Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622049 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #555 -: Юли 18, 2014, 01:47:17 pm »
Когато за първи път се сблъсках с таро преди години и бях очарована от картите - бях на гости на приятелка в Плевен. Накарах да ме заведат в книжарницата откъдето си ги бяха купили и си купих и аз първото си тесте още същия ден. Лягах и ставах с книжката, докато не ги изучих. Не съм занимавала никого с въпросите си, а още по-малко пък да досаждам на всеки с простотии.

Както забелязвате много рядко да задам някой въпрос в хорарите и дори не съм сигурна дали изобщо в този форум съм задавала, но в другите форуми я е било по един въпрос на форум, я не. В таро па изобщо не съм питала и за руните е същото. С Кабала сме приятелки от години, а както знаете е нумеролог. За толкова години приятелство два пъти съм я питала нещо и това е. И то втория път беше за вибрацията на един псевдоним и каква енергия носи - нищо по-специално.

Та мисълта ми е следната: всеки си има свой път - да, това е така. Обаче когато някой реши да буксува на кръговото, то нормално човек му подава ръка за да го извади от там, но когато някоя заблудена овца реши да се върне отново на кръговото, това вече е личен избор, а пък мой личен избор е да реша дали да стана чобанин на овцата или не!
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 11:29:36 am от wind »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #556 -: Юли 18, 2014, 08:41:44 pm »
Здравейте - в много кофти ситуация съм поставена  :17:

Ще ми прости ли М. някога и ще ме приеме ли отново? Не мисля, че имам вина, а трябва да нося тежък товар на неодобрение и това ме съсипва. Задушавам се от безсилие да направя каквото и да било - дори не мога да се защитя, просто трябва да приема несправедливото отношение, но поне да знам, че човекът някой ден ще прогледне. Благодаря предварително  :58:

крал пентакли
8 чаши
жрецът

Картите показват, че е обърнал гръб на случилото се и си е продължил живота напред с нов съюз.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #557 -: Юли 18, 2014, 08:51:26 pm »
Не става въпрос за връзка. Това е близък познат(жена), който ми е сърдит и в момента е против мен.

Не съм визирала връзка. Жрецът не е непременно брак, а може да означава освен брак и съюз, трудов договор, нови отношения с някого, "брак" по интереси и все такива отношения между двама и повече души.

Намерила си е нова занимавка/приятелка/съюзник жената.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #558 -: Юли 18, 2014, 10:48:07 pm »
AzaZaeL, срам, не срам, я хвърли и на мен едно таро - ще спечеля ли шестица от тотото в този живот?
хайде да не те тормозя всяка седмица, задавам въпроса глобално.  ::)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #559 -: Юли 18, 2014, 10:59:55 pm »
AzaZaeL, срам, не срам, я хвърли и на мен едно таро - ще спечеля ли шестица от тотото в този живот?
хайде да не те тормозя всяка седмица, задавам въпроса глобално.  ::)
Въпросът ви е неуместен, мила Нереална.  :012: :29:

Айдеее на таротууу ... 5 лева само е таксата. Кой подбира тук се спираа!  :97:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #560 -: Юли 18, 2014, 11:03:11 pm »
Въпросът ви е неуместен, мила Нереална.  :012: :29:
защооо? защото питам за дълъг период ли? ама въпросът ми е сериозен ..щом темата е за пари съм сериозна. и никви 5 лева няма да ти дам - да си наясно  :012:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #561 -: Юли 18, 2014, 11:19:36 pm »
Пърпъл, и аз подкрепям Вещето в интерпретацията, че с човека просто нещата никога не може да бъдат същите. Но пък си мисля, че ти е простил - просто е като опарен и няма да те приеме обратно. Може да поддържате само някакви по-дистанцирани отношения с този човек и това да не поражда конфликти.  :-*
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 11:39:00 am от wind »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #562 -: Юли 19, 2014, 09:47:25 am »
въпросът ми към таро за тотото се взе несериозно, затова зададох друг "харесва ли ме Х" . това е един колега, по който си падам от доста време. обикновено усещам кога има взаимна симпатия, но този е с асц скорпион и е много прикрит, никакви емоции не показва. за първи път питам подобен въпрос, затова не ми се карайте  :012:
азазелчо беше така добър да ми изтегли 3 карти:
3-ка пентакли,
3-ка жезли - обърната;
6-ца мечове - обърната.

ако може да ми ги изтълкувате  ::)


Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #563 -: Юли 19, 2014, 12:16:25 pm »
Аз бих помогнала в тълкуванието, ако можех. Наскоро започнах да се интересувам от Таро. Обърнатите карти са ми тъмна Индия.

Първата карта ми се струва, че е потвърждение на настоящата ситуация. Картата може да се тълкува като продуктивна съвместна работа, а вие сте колеги. Общото между другите две карти е, че са свързани с някакво пътуване - 3-ката носи повече ентусиазъм в себе си, докато 6-цата ми изглежда по-скоро като оттегляне с цел отдалечаване от проблеми. Възможно ли е този колега да не се впуска в сближаване, защото не възнамерява да се задържи дълго на настоящото си място?
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 12:18:39 pm от Mirabella »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #564 -: Юли 19, 2014, 12:24:27 pm »
въпросът ми към таро за тотото се взе несериозно, затова зададох друг "харесва ли ме Х" . това е един колега, по който си падам от доста време. обикновено усещам кога има взаимна симпатия, но този е с асц скорпион и е много прикрит, никакви емоции не показва. за първи път питам подобен въпрос, затова не ми се карайте  :012:
азазелчо беше така добър да ми изтегли 3 карти:
3-ка пентакли,
3-ка жезли - обърната;
6-ца мечове - обърната.

ако може да ми ги изтълкувате  ::)

3 пенкатли - показва колегиалните ви отношения
3 жезли обърната - край на тревогите и безпокойството
6 мечове обърната - според стандартното тълкувание е обяснение в любов, но според личното ми усещане тая карта не е добра - някак ми е все едно си разделяте пътищата...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #565 -: Юли 19, 2014, 01:07:58 pm »
''Х'' харесва ли ме?

10 пентакли
Любовниците
Глупакът

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #566 -: Юли 19, 2014, 01:09:11 pm »
благодаря ви ! :)

да, мирабела, възможно е да напусне. споменавал е , че си търси друга работа :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #567 -: Юли 19, 2014, 01:13:11 pm »
''Х'' харесва ли ме?

10 пентакли
Любовниците
Глупакът
Човекът вероятно си има семейство.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #568 -: Юли 19, 2014, 01:19:28 pm »
Човекът вероятно си има семейство.

не е семеен, но си има дългогодишна прияелка. Благодаря, Таня  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #569 -: Юли 19, 2014, 01:21:53 pm »
Благодаря ти за обратната връзка, Нереална!

Мисля си дали тези обърнати карти показват намерение за физическо пътуване, които биха попречили на задълбочаване на отношенията, или могат да се отнасят и в преносен смисъл до "пътуване" към теб. В такъв случай обърнатата 3-ка жезли може да показва неговата неувереност в себе си, колебания как би реагирала ти, а обърната 6-ца мечове - пасивност, оставяне на нещата на самотек, може би от страх от евентуално нараняване или изобщо от промяна.
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 01:23:48 pm от Mirabella »