Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622977 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #690 -: Август 04, 2014, 06:08:29 pm »
Da ot 2 meseza i poluvina

Препоръчително е да се пише на кирилица
И този раздел си има някои правила, прочетете набързичко

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #691 -: Август 04, 2014, 08:19:55 pm »
Оказа се, че на устройството(рутера) нищо му няма, а ненормалните интернет доставчици просто не са  ми пуснала нета, въпреки че го платих ........ Нервите ми скъсаха. Трябваше на 1000 телефона да звъня, а те упорито не ми обръщаха внимание, а на всичкото отгоре се обвинявах, че съм натиснал някакво копче за рестартиране на настройките ... оф :D
aa рутера не беше мой ... и братовчедка ми се сърдеше, че съм й го развалил  :D Аз добро направих, а то какво стана ...  :72:
« Последна редакция: Август 04, 2014, 09:43:26 pm от Теодор »

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #692 -: Август 04, 2014, 09:32:55 pm »
Оказа се, че на устройството(рутера) нищо му няма, а ненормалната фирма просто не ми пуснала нета, въпреки че го платих ........ Нервите ми скъсаха. Трябваше на 1000 телефона да звъня, а те упорито не ми обръщаха внимание, а на всичкото отгоре се обвинявах, че съм натиснал някакво копче за рестартиране на настройките ... оф :D
aa рутера не беше мой ... и братовчедка ми се сърдеше, че съм й го развалил  :D Аз добро направих, а то какво стана ...  :72:
Благодаря за обратната връзка  :). Значи, лъжливите обвинения са по 7 меча, проблемната комуникация / документи с отстрещната страна - по обърнатата 3 пентакли, само Паж чаши се чудя, какво е  :017:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #693 -: Август 04, 2014, 09:37:37 pm »
само Паж чаши се чудя, какво е  :017:.
Аз го измислих като знак на невинност .. Чувствах се като дете, което е направило пакост и казва, аа сори како, без да искам беше! :D :D :D :D :D
Бях объркан .. питат ме дали съм натискал някакво си копче ... ами, откъде да знам какво съм правил преди 1 месец, когато последно съм имал досег до тоя рутер ...  :012: :012:

Само ядове с този ЛМ 4 ...  :banghead:
« Последна редакция: Август 04, 2014, 09:39:44 pm от Теодор »

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #694 -: Август 04, 2014, 09:41:54 pm »
Аз го измислих като знак на невинност .. Чувствах се като дете, което е направило пакост и казва, аа сори како, без да искам беше! :D :D :D :D :D
Бях объркан .. питат ме дали съм натискал някакво си копче ... ами, откъде да знам какво съм правил преди 1 месец, когато последно съм имал досег до тоя рутер ...  :012: :012:

Само ядове с този ЛМ 4 ...  :banghead:
Да, Паж чаши е невинно детенце, точно  :012:.
Интересни карти, първоначално си помислих, че ти искаш да скриеш / излъжеш за инцидента по 7 меча, а то е било от фирмата  :012:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #695 -: Август 05, 2014, 12:05:37 pm »
Понякога паж чаши символизира питащия - ако е дете/младеж или млада жена.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #696 -: Август 05, 2014, 02:34:14 pm »
А пък аз овцата разбрах, че пажа чаши е обърнат  :lol_hitting:
Този паж да не действа като Нептун в 7 дом при хорарите и да обърква тълкуващия.  :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #697 -: Август 05, 2014, 10:58:31 pm »
Какво ще ми се случи до петък? Въпросът е тъп, но си има причина  :)

Не съм сигурна, че картите са коректни, ама айде:
Крал пентакли, Справедливост, 2 чаши

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #698 -: Август 05, 2014, 11:06:59 pm »
Един мъдър човек ще те посъветва хубаво нещо

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #699 -: Август 06, 2014, 12:14:29 am »
Какво ще ми се случи до петък? Въпросът е тъп, но си има причина  :)

Не съм сигурна, че картите са коректни, ама айде:
Крал пентакли, Справедливост, 2 чаши
Крал пентакли ми е излизал и при разни институции. Ако очакваш някакво решение, ще е в твоя полза.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #700 -: Август 06, 2014, 12:33:58 am »
Имам един въпрос- това окончателното решение ли е и проблемът бюрократична грешка ли е ?

Картите са- обърнат паж чаши, обесеният и страшният съд..  :o
« Последна редакция: Август 06, 2014, 01:14:14 am от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #701 -: Август 06, 2014, 01:40:38 am »
Имам един въпрос- това окончателното решение ли е и проблемът бюрократична грешка ли е ?

Картите са- обърнат паж чаши, обесеният и страшният съд..  :o
Според мен, решението е окончателно - по Страшният съд.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #702 -: Август 06, 2014, 05:46:43 pm »
Флора, окончателно е решението, да, но не става въпрос за бюрократична грешка, става въпрос за бюрократична корупция.  :d030: :d030: :d030:

Аз имам един въпрос: Каква ще е реакцията на даден човек като научи нещо: Император, Кула, Осем меча.  :012: :012: :012: :012: Ще коли ли, ще беси ли, какво ще прави според вас?  :57: :57:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #703 -: Август 06, 2014, 06:01:12 pm »
Флора, окончателно е решението, да, но не става въпрос за бюрократична грешка, става въпрос за бюрократична корупция.  :d030: :d030: :d030:

Аз имам един въпрос: Каква ще е реакцията на даден човек като научи нещо: Император, Кула, Осем меча.  :012: :012: :012: :012: Ще коли ли, ще беси ли, какво ще прави според вас?  :57: :57:
Тук май ще се отприщи бент от емоции - 8 меча задържа Кулата, но временно  :012:. Император с Кула - разклатени основи, стабилността му рухва, може и реномето  :012:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #704 -: Август 07, 2014, 03:05:04 am »
Едно въпросче, на което ще мога да дам обратна връзка до края на седмицата - "Ще стане ли нещо, което искам до неделя?" - 7 жезли, 4 пентакли, 3 чаши
Тук 7 жезли с 4 пентакли е стремеж да се разчупи стереотипа, усилия да се излезе от закостеняла ситуация. Бях чела, че 3 чаши на последна позиция значела "да" / така както 3 меча - "не" /.  Ще има приятелско събиране - точно по 3 чаши, но дали ще се пие от радост или от разочарование, предстои да се разбере  :57:.
Давам обратна връзка по тази комбинация - не, не стана това, за което питах. Противно на това, което се тиражира в интернет пространството - че 3 чаши на 3-та позиция е винаги "да", а 3 меча - съответно "не", не е така. В конкретната комбинация 3 чаши просто беше индикация за приятно събиране / хубава вечер, но нищо повече. Тя и самата карта по мое мнение е слаба, за да промени някакво статукво - в случая 4 пентакли.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама