Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621904 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #570 -: Юли 19, 2014, 01:23:16 pm »
не е семеен, но си има дългогодишна прияелка. Благодаря, Таня  :)
Предположих заради 10 пентакли  :). Глупакът след Влюбените не знам, как ще се прояви - доста ми е непредвидим.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #571 -: Юли 19, 2014, 01:26:15 pm »
Предположих заради 10 пентакли  :). Глупакът след Влюбените не знам, как ще се прояви - доста ми е непредвидим.

Най-вероятно никак, както досега.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #572 -: Юли 19, 2014, 01:35:59 pm »
Нереана, не мисля, че те харесва - интерпретирала си му нещо грешно знаците, към теб няма нищо повече от желание за добри колегиални отношения и хармония, която да поддържате на работното място.  :)

За картите на Перла - Според мен е възможно да има някаква симпатия към теб, но това е, защото е в дългогодишна връзка и хората започват да се увличат и да търсят, поне мисловно някакви други развлечения, някой друг, за който да си мислят. Но този човек изобщо не е склонен на изневяра, нито пък някога ще предпочете тази малка ментална забежка пред дългогодишната си приятелка, защото наистина я обича.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #573 -: Юли 19, 2014, 01:39:39 pm »
Благодаря ти за обратната връзка, Нереална!

Мисля си дали тези обърнати карти показват намерение за физическо пътуване, които биха попречили на задълбочаване на отношенията, или могат да се отнасят и в преносен смисъл до "пътуване" към теб. В такъв случай обърнатата 3-ка жезли може да показва неговата неувереност в себе си, колебания как би реагирала ти, а обърната 6-ца мечове - пасивност, оставяне на нещата на самотек, може би от страх от евентуално нараняване или изобщо от промяна.
а аз ти благодаря още веднъж за вниманието!  :)
на този етап никой от нас няма намерение да сменя местижителството си. поне той не е споменавал, така че най вероятно не би трябвало да става въпрос за физ. пътуване.
за неувереността и колебанията - си е в реда на нещата, напълно отговаря на действителността /вземам предвид неговия хороскоп и доколкото съм успяла да го опозная/.
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 03:26:51 pm от nerealna »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #574 -: Юли 19, 2014, 01:41:49 pm »
Нереана, не мисля, че те харесва - интерпретирала си му нещо грешно знаците, към теб няма нищо повече от желание за добри колегиални отношения и хармония, която да поддържате на работното място.  :)
благодаря!
то май знаци нямаше.. та затова се допитах до тарото  :012:
нищо, ще го преживея : )

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #575 -: Юли 19, 2014, 01:44:09 pm »
За картите на Перла - Според мен е възможно да има някаква симпатия към теб, но това е, защото е в дългогодишна връзка и хората започват да се увличат и да търсят, поне мисловно някакви други развлечения, някой друг, за който да си мислят. Но този човек изобщо не е склонен на изневяра, нито пък някога ще предпочете тази малка ментална забежка пред дългогодишната си приятелка, защото наистина я обича.

Дай, Боже все повече такива мъже да има  :) Благодаря, Тъндър  :58:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #576 -: Юли 19, 2014, 01:49:15 pm »
И моя въпрос: развитие на взаймоотношенията между мъж и жена? Императрицата, Луната, Светът


Ще се задълбочат, ще станат много сериозни и важни за питащия.  :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #577 -: Юли 19, 2014, 01:56:55 pm »
С три големи аркана, и то тези, не мисля. Времето ще покаже.  :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #578 -: Юли 19, 2014, 01:57:26 pm »
Нереална, според мен мъжа е безразличен към теб.
еми..значи ше си останем колеги и добри приятели.
благодаря, бети! :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #579 -: Юли 19, 2014, 02:04:53 pm »
Света е Сатурн, той не само разрушава, но и заздравява и интегрира нови обстоятелства, с които продължаваме живота си напред по нов начин. Императрицата по чувственост и силни желания си я категорична, а Луната говори за някакви подсъзнателни програми, които работят необяснимо за съзнанието и рефлектират върху реалността, скрити желания.

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #580 -: Юли 19, 2014, 04:35:31 pm »
''И моя въпрос: развитие на взаймоотношенията между мъж и жена? Императрицата, Луната, Светът''

и аз за луната-още повече че е в централна позиция.
това си ти,твои притеснения,страхове за нещо.показват теб и настоящите ти мисли-а те са обгърнати в мъгла,неясни,хладни.
като предсценична треска,с една дума...
света-може да пътуваш,да смениш атмосферата,разсейване на тази неяснота...
 :-*обичния  ветрец,в платната ни. наслади се на  пътуването,а дали си сама  или не-тогава няма да е важно за теб...аз смсятам че ти предстои нещо красиво...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #581 -: Юли 20, 2014, 12:46:30 am »
"Х. ще си вземе ли утрешния изпит?" - 6 меча, 5 чаши, Паж пентакли
Тук се затрудних  :017:. Да вметна, че се явява за 2-ри път. Струва ми се, че ще го вземе, но 5 чаши малко ме притеснява.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #582 -: Юли 20, 2014, 01:09:39 am »
Доста стрес и притеснения покрай изпита. Неуверен е, смята, че няма да се справи, но съдейки по последната карта ще си вземе изпита

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #583 -: Юли 20, 2014, 01:36:33 am »
Доста стрес и притеснения покрай изпита. Неуверен е, смята, че няма да се справи, но съдейки по последната карта ще си вземе изпита
Благодаря, Сатин  :)
Пуснах комбинацията, защото утре ще мога да дам обратна връзка. Момичето е на любовна вълна, хич не й е до изпити, но да видим.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #584 -: Юли 20, 2014, 02:05:11 am »
"Х. ще си вземе ли утрешния изпит?" - 6 меча, 5 чаши, Паж пентакли
Тук се затрудних  :017:. Да вметна, че се явява за 2-ри път. Струва ми се, че ще го вземе, но 5 чаши малко ме притеснява.

Ще го вземе с много ниска оценка, не със знания, повече с благоволението на изпитващия и ще си го знае и ще я гризе съвестта.