Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621921 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #510 -: Юли 07, 2014, 02:32:00 pm »
Попитах каква ще е новата седимица за мен в общ план.

9 жезли
Звездата
Справедливост

Трябва да оставя нещата така и да не правя промени или?
Да си върша рутинните задачи,и да търся златната среда.
ПРавилно ли тълкувам? ::)
Според мен ще имаш шанс да осъществиш нещо, което си отлагала преди, макар да са те обхванали съмнения по 9 жезли  :) Ще получиш нов шанс за нещо.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #511 -: Юли 07, 2014, 02:34:57 pm »
Едно въпросче, на което ще мога да дам обратна връзка до края на седмицата - "Ще стане ли нещо, което искам до неделя?" - 7 жезли, 4 пентакли, 3 чаши
Тук 7 жезли с 4 пентакли е стремеж да се разчупи стереотипа, усилия да се излезе от закостеняла ситуация. Бях чела, че 3 чаши на последна позиция значела "да" / така както 3 меча - "не" /.  Ще има приятелско събиране - точно по 3 чаши, но дали ще се пие от радост или от разочарование, предстои да се разбере  :57:.
Момичета, давам обратна връзка по тези карти - "нещото" не стана, но като цяло има подобрение в ситуацията. Може би е нужно повече време.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #512 -: Юли 07, 2014, 05:51:51 pm »
Според мен ще имаш шанс да осъществиш нещо, което си отлагала преди, макар да са те обхванали съмнения по 9 жезли  :) Ще получиш нов шанс за нещо.
Благодаря ти Таня!

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #513 -: Юли 09, 2014, 01:42:55 pm »
Сънувате ли картите понякога? Преди ми се случваше много често, сега вече - рядко. Имам чувството, че колкото повече човек задълбава в книжките за Таро и заучените значения, толкова повече притъпява интуицията си  ::).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #514 -: Юли 09, 2014, 02:05:34 pm »
То и повече да прочетеш, няма да попаднеш на нещо различно  :012:.
А медитирала ли си с някои от картите, усещала ли си ги като изживяване  ::)? При мен не се получи, може би защото не бях и достатъчно последователна. За сметка на това, сънищата бяха доста интересни.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #515 -: Юли 09, 2014, 02:08:50 pm »
Да, медитирала съм, получавала съм определени видения - когато съм имала някакъв проблем и съм теглила карта за решение и после съм медитирала върху нея - излизат наяве интересни неща, обсотятелства, за коитто не знаеш, а трябва да се замислиш, може би.  :) За сънищата- не съм имала толкова, но и принципно аз не толкова често помня какво съм сънувала. Имала съм да кажем, 1-2, но принципно сънищата ми говорят на коренно ряазличен език.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #516 -: Юли 09, 2014, 02:12:50 pm »
Да, медитирала съм, получавала съм определени видения - когато съм имала някакъв проблем и съм теглила карта за решение и после съм медитирала върху нея - излизат наяве интересни неща, обсотятелства, за коитто не знаеш, а трябва да се замислиш, може би.  :) За сънищата- не съм имала толкова, но и принципно аз не толкова често помня какво съм сънувала. Имала съм да кажем, 1-2, но принципно сънищата ми говорят на коренно ряазличен език.
Благодаря за споделеното  :-*
Ще пробвам отново, дано резултатът този път е по-добър.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #517 -: Юли 09, 2014, 02:14:09 pm »
Пробва, пробвай - нвещата не се получават от първия път, особено в духовните практики.  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #518 -: Юли 11, 2014, 01:45:04 pm »
И гледачките сме на работа.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #519 -: Юли 11, 2014, 01:59:32 pm »
Ще може ли някой да ми дръпне еди карти на въпроса - Какъв ще е резултата, ако Ж инвестира във Ф?

Много ще съм ви благодарна, защото сега съм на работа и няма как да се справя сама :)
Глупакът, Луната, 6 чаши
Според мен е добре да внимава, Глупакът не го харесвам за въпроси свързани с пари. Може да има някаква уловка, нещо, което все още не му е ясно по Луната. Да не се заблуди нещо / да прояви наивност?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #520 -: Юли 11, 2014, 02:24:45 pm »
Шестица чаши е хубава карта, свързва се с пълнота, изобилие, но редом с Луната може да означава заблуда, неправилна или некомпетентна преценка. Като например да налееш голяма сума пари в проект, който не си анализирал достатъчно задълбочено или не познаваш спецификата на бизнеса, в който инвестираш.
Глупакът в съчетание с Луната също може да означава прибързано взето решение, човек в нещо да се заблуди, да не прецени реалистично ситуацията – в случая в какво и защо инвестира. Трите карти, взети заедно, предполагат поемане на определен риск, но за резултата не може да се каже със сигурност. Може би е добре да се изтеглят още една-две уточняващи карти към 6ца чаши, за да видим дали си струва вложението.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #521 -: Юли 11, 2014, 02:30:22 pm »
Преди време си теглих карти за бизнеса, който ми предстоеше да стартирам - Рицар пентакли, 8 жезли, Глупакът. Така се зарадвах, викам си - ново начало, нов старт в живота. Истината е, че направих абсолютно необмислена инвестиция и така се забатачих, че още не мога да се оправя  :57:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #522 -: Юли 11, 2014, 03:08:41 pm »
Какво е отношението на Х /жена / към мен - Магът, Кралица меча, Кралица чаши.
Тук съм пристрастна, затова ще се радвам да чуя и друго мнение. Струва ми се, че тя е Магът с Кралица Меча - понеже е манипулативна и така си оплита кошницата, че все да става на нейната. Би трябвало аз да съм Кралица чаши - няма никаква съвместимост между двете, а и тя владее ситуацията към момента. Другият вариант е тя да е Магът с Кралица меча, а да демонстрира поведение по Кралица чаши - защото тя точно това прави - реве, театралничи, докато не стане на нейното  :lol_hitting:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #523 -: Юли 11, 2014, 04:30:21 pm »
Според мен тя е и трите карти. Магьосникът е достатъчно хитър и манипулативен, за да си сменя лицата от кралица меч, до кралица чаши. Не е важно каква ще е, важното е да си постигне целите!
Точно, затова се е появил и Магыосникът - влиза от една роля в друга  :72: Много добре си я видяла, Бети, благодаря  :-*
Сега мисля да изпробвам една защита за дома, да видя пак ли ще разиграва театри  :57:. Аман от нахални натрапници  :91:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #524 -: Юли 11, 2014, 04:34:36 pm »
Момичета, благодаря за споделената информация за картата "Магьосник"  :) - на мен досега почти никога не ми се е падала в подредбите, ще имам предвид как може да се разтълкува в зависимост от съседните карти и естеството на въпроса.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui