Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622900 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #765 -: Август 13, 2014, 02:31:49 pm »
Затова съм на мнение, че е желателно питащият сам да изтегли карти, ако има възможност, а не друг да ги тегли вместо него - не винаги можеш да се настроиш на вълната на отсрещния, да сте в енергиен синхрон. Особено ако друг пита не лично за себе си, а за трети човек, а ти му теглиш карти. Не може да се оспори символиката на картите, но има тънкости и нюанси в тълкуването - там може да не се изтълкува правилно, особено когато трябва да се свържат в едно няколко карти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #766 -: Август 13, 2014, 02:41:17 pm »
Затова съм на мнение, че е желателно питащият сам да изтегли карти, ако има възможност, а не друг да ги тегли вместо него - не винаги можеш да се настроиш на вълната на отсрещния, да сте в енергиен синхрон. Особено ако друг пита не лично за себе си, а за трети човек, а ти му теглиш карти. Не може да се оспори символиката на картите, но има тънкости и нюанси в тълкуването - там може да не се изтълкува правилно, особено когато трябва да се свържат в едно няколко карти.
Изключително вярно, още повече, че се пита даже без имена или поне инициали  :72:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #767 -: Август 13, 2014, 02:49:21 pm »
Обикновено, когато тегля карти вместо някой друг, затварям очи и се концентрирам мисловно върху човека и неговия въпрос. Донякъде се получава, ако с този човек общувате в една група, едно виртуално пространство или ако с нещо те е "докоснал". По-слаб резултат би имало, ако тегля карти за абсолютно непознат човек - влиза някой новорегистриран, задава въпрос и трябва ти да му изтеглиш карти (затова винаги предпочитам питащият сам да ги изтегли, да ги докосне, а аз само да му дам тълкуване). В такъв случай не знам каква е вероятността да се установи енергийна връзка с човека, а и нямам представа как го правят тароложките, които предлагат гадателство по телефона.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #768 -: Август 13, 2014, 03:32:02 pm »
Асо чаши- 3 чаши- Висшата жрица и пояснителна 4 жезли

Искаш да кажеш, че е нямало никакво развитие по въпроса?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #769 -: Август 13, 2014, 03:33:51 pm »
Теглила съм за познати, за непознати хора, за хора, които изобщо не съм виждала или чувала (3ти човек да ми предава въпроса им) - получавам все ОВ, че така са станали нещата, както съм казала. Като задаваме въпрос се допитваме до Висшия си Аз, а той има много по-големи възможности енергийно да се свърже с хората. А и дори да не е това, мен някой като ми се изпречи насреща - на улицата, пък и дори да е онлайн, веднага добивам представа какъв е горе-долу.  :012: ПиснАло ми е от тъпите вибрации на масата хора вече, хич не искам да ги слушам и хич не ме интересуват, но на - няма оттърване.

Иначе пърпъл, отчуждаваш се ти от картите, не те от теб, първите няколко дни гледане след такава пауза, може да не са много ясни, тълкуването куца.
По самия въпрос - Харесват се двамата човека, вижда се, скоро ще излязат заедно на някакво събиране, ще им е весело, но да се задълбочат отношенията им - няма да стане.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #770 -: Август 13, 2014, 03:36:55 pm »
Моите карти Таро не бях ги пипала от 10 години, но изведнъж реших да подновя тези занимания. А започнах да се уча на Таро преди да срещна астрологията. Впоследствие заниманията с астрология изместиха фокуса и някак изгубих интерес.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #771 -: Август 13, 2014, 03:43:48 pm »
Мисля си, че отношенията са на съвсем ранен етап - както каза Тъндър - "ниво харесване". Може да има някаква комуникация / кореспонденция по 4 жезли или среща, но сериозна развръзка не виждам. Чаши + Висша жрица - малко като фантазии / бленуване от страна на питащата ми се струва.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #772 -: Август 13, 2014, 03:48:04 pm »
...... сега втора възможност изпусна- заряза хубавия, добър и работен младеж, с който живееше една година на квартира, а преди това една година бяха гаджета в общежитието, защото много се обичали, но на нея ѝ липсвала тръпката и не искала след 5-10г брак да се появи тръпка към някой, а тя да кръшка- за нея това било неморално даже да си го помисли и ей такива теории ми развиваше миналата седмица, а аз се уморих вече да се привързвам към нейните приятели, да ги посрещам, да си разменяме подаръци по празници и после да ми се сърдят, че съм родила такъв див скорпион  :-X

това си е много основателна причина, неразбираема за околните - казвам го от личен опит - чувствах се омърсена само като си го помисля. Правила съм опити, но все с негативен край.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #773 -: Август 13, 2014, 03:56:13 pm »
Благодаря ви.  :58: Имат връзка от 3 години, но са в застой и тя затова попита. Може би просто ми трябва време да не се "отплесвам", а на нея ще и кажа да пита пак след време.  :57:
Ами развитие по тези карти няма - затова писах, че чаши + Висша жрица ми се струва като бленуване на питащата - тя мечтае за промяна, но такава реално не се очертава. Чудя се за 4 жезли - дали скоро има някакъв повод за празнуване, веселие ?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #774 -: Август 13, 2014, 05:04:35 pm »
Венера в дева, за мен е разбираемо, ако за околните не е  :)

е, значи има късмет детето - поне мама ще я разбере и няма да я обвинява, което въобще не е малко.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #775 -: Август 13, 2014, 05:45:29 pm »
а аз се уморих вече да се привързвам към нейните приятели, да ги посрещам, да си разменяме подаръци по празници и после да ми се сърдят, че съм родила такъв див скорпион  :-X

 :clap:
Маман е див скорпион и гаджетата ми от гимназията още я обгрижват и ѝ правят дребни услуги. Тя раздава дрехи, книжки и играчки, останали от сина ми на децата им, а те продължават да ме заобикалят отдалече. Та, разбирам те, но разбирам и дъщеря ти  :72:
De omnibus dubitandum est

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #776 -: Август 13, 2014, 06:05:56 pm »
До края на годината ще ни командироват ли с П?светът-слънцето-9п
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #777 -: Август 13, 2014, 10:25:18 pm »
Свестен човек ли е въпросния В.?

Рицар Мечове
Рицар Чаши
Висшата Жрица

Благодаря ви :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #778 -: Август 14, 2014, 08:21:04 am »
Eмоционален, агресивен, с леки психични отклонения...  :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #779 -: Август 14, 2014, 11:30:33 am »
На мен ми прилича на обикновен путьо - като 90% от дишащите същества на тази планета, които не заслужават да живеят, не знам защо толкова го превъзнасяте, хахахах.  :043: :043: :043: :043: