говорили.
Не виждам да е на някаква особена позиция и да е издигнат с нещо в живота.
С поведението си,не изглежда да ми подава някаква си ръка......поведението му е по-скоро на комплексар.....
Е,аз така и така ,вече не държа нещо да се случва,но вчера го срещнах случайно и реших да питам картите,какво е усетил той от тази среща...когато всъщност аз се държах някакси безразлично.
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 09:56:52 pm от Babyblue »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #477 -: Юли 05, 2014, 09:59:07 pm »
Хм, ами ако при задаване на въпроса не те е вълнувало дали може да се случи нещо между вас, а какво е отношенето му към теб, може картите да са показали, че той би искал да се случи нещо, не си му безразлична.

В такъв случай първата карта може да загатва за отношението му, втората да описва твоята ситуация, а третата по някакъв начин да го сигнифицира? Той тъмен ли е?
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 10:00:53 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #478 -: Юли 05, 2014, 10:04:18 pm »
Хм, ами ако при задаване на въпроса не те е вълнувало дали може да се случи нещо между вас, а какво е отношенето му към теб, може картите да са показали, че той би искал да се случи нещо, не си му безразлична.

В такъв случай първата карта може да загатва за отношението му, втората да описва твоята ситуация, а третата по някакъв начин да го сигнифицира? Той тъмен ли е?

О да Лили,исках да го добавя това в предното съобщение,но забравих.
Той е с тъмна кожа и черна коса.

Значи ,може би добре се прикрива....ох и той е риба като мен.
Мъжете риби никак не ми се нравят.....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #479 -: Юли 05, 2014, 10:06:59 pm »
Значи никакъв авторитет не е, просто е с по-тъмен цвят кожа и тъмна коса.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui