Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622599 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #720 -: Август 08, 2014, 02:54:04 pm »
Много ви благодаря  O:-)

по-висока длъжност от тази в момента - няма как :) - но шефа има някакви идеи за нови бизнес-активитети и може би това да си излиза - може би наистина ще стане и тогава ще имам работа, която да ми харесва ( успоредно с тази, която не ).

реално, аз наистина имам много добро положение във фирмата и шефа един вид ме уважава - предполагам, че много хора ще си помислят, че съм луда .... но с У6 в 1 дом и то Юпитер - как да работя нещо, което не ми харесва - то директно ми се отразява на здравето .... в черния дроб удря - точно по картата.

Ако не се занимавах с астрология, преди 30 мин щях да съм захвърлила всичко и да съм си тръгнала..... Сега май се успокои ситуацията.

А, и да добавя - в момента трудно някоя фирма в БГ би могла да ми предложи парите, които взимам тук, ако не съм "вътрешен човек", а аз определено не съм и не мога да бъда такава - то май не е и заложено в картата така да си намирам работа - може би затова излиза, че дори да имам предложения и разговори, няма да ме устроят. Явно трябва да се подготвя за такава дилема.
« Последна редакция: Август 08, 2014, 02:57:35 pm от Happy58 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #721 -: Август 08, 2014, 02:59:40 pm »

по-висока длъжност от тази в момента - няма как :) - но шефа има някакви идеи за нови бизнес-активитети и може би това да си излиза - може би наистина ще стане и тогава ще имам работа, която да ми харесва ( успоредно с тази, която не ).


Според мен не е изключено по-добри възможности да дойдат за теб след разширяване дейността на фирмата. Дори ми се струва, че от това ще спечелиш и ще е в твой интерес.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #722 -: Август 08, 2014, 03:21:25 pm »
Според мен не е изключено по-добри възможности да дойдат за теб след разширяване дейността на фирмата. Дори ми се струва, че от това ще спечелиш и ще е в твой интерес.

Лили, а възможно ли е, примерно, ако се появи това новото нещо, чрез тези контакти, да се създаде възможност за реализация извън моята фирма? Или така става вече много сложно?

Защото, аз помолих шефа, да ме препоръча на немците, които са шефове на големи фирми в БГ и да ми съдейства за работа по моята специалност. Но той се направи на ударен - или не иска да ме пусне, или не може (в смисъл, че няма да му обърнат внимание). И тогава каза, че щял да започне това новото и тогава да има работа за мен. Но ще бъде само работа - без допълнително възнаграждение.

Всъщност, "тя рибата още в морето, аз тигана на печката сложих" :). Може би ще е по-добре, ако нещо се появи, тогава да си задам нов въпрос.

Трябва да отида на обучение при Рени, да ме научи да си представям, колко си харесвам работата :) :) :) - тя нали е майстор в картинките :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #723 -: Август 08, 2014, 03:26:36 pm »
Лили, а възможно ли е, примерно, ако се появи това новото нещо, чрез тези контакти, да се създаде възможност за реализация извън моята фирма? Или така става вече много сложно?


Става сложно – по тия три карти не мога да определя дали има промяна след излизане от фирмата или вътре във фирмата. Но като цяло картите са добри. Ако беше се паднала Колесницата, Колелото на фортуната или Глупакът, евентуално бихме могли да предположим движение/излизане от фирмата. А по тези карти не мога да го кажа със сигурност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #724 -: Август 08, 2014, 03:28:20 pm »
ОК, благодаря. И това, което ми каза, ми върши работа.
Ако нещо ново излезе, пак можем да си питаме :).

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #725 -: Август 08, 2014, 03:29:59 pm »
Щом вече съм се ангажирала емоционално с въпроса, мога да пробвам довечера да изтегля карти за теб и да задам по-конкретен въпрос - ще има ли излизане от фирмата и подходящ ли е моментът?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #726 -: Август 08, 2014, 04:11:31 pm »
Щом вече съм се ангажирала емоционално с въпроса, мога да пробвам довечера да изтегля карти за теб и да задам по-конкретен въпрос - ще има ли излизане от фирмата и подходящ ли е моментът?

както прецениш, ако ти се прави - то не е толкова спешно и наложително. Но предполагам, понеже на теб ти е позната ситуацията и знаеш, как се чувствам :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #727 -: Август 08, 2014, 04:20:02 pm »
Да, Хепи, в много подобна ситуация съм поставена и затова се колебая - от една страна работя нещо, което ми харесва, на сравнително обособена и автономна длъжност, заплащането също е много добро. От друга страна са останалите фактори, няма смисъл да ги преразказвам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #728 -: Август 09, 2014, 04:57:00 pm »
А, и да добавя - в момента трудно някоя фирма в БГ би могла да ми предложи парите, които взимам тук, ако не съм "вътрешен човек", а аз определено не съм и не мога да бъда такава - то май не е и заложено в картата така да си намирам работа - може би затова излиза, че дори да имам предложения и разговори, няма да ме устроят. Явно трябва да се подготвя за такава дилема.

Хепи, тогава я си стой на з-ка. Стига положението да не е станало съвсем непоносимо, ама ти си знаеш най-добре.  :)

В тази връзка изтеглих три карти и зададох следните три въпроса:

1 - какво ще е развитието, ако остане в сегашната фирма? - Рицар жезли
2 - как ще е, ако напусне и започне на друго място? - Рицар мечове, обърната
3 - какво решение да вземе, което да е в нейна полза? - Осмица пентакли

Първата карта предполага успех и развитие, ако си по-инициативна и енергична.

Втората карта загатва за някакъв конфликт, евентуални разногласия. Също така може да предупреждава да не се вземат прибързани и необмислени решения.

Третата карта говори за това, че е желателно да се усвояват нови навици - в твоя случай това може да означава и нови перспективи при евентуално разширяване на дейността. Струва ми се, че в тази насока ще имаш успех. Просто върши своята работа, по възможност гледай да научиш нещо ново и усилията ти ще се увенчаят с успех.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #729 -: Август 09, 2014, 09:02:40 pm »
Ще получа ли финансова помощ от Х?
7-ца пентакли; 10-ка пентакли - об.; Императрицата.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #730 -: Август 10, 2014, 11:53:58 am »
Може ли някой да ми изтегли карти - "Каква е причината за поведението на Р.?"
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #731 -: Август 10, 2014, 11:58:25 am »
Може ли някой да ми изтегли карти - "Каква е причината за поведението на Р.?"

Таня, само жезли ми се паднаха - Кралица жезли, 5ца жезли и обърната 7ца жезли.

Р. жена ли е или мъж? Не знам кого символизира Кралица жезли, но другите карти загатват за силно изразено желание да се контролира ситуацията. Също така може да има елемент на конкуренция и назряващ конфликт и някой да има чувството, че контролът му се изплъзва и да се опитва да го задържи.
« Последна редакция: Август 10, 2014, 12:02:31 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #732 -: Август 10, 2014, 12:04:24 pm »
Таня, само жезли ми се паднаха - Кралица жезли, 5ца жезли и обърната 7ца жезли.
Явно и твоите карти отразяват моето моментно състояние. Аз затова исках някой друг да ми изтегли, но ще трябва да изчакам  ::). Да се надявам, че проблемът бързо ще отшуми - жезлите са бързи като развитие.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #733 -: Август 10, 2014, 12:07:09 pm »
А третата карта, понеже е обърната, може да говори за безсилие и завист. Въпросният човек е с конкурентна нагласа, чувства се като на съревнование, но не успява да контролира ситуацията. Дано бързо да отшуми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #734 -: Август 10, 2014, 12:19:42 pm »
Ще получа ли финансова помощ от Х?
7-ца пентакли; 10-ка пентакли - об.; Императрицата.

Не ти отговорих веднага, защото се колебаех как да го тълкувам.

Първата карта вероятно символизира теб - изпитваш неувереност, несигурност?

10ка пентакли по принцип има благоприятна материална символика, но в случая е обърната, което може да говори за някакви затруднения или забавяне. 7ца пентакли също загатва за необходимост да се изчака, да се прояви търпение.

Императрицата може да симолизира човека, от който очакваш финансова помощ. Жена ли е? Като цяло се счита за благоприятна карта, затова донякъде би могла да смекчи влиянието на обърната 10ка пентакли. Да не би този човек временно да изпитва някакви финансови затруднения, да е по-ограничен с парите?

Не мога да кажа категорично не, но според мен може да има някакво забавяне, ще трябва да изчакаш.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui